Home Office zkušenosti, rady
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Napsat příspěvek
Velikost písma:
29.10.21 07:45
@martina.se píše:
Jo, už děláme jen ho.. 1× měsíčně kancelář
Mohla bych poprosit o kontakt? Klidně do sz.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
29.10.21 20:12
@Bubla Bůčková píše:
Ty máš snad čtyři děti? Jak to zvládáš?vždyť to by ti je musel jedině někdo hlídat ne? Já mám problém, že mi malej jde po note booku, takže taky dělám v noci
Jako ted jsem na RD, takže v klidu, dělám max 3 h denně, když prcek spí.. jinak je to celkem v klidu.. nejhorší byla on-line výuka pro 3 děti a moje HO.. prostě 4 PC, strašlivý
- načítám...
- Citovat
- Zmínit