Hospic Hvězda Zlín-Malenovice

40
14.5.20 19:27

Hospic Hvězda Zlín-Malenovice

Dobrý den, máte někdo zkušenost s hospicem Hvězda ve Zlíně-Malenovicích? Doporučili byste nebo ne a proč? Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
568
14.5.20 20:19

@aannetta S hospicem přímo ne, ale když jsem hledala pro tátu domov důchodců, tak se mi odtud ozvali, že by ho vzali. Přišla jsem tam a paní ředitelka, že ho teda vezmou, ale budu muset doplácet (měl důchod jen 11500Kč), že mu bude tak 2000Kč chybět měsíčně. Prý bude na pokoji s dalšími 5 lidmi.🙄 A nakonci na mě vychrlila, že samozřejmě budu muset dát „sponzorský dar“ 40000Kč, aby ho vzali. Hrozná arogantní kr*áva. Bohužel to jinak říct neumím. Řekla jsem jí, že než tam, tak to jedině přes moji mrtvolu. Potkala jsem hodně zlých lidí, ale tahle vede!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1601
15.5.20 05:42

Zkušenost nemám, ale před cca 7 lety, kdy jsme se zajímali, tak mi také bylo řečeno, že Malenovice nebrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
15.5.20 08:03

@Evkad Prosím a můžete mi doporučit nějaké jiné vhodné zařízení tohoto typu na zlínsku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1601
15.5.20 13:28

Měl by být dobrý hospic ve Vizovicích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
4.11.20 16:14

@aannetta sanatorium Topaz Vizovice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
24.8.21 15:53

Hospic Hvězda Zlín velmi špatná zkušenost, vyžadován finanční sponzorský dar, platby na blíže nespecifikovane služby, nájemné na 2 měsíce dopředu. tezky pacient bez pohybu prebalovan pouze 3 x denně, sestry neprovádí ranní hygienu, ani mytí po vykonání potřeby. Tzv. polohovaci postel rozbitá a nefunkční, zvonek na sesternu nefunguje. Sestry neuvidíte celý den, sedí na sesterne s tím, že si musí odpočinout. V 16:00 hodin se budova zamkne, chodící klienti zahnani na pokoje bez možnosti posedět si po 16 hodině v přilehlé zahradě. Toto zařízení nebrat!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.21 15:58

Není to oblast Zlínska, ale vřele můžu doporučit hospic Nablízku z Lysé. Strašně moc nám pomohli. Celá rodina jsme jim vděčná. Bylo to strašně těžké, ale díky nim, jsme mohli členovi rodinu tu poslední cestu vyrazně ulehčit.
Třeba až někdo bude hledat tuto péči, tak mu ten příspěvek pomůže.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat