Houbičky a hadr na utírání linky

Petunye
6.8.15 18:30

Houbicky a hadr na utirani linky

Ahoj, chci se zeptat, jak casto menite houbicky na nadobi a hadr, kterym utirate drez a linku. A hlavne kam davate tento hadrik, kdyz jej nepouzivate.Ja kdyz dam novy a pozivam jej 2 dny, tak uz mi 3 den proste smrdi.Ten jsem tehotna a na tento pach jsem uplne precitlivela a jak stojim u drezu a ucitim to, uplne me to nadavuje.Nebo ho davate do koupelny na snuru? podotykam, ze s tim utiram jen vodu kolem drezu a na lince po vareni.Jak to delate vy?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3376
6.8.15 18:34

Taky ten smrad nesnáším :lol: Po použití hned vymáchám, vyždímu a suším. Cca po dvou dnech hodím do prádla a vyperu s čímkoliv na 60st. Takhle jich „točím“ několik. Houbičku měním až se mi nelíbí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.8.15 18:35

Hadr nepoužívám. Kupuju vlčený ubrousky. Jinak mám takový tenoučký hadříky (těma ale neutírám kuchyň). Ty použiju třeba 4× a vyhodim je.
Houbičky nevim, jak často. Někdy ji vemu, umeju s ní cifem dřez nebo desku a rovnou letí do koše. Máme myčku, nádobí myjeme rukama minimálně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
289
6.8.15 18:48
@Ainy píše:
Taky ten smrad nesnáším :lol: Po použití hned vymáchám, vyždímu a suším. Cca po dvou dnech hodím do prádla a vyperu s čímkoliv na 60st. Takhle jich „točím“ několik. Houbičku měním až se mi nelíbí :nevim:

Taky to tak dělám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
6.8.15 18:52

@Petunye dle potřeby vyhazuju ihned ale hadr mi vydrzi tak mesic a nijak nesmrdi teda jsou to ty saci cvercovy jak jsou tam 4 barvy a stoji to 20 kc a uschne to za chvili ;)

• Citovat
  • Upravit
Luca10
6.8.15 19:07

Taky nemam hadr, ale vlhcene ubrousky na ruzne povrchy z Lidlu. Houbicku menim cca po trech, ctyrech dnech, a to mame mycku, ale jakmile jednou umeju cifem nebo dezinfekci drez, umyvadlo nebo vanu, tak hubku vyhodim. A tyhle veci prave myju tak jednou za tri dny.

• Nahlásit
  • Citovat
verulicek
6.8.15 19:14

@Petunye na linku používám klasickou houbičku na nádobí..míváme ji normoš ve dřezu jen je prostě odlišná od té houby na nádobí - tu odkládám do takové nerez misky na dřezu. Hadry nepoužívám, připadá mi to poněkud nechutné…smrdí a jsou slizké :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
verulicek
6.8.15 19:15

Jinak u nás má hubka z nádobí, když je už trochu jetá, přesun do koupelny a na záchod..pak do koše…

• Nahlásit
  • Citovat
876
6.8.15 19:19

Já to beru starší utěrkou, dám uschnout a normálně vyperu. Teď jsem koukala na máte doma uklizeno a tam namáčeli houbičku do vody se savem nebo se prý dá hodit do myčky s nádobím. Zkusila jsem jednou a myslím, že jediné co na ní bylo vidět, že se pěkně v myčce nasákla vodou. Takže asi zůstávám u toho, že jí vyhodím, jakmile se mi přestane líbit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2183
6.8.15 19:27

Houbičku taky měním, až se mi nelíbí a na okolí používám vlhčené ubrousky - setřu a vyhodím ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
6.8.15 19:30

@Petunye
Vodu kolem dřezu a linku utírám kuchyňskými utěrkami, utřu a vyhodím… (myslím ty papírové v roli)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1907
6.8.15 19:34

Houbičku (takovou tu čtvercovou) na utírání okolí dřezu vždy když mi smrdí vyperu (peru vždy jen jednou, pak vyhazuji), na utírání linky používám vlhčené ubrousky (Lidl nebo DM). Nádobí myji v myčce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
6.8.15 19:40

@Petunye houbičku měním co 2 dny, tu pro kluka na flašku každý den, hadříky nepoužívám, nesnáším je. Papírové utěrky to jistí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12490
6.8.15 19:43

Taky používám papírové kuchyňské utěrky, utřu a vyhodím. Houbičku měním co pár dní, tak co tři čtyři dny. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1045
6.8.15 19:53

Houbičku měním, když se mi nelíbí (myjeme všechno v myčce, takže s ní opravdu myju jen linku), na utírání mám papírovky. Takový ty čtvercový houby mám ani nevím na co :-D ale když je použiju, tak nechávám schnout na baterii a teda nikdy jsem neměla pocit, že by smrděla :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama