Home Office zkušenosti, rady

Napsat příspěvek
Velikost písma:
203
29.10.21 07:45
@martina.se píše:
Jo, už děláme jen ho.. 1× měsíčně kancelář

Mohla bych poprosit o kontakt? Klidně do sz.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
29.10.21 20:12
@Bubla Bůčková píše:
Ty máš snad čtyři děti? Jak to zvládáš? 8o vždyť to by ti je musel jedině někdo hlídat ne? Já mám problém, že mi malej jde po note booku, takže taky dělám v noci :nevim:

Jako ted jsem na RD, takže v klidu, dělám max 3 h denně, když prcek spí.. jinak je to celkem v klidu.. nejhorší byla on-line výuka pro 3 děti a moje HO.. prostě 4 PC, strašlivý

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat