Kopie Hra pro všechny :-)

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Velikost písma:
35438
25.7.13 21:28

Jdu si udělat kafe. Kdo se přidá?

  • načítám...
20155
25.7.13 21:28
@Larr píše:
Ne, vezmeš poslední drb, překroutíš ho - i s koncovkou - a my hádáme zda-li je to pravda nebo lež - ale pravdu :!

A to jste vymyslely a uhrály v tomto vedru??? Ok.. tak už se musím konečně pravdě podívat do očí.. Nejsem inteligentní :nevim:

  • načítám...
Larr
25.7.13 21:28

Lepší by to bylo s kuřecím řízkem a okurkovým salátem - viď :P.

@Jasněnkaa píše:
no to jsi tomu nasadila korunu :mrgreen: tvaroh :poblion: a rozinky :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion:
  • Upravit
K-Black
25.7.13 21:28
@Larr píše:
To mám po čokoládě či kávě s šesti cukrama taky - pravda nebo lež.

pravda.

  • Upravit
K-Black
25.7.13 21:29
@Tiger-lily píše:
Jdu si udělat kafe. Kdo se přidá?

já ne, já jdu čůrat.

  • Upravit
K-Black
25.7.13 21:29
@Larr píše:
Lepší by to bylo s kuřecím řízkem a okurkovým salátem - viď :P.

jo.

  • Upravit
Larr
25.7.13 21:30

Pokud tedy má ledničku.

@Prcek88 píše:
Napiš si to, dej na ledničku a zítra udělej :jazyk:
  • Upravit
12505
25.7.13 21:30
@Tiger-lily píše:
Jdu si udělat kafe. Kdo se přidá?

Dnes už ne, měla jsem 4
Ale, můžeme spolu dát ráno :kytka:

  • načítám...
Larr
25.7.13 21:31

Lež - ještě nebylo.

@Prcek88 píše:
Lež po kafi s šesti cukrama ti musí být pěkně blbě :poblion:
  • Upravit
35438
25.7.13 21:31
@Jasněnkaa píše:
já ne, já jdu čůrat.

Ty si jdeš načůrat do hrnku?

  • načítám...
Larr
25.7.13 21:32

Pravda.

@Jasněnkaa píše:
pravda.
  • Upravit
K-Black
25.7.13 21:32
@Tiger-lily píše:
Ty si jdeš načůrat do hrnku?

ne, do skleničky.

  • Upravit
35438
25.7.13 21:34

@Jasněnkaa Nezapomeň na brčko a deštníček. :kytka: Dnes rozdávám samé potřebné rady.

  • načítám...
12505
25.7.13 21:34
@Larr píše:
Lež - ještě nebylo.

Vážně si dáváš kafe s šesti cukrama??

  • načítám...
K-Black
25.7.13 21:35
@Tiger-lily píše:
@Jasněnkaa Nezapomeň na brčko a deštníček. :kytka: Dnes rozdávám samé potřebné rady.

jsi hodná, děkuji :hug:

  • Upravit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová