Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
@Prcek88 píše:
Já jí dělám dobrou náhodou s tvarohovým krémem, rozinkama
A muj nápad to nebyl dělám jí na přání k svátku
ja bych si ji teda dala hned - i kdyby byla trochu autenticka ![]()
Spíš alzhajmr ve spojení s parkinsnem - to ty úklony ze strany na stranu. Pravda nebo lež.
@Jasněnkaa píše:
transformace.
@Prcek88 píše:
Já jí dělám dobrou náhodou s tvarohovým krémem, rozinkama
A muj nápad to nebyl dělám jí na přání k svátku
no to jsi tomu nasadila korunu
tvaroh
a rozinky
![]()
A to sem vás tu nechala jen chvíli o samotě.
@Etcetera78 píše:
No tady se to rozjelo a Hra se dostala na jiný level, koukám![]()
@Jasněnkaa píše:
no to jsi tomu nasadila korunutvaroh
a rozinky
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Každej máme jiný chutě noo ![]()
@jane-e píše:
tak to nevim, ja jsem spis mimo nez v dobry nalade
Chceš profackovat aby jsi se probrala?
Ne, vezmeš poslední drb, překroutíš ho - i s koncovkou - a my hádáme zda-li je to pravda nebo lež - ale pravdu ![]()
@Damael píše:
Tak jak je to s tou hrou? Vezmu koncovku slova, z ní vytvořím samostatné slovo a použiju jeho synonymum?
@Prcek88 píše:
Já jí dělám dobrou náhodou s tvarohovým krémem, rozinkama
A muj nápad to nebyl dělám jí na přání k svátku
Tak ten tvaroh s rozinkami bych si dala moc ráda..
@Damael píše:
Tak ten tvaroh s rozinkami bych si dala moc ráda..
Napiš si to, dej na ledničku a zítra udělej ![]()
To mám po čokoládě či kávě s šesti cukrama taky - pravda nebo lež.
@Prcek88 píše:
Po cvičení je lepší nálada
@Tiger-lily píše:
@Prcek88Připal si jablka už dopředu. Budeš to mít jisté a nebudeš muset pak hlídat, jestli už je černá nebo ne. Ráda poradím
mmch - super podpis s tím bříškem
![]()
@Larr píše:
To mám po čokoládě či kávě s šesti cukrama taky - pravda nebo lež.
Lež po kafi s šesti cukrama ti musí být pěkně blbě ![]()
Už jsi po cvičení nebo tý čokoládě - pravda je v čokoládě.
@jane-e píše:
ja bych si ji teda dala hned - i kdyby byla trochu autenticka
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat