Homeopatika x očkování proti neštovicím,....

327
17.7.06 20:21

Homeopatika x očkování proti neštovicím,....

Ahojky, děvčata nevíte náhodou některá zda existují homeopatika,která by zmírnila případné vedlejší účinky tohohle trojočkování? A popřípadě jak se užívají. Moc díky za info. věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1168
17.7.06 20:44

Ahoj Veverko, pokud vím, homeopatika existují na všechno, zkus se poptat v lékárně. Akorát nevím, které očkování myslíš. Neštovice se přece neočkují v kombinaci, to jsou zarděnky, spalničky a příušnice, ne? nebo jsem to spletla já? Každopádně, jestli seženeš homeo, dej vědět. Taky nás to čeká.:)
Ahoj julie s bertíkem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15326
17.7.06 20:51

Vím, že existují homeopatika na zmírnění obtíží při neštovicích.
Pa M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
17.7.06 21:28

ockovani

Jo,jo asi jsem to popletla,myslim tu trojvakcinu,jak se detem podava od 14 mesice a maji pak pupinky a vysoke horecky. U nas v lekarne jsou totalne mimo,koukaji a neporadi s nicim :roll: verka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6954
17.7.06 21:54

Veverko , v podstatě není homeopaticky správný postup podávat něco před… Ideálním řešením by bylo, vyskytnou-li se problémy, podat homeopaticky ředěnou vakcínu, jíž očkujeme… To ale je obtížně zajistitelné, takže se většinou musíme spokojit s homeopatickým řešením komplikací. Tzn. má-li dítě teplotu podávám lék, který odpovídá obrazu. Stejně tak při lokální reakci, bolestivosti apod.

Někdo doporučuje podávat před očkováním Thuyu, ale nemyslím si, že by to bylo řešení opravdu pro všechny vakcíny stejně aplikovatelné.

Nejlepším řešením by bylo vyhledat homeopata, jistě by poradil, pomohl. Kdybys chtěla, seznam najdeš např. na www.homeopatie.czwww.homeopaticka-fakulta.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1168
18.7.06 08:38

Veverko, dnes jdu do lékárny, kde mají homeopatii a paní lékarnice ví a vždy poradí, tak vydrž, pak ti sem písnu co a jak. A jo, jsou to ty zarděnky. Neštovice se očkují zvlášť a nepovinně.
j.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1168
18.7.06 12:55

Tak existuje to a jmenuje se to Tuja a dává se to už před očkováním. Víc nevím.
j.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
6.8.06 22:54

VEVERKO: ta homeopatika se jmenuji Thuya occidentalis 15CH a podavaji se 2-3 dny pred ockovanim, vzdy 2 kulicky nechat rozpustit ve lzicce vody (trva to docela dlouho) a 3× denne podat pred jidlem. Tak mi to poradili v lekarne.

Zatim jsem je synovi dala pred predchozimi dvema davkami ockovani (mame hrazene, ne hexa) a byl naprosto v pohode - zadna teplota ani jine komplikace. Ted ve stredu jdem na trei davku, tak jestli si na to vzpomenu, pisnu sem, jak to probehlo tentokrat.

Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
8.8.06 22:51

Ahoj,

já jen doplním pro případné zájemce. My byli u homeopatky dnes a očkování nás čeká v září. Dostali jsme:

• Morbillinum 15L - 3 kuličky v den očkování
  • Silicea 9CH - 3 kuličky v den očkování a pak vždy 1 x denně týden po očkování.

Z toho Silicea je určitě volně prodejná, to Morbillinum zřejmě ne, dostali jsme jej přímo v ordinaci.

Martina a Filip (20 měsíců)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
156
8.12.06 21:00

Ahoj,připojuji se - my vyhledali homeopata, doporučil nám Thuja occidentalis 15CH 4×denně po dobu 3týdnů. Začali jsme brát v úterý a dnes jsme byli na očkování.
Napíšu za těch cca 8-12dnů, jestli byla nějaká reakce
Doufám že nebude :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
8.12.06 21:57

Tak teď už můžu připsat vlastní zkušenost - reakce na očkování nebyla žádná.
Martina a Filip - 2 roky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama