Hory v zahraničí se 7týdenním mimčem

1329
9.12.12 19:01

hory v zahraničí se 7.mi týdenním mimčem

Ahoj, holky..Mám dotaz na zkušené cestovatelky s miminkem. Chceme jet v lenu na hory do Francie- 1800 m. n.m. Našemu prckovi bude 7. týdnů. Tak se chci zeptat, jaký máte názor a zkušenosti s cestováním s takovýmhle prďolou. Někdo mi říká, že v pohodě, někdo je proti. Nejčastější názor je, že když budu já v pohodě, tak i mimčo. Jeli bychom autem, takže přestávky by se dělali hlavně podle něj. Tam budeme bydldet na jednom místě. Je tam většinou krásně, čistá vzduch, ideální na procházky… Díky za názory, rady a zkušenosti :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13837
9.12.12 19:03

Nevidím důvod nejet. Užíte si to!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4200
9.12.12 19:05

No jestli máte pro malého doklad a je to pohodový miminko, tak klidně. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8781
9.12.12 19:09

Přeji příjemnou dovolenou :mavam: :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6886
9.12.12 19:09

S prvním synem bych jela ten sedl do auta a spal. Kojila jsem po 2h. Se druhým ani omylem. Sedl do auta a řval kojila jsem po hodině.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
becky87
9.12.12 19:12

Ne nejela bych, tak malinke miminko ma byt jeste v domacim prostredi, ne se trckat nekde.

  • Citovat
  • Upravit
190
9.12.12 19:14

S takhle malým bych určitě nejela. Byli jsme na dovolený u moře s 8 měsíčním a bylo to v pohodě, ale s menším než s půlročním bych nejela.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
mystery
9.12.12 19:14

Já bych jela, není důvod proč nejet. Hlavne mít cestovní pas pro miminko

  • Citovat
  • Upravit
K.Black
9.12.12 19:17

Já bych jela, pokud není malý uřvánek, to by jsi z toho měla prd. Akorát ty na sebe dávej pozor, sice už budeš po 6 nedělí ale šetři se.
Jeď a užij si to :palec:

  • Citovat
  • Upravit
7369
9.12.12 19:18

My jsme byli s klukem v sesti tydnech ve ValThorens. Tam se spi ve 2300 m. n.m. Jeli jsme tez autem, jeste jsme chytli na cestu desne pocasi, ve Svycarsku jsme jeli na dalnici v deseti cm snehu. Ale jinak to probehlo super, mala byl asi otraven cerstvym vysokohorskym snehem a furt chrnel. Spousta lidi na nas koukala divne 8o.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3234
9.12.12 19:20

Nejela bych

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2788
9.12.12 19:25

No, slyšela jsem, že s malými dětmi do 1 roku by se nemělo jezdit do vysokohorských oblastí kvůli otokům mozku. Jsme taky lyžaři a tohle řešíme…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3793
9.12.12 19:26

My byli loni s dcerou 4 nedele v Rakousku v 2000 mnm ;) Ja jsem si tam krasne odpocinula, lehce zalyzovala a poradne a pravidelne nacpala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13119
9.12.12 19:27

Jela bych, pokud prcek není uřvánek. Nevidím rozdíl mezi horama v cizině a u nás. Byli jsme s miminem 5ti měsíčním na horách, venku v kočáru mimino dlouho a krásně spalo, bylo usměvavé, s manželem jsme se střídali v hlídání kočáru a lyžích - prostě paráda.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
402
9.12.12 19:31

Nejela bych. My jeli do Alp az v pul roce. Co kdyz Ti chytne cerny kasel? Miminko neni vubec ockovane jeste!!! Kolegovi malem mimco umrelo. Trimesicni na ceskych horach na cerny kasel! Zkonzultuj s pediatrem a dej na svuj pocit, ale ja bych urcite nejela.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

CabrioFix

  • (4.8) + 31 recenzí

Tario

  • (4.1) + 16 recenzí

Juno Fix

  • (4.6) + 14 recenzí

King plus

  • (4.4) + 14 recenzí

Aton

  • (4.4) + 13 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin