Holky - od kolika čůrají venku samy?

12114
6.5.11 19:45

Holky - od kolika čůrají venku samy?

Nové téma o klucích mě inspirovalo. Od jakého věku čůraly vaše holčičky venku samy? Moje starší až od pěti, mladší budou 4 a bravurně zvládá, má zvláštní techniku napůl vestoje :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12114
6.5.11 19:47

Jé, tak koukám, taková diskuse už tu je, tak já se přidám tam :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
533
6.5.11 21:53

jé já mám 4letou a ani mě nenapadlo ji při tom nedržet.. tobě se už takhle brzo udrží i tak, že se nepočůrá jo? :mrgreen: Tak natolik té své teda nevěřim :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
769
7.5.11 09:55

mam chlapecka bude mit v lete tri ,, kdyz jsme doma diky technice uceni curani na holcicku se sam uz vycura uplne vse kde je zachod ,, a jsem rada nez mu porad asistovat a drzet pindika !!!! utre se jako holka no super ,, venku si myslim ze v lete budeme trenovat jak curat aby se nepocural ,, v lete u vody a pak v sortkach snad to nacvicime ;-)) sama jsem zvedava hehehe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12114
7.5.11 11:59

Zuzka se fakt venku vyčůrá tak, že se nepočůrá :nevim: Předkloní se, jde mírně do kolen, ale jen trochu, ne úplně do dřepu. Nijak jsem ji to neučila, prostě viděla bráchy, který se obstarají sami, a chtěla být taky samostatná.
Její brácha dvojče zvládá venkovní čůrání vestoje sám od loňska, doma rád u čůrání sedí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama