Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
@Larr píše:
Ne, vezmeš poslední drb, překroutíš ho - i s koncovkou - a my hádáme zda-li je to pravda nebo lež - ale pravdu
A to jste vymyslely a uhrály v tomto vedru??? Ok.. tak už se musím konečně pravdě podívat do očí.. Nejsem inteligentní ![]()
Lepší by to bylo s kuřecím řízkem a okurkovým salátem - viď
.
@Jasněnkaa píše:
no to jsi tomu nasadila korunutvaroh
a rozinky
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
@Larr píše:
To mám po čokoládě či kávě s šesti cukrama taky - pravda nebo lež.
pravda.
Pokud tedy má ledničku.
@Prcek88 píše:
Napiš si to, dej na ledničku a zítra udělej
@Tiger-lily píše:
Jdu si udělat kafe. Kdo se přidá?
Dnes už ne, měla jsem 4
Ale, můžeme spolu dát ráno ![]()
Lež - ještě nebylo.
@Prcek88 píše:
Lež po kafi s šesti cukrama ti musí být pěkně blbě
@Jasněnkaa píše:
já ne, já jdu čůrat.
Ty si jdeš načůrat do hrnku?
@Jasněnkaa Nezapomeň na brčko a deštníček.
Dnes rozdávám samé potřebné rady.
@Larr píše:
Lež - ještě nebylo.
Vážně si dáváš kafe s šesti cukrama??
@Tiger-lily píše:
@Jasněnkaa Nezapomeň na brčko a deštníček.Dnes rozdávám samé potřebné rady.
jsi hodná, děkuji ![]()
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat