Home office a změna dispozic bytu

9638
12.11.20 19:23

Home office a změna dispozic bytu

Už Vás taky napadlo, jak drobně upravit byt pro home office? manžel zabral dítěti pokoj. Achjo.se bojím, že se to bude furt vracet anebo že všichni zůstanou u home office.jak to vidíte vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
73574
12.11.20 19:27

@negra Všichni u homeoffice nezůstanou… a vracet se to ještě chvíli bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22841
12.11.20 19:36

Dispozici bytu vyrazne upravut nelze. Ale koupili jsme dvere mezi kuchyn a obyvak. Me deti jsou bohuzel slyset i pres dvoje zavrene dvere. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8427
12.11.20 19:39

Uz jsem si predstavila takovou drevenou bunku („viz sauna“) v obyvaku, kam by se dotycny zavrel :lol:. Ale muselo by to mit nejakou vymenu vzduchu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
12.11.20 19:41

Home office neni navzdy - jako tohle bude jeste max par mesicu, vakcina uz je, ja bych se nenahlila! spis bych drobne upravovala detaily - jako kytky, koberce, záclony atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1949
12.11.20 19:45

U nás jsou momentálně ha home office já + tři děti. Tzn. najednou potřebujeme 4 samostatná a nerušená pracoviště. Zaplaťpánbů, že muž může chodit do práce, to už bychom nedali (logisticky ani psychicky :)).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2222
12.11.20 19:47

Já doufám, že home office zůstane navždy. Aspoň částečně. V obýváku je pracovní kout, kde máme s manželem každý svůj pracovní stůl s PC a už jsme si za ten skoro třičtvrtěrok zvykli na práci zády k sobě. Děti mají svoje pracovní stoly v dětském pokoji, takže vesele meetujeme všichni zároveň :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8427
12.11.20 19:51

Btw. jestli někdo pracuje v openspacu se třiceti lidmi a pak doma vyžaduje samostatný pokoj, tak tůdle ;-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9638
12.11.20 19:52
@adriana27 píše:
Home office neni navzdy - jako tohle bude jeste max par mesicu, vakcina uz je, ja bych se nenahlila! spis bych drobne upravovala detaily - jako kytky, koberce, záclony atd

Vakcína, mezi vakcínou, klinickými studiemi a širokou veřejností je pěkný časový kus. jeste. navic vakcínu nejdříve dostanou ti vlivní, běžní lidé kdoví kdy.jsem skeptik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9770
12.11.20 19:53

Já na RD, pracuji na pár hodin týdně, chodím s notebookem do zimní zahrady. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9638
12.11.20 19:53
@Lucie_Sx píše:
Uz jsem si predstavila takovou drevenou bunku („viz sauna“) v obyvaku, kam by se dotycny zavrel :lol:. Ale muselo by to mit nejakou vymenu vzduchu.
🤔 😊
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9638
12.11.20 19:54
@Kotatko03 píše:
Já na RD, pracuji na pár hodin týdně, chodím s notebookem do zimní zahrady. :)

Bohužel nemáme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8427
12.11.20 19:54
@negra píše:
Vakcína, mezi vakcínou, klinickými studiemi a širokou veřejností je pěkný časový kus. jeste. navic vakcínu nejdříve dostanou ti vlivní, běžní lidé kdoví kdy.jsem skeptik.

Naopak, ti běžní ji dostanou první, vlivní si počkají, až co to udělá ;-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24220
12.11.20 19:55

My jen roztahujeme po 9 letech internet do celého bytu, aby se na vysílání dala používat i ložnice a druhý pokojík. Zatím tam nikomu internet nechyběl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9414
12.11.20 19:59
@Lucie_Sx píše:

Hele todle tady nepiš, je to super napad, nech si ho patentovat, lidi ti ruce utrhnou :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama