Kopie Hra pro všechny :-)

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Velikost písma:
38135
25.7.13 21:15
@Prcek88 píše:
Já jí dělám dobrou náhodou s tvarohovým krémem, rozinkama
A muj nápad to nebyl dělám jí na přání k svátku

ja bych si ji teda dala hned - i kdyby byla trochu autenticka :kytka:

  • načítám...
Larr
25.7.13 21:17

Spíš alzhajmr ve spojení s parkinsnem - to ty úklony ze strany na stranu. Pravda nebo lež.

@Jasněnkaa píše:
transformace.
  • Upravit
K-Black
25.7.13 21:18
@Prcek88 píše:
Já jí dělám dobrou náhodou s tvarohovým krémem, rozinkama
A muj nápad to nebyl dělám jí na přání k svátku

no to jsi tomu nasadila korunu :mrgreen: tvaroh :poblion: a rozinky :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion:

  • Upravit
20155
25.7.13 21:18
@Prcek88 píše:
@jane-e Tak dneska dělám žemlovku,–)Uvidíme zda se připálí, zatím jsem u tvarohovýho krému a čistění jablek zatím se daří :dance:

Žemlovka? :poblion: Škoda jablek, škoda tvarohu, škoda pečiva.

  • načítám...
Larr
25.7.13 21:18

A to sem vás tu nechala jen chvíli o samotě.

@Etcetera78 píše:
No tady se to rozjelo a Hra se dostala na jiný level, koukám 8o :D
  • Upravit
K-Black
25.7.13 21:19
@Larr píše:
Jasni - to je horší jak ten ferda mravenec - i ta vlna porozumění a lásky - to je něco mezi amway - hipís a jehovistama - to už raději tu prořízlou pusu :mrgreen:.
@Larr píše:
Spíš alzhajmr ve spojení s parkinsnem - to ty úklony ze strany na stranu. Pravda nebo lež.
:roll: :roll: :roll:
  • Upravit
12505
25.7.13 21:19
@Jasněnkaa píše:
no to jsi tomu nasadila korunu :mrgreen: tvaroh :poblion: a rozinky :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion:

Každej máme jiný chutě noo :mrgreen:

  • načítám...
12505
25.7.13 21:21
@jane-e píše:
tak to nevim, ja jsem spis mimo nez v dobry nalade :mrgreen:

Chceš profackovat aby jsi se probrala?

  • načítám...
Larr
25.7.13 21:21

Ne, vezmeš poslední drb, překroutíš ho - i s koncovkou - a my hádáme zda-li je to pravda nebo lež - ale pravdu :!

@Damael píše:
Tak jak je to s tou hrou? Vezmu koncovku slova, z ní vytvořím samostatné slovo a použiju jeho synonymum?
  • Upravit
20155
25.7.13 21:23
@Prcek88 píše:
Já jí dělám dobrou náhodou s tvarohovým krémem, rozinkama
A muj nápad to nebyl dělám jí na přání k svátku

Tak ten tvaroh s rozinkami bych si dala moc ráda..

  • načítám...
12505
25.7.13 21:24
@Damael píše:
Tak ten tvaroh s rozinkami bych si dala moc ráda..

Napiš si to, dej na ledničku a zítra udělej :jazyk:

  • načítám...
Larr
25.7.13 21:24

To mám po čokoládě či kávě s šesti cukrama taky - pravda nebo lež.

@Prcek88 píše:
Po cvičení je lepší nálada :mrgreen:
  • Upravit
Larr
25.7.13 21:25
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
@Tiger-lily píše:
@Prcek88 :mavam: Připal si jablka už dopředu. Budeš to mít jisté a nebudeš muset pak hlídat, jestli už je černá nebo ne. Ráda poradím :kytka:mmch - super podpis s tím bříškem :D :D
  • Upravit
12505
25.7.13 21:26
@Larr píše:
To mám po čokoládě či kávě s šesti cukrama taky - pravda nebo lež.

Lež po kafi s šesti cukrama ti musí být pěkně blbě :poblion:

  • načítám...
Larr
25.7.13 21:27

Už jsi po cvičení nebo tý čokoládě - pravda je v čokoládě.

@jane-e píše:
ja bych si ji teda dala hned - i kdyby byla trochu autenticka :kytka:
  • Upravit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová