Hraní si na dece

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
12
12.1.22 21:13

Hrani si na dece

Ahoj maminky, mam dotaz. Rada bych davala miminko 8m na deku, aby si hralo a hlavne se ucilo lezt atd. a melo dostatek prostoru, pac je uz hodne zvedava. Jenze i kdyz dam deku na koberec stejne si kazdou chvili da do hlavy o zem a place. Jak to delate vy? Mam i deku s hrazdickou ale ta uz je ji celkem mala a neni o nic mekci nez deka. Jeste me napadla perian? Dekuji za tipy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
569
12.1.22 21:16

A kde to dite proboha bylo doted?

Tak si da parkrat do nosu a pak zjisti, ze si ma dat pozor, jak by se to jinak melo naucit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
12.1.22 21:18

@JezinkaBezinka zabalené jako křehké sklo v balíku :mrgreen:

@Isasik můžeš koupit ty pěnové puzzle. A nebo použít karimatku. Když máš strach

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27761
12.1.22 21:22

V osmi měsících už na dece nebo penovem puzzle vydrželi tak minutu a pak se nějak odlachtanili či jinak dopinozili mimo a olizovali podlahu.
A občas se holt někde skáceli, to k tomu patří. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
569
12.1.22 21:23

@JiříkMazlík A joooo, to je pravda :lol: Ale i tak me to zajima…moje dite bylo na zemi od doby, kdy odmitalo vstoupit do kosiku, coz bylo nekdy ve 4. mesici zivota :lol: Teda na stridacku s gaucem, nebyl zdrhaci :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
12.1.22 21:28

@JezinkaBezinka mela jsem ji s hrackami na gauci a sedela jsem vzdy u ni ale nyni je uz dost obratna a kazdou chvili by se chtela skutalet na zem :? je to moje prvni tak jsem na ni dost choulostiva a nektere veci holt nemam jeste zmaknute :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3155
12.1.22 21:31

Nějak si to nedovedu představit. Mně všechny děti v 8 měsících lezly, stály, chodily kolem nábytku… jo, jsou děti pohybově pomalejší, ale neznám fakt žádný, co by do 8 měsíců nevidelo podlahu… dej ji tam a nech ji být. Párkrát se praští a bude vědět, jinak se to přece nenaučí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1542
12.1.22 21:31

@Isasik Pockej, osmimesicni bylo doposud jen na gauci? Neblazni a nech to dite zit a objevovat. Jestli ho nehodlas drzet na gauci do doby, nez mu zvládneš namalovat graf o gravitačních vlnach, tak se to jinak, než obcasnym zarytim čumáku nenauci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27761
12.1.22 21:32
@Isasik píše:
@JezinkaBezinka mela jsem ji s hrackami na gauci a sedela jsem vzdy u ni ale nyni je uz dost obratna a kazdou chvili by se chtela skutalet na zem :? je to moje prvni tak jsem na ni dost choulostiva a nektere veci holt nemam jeste zmaknute :oops:

Tak kdybys ji měla od mimina na zemi, tak už je v tomhle věku dávno zvyklá, že okolí není jen mekkoucke.
Navíc u ní nemusíš sedět a bát se, že zuchne.
Gauč je navíc měkký, takže k motorickému rozvoji ne zcela ideální podklad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
569
12.1.22 21:35

@Isasik Mam taky prvni dite, ale timhle tomudvemu delas silenou medvedi sluzbu, to promin 8o

A teda ono se neplazi, nepretaci, nic? A tos fakt 8 mesicu se od ditete nehla? Husty!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
710
12.1.22 21:37

Pěnový puzzle jsou super, teplý dobrý na rozebírání, popřípadě zužlání. Taky mám hrazdu, vedle ty puzzle popř. vyskládám deky, do pěti minut hurikán po pokoji. Malá 6m odkutálelá někde… :nevim: nejlépe:

:palec: mimo puzzle, mimo hrazdu, mimo objektiv chůvy (kamery) a mimo veškerý deky. Prostě je na zemi, topím, topím. Já jen slyším, jak se majzne třeba o skříň. S tím se prostě nic neudělá. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6610
12.1.22 21:46
@Isasik píše:
@JezinkaBezinka mela jsem ji s hrackami na gauci a sedela jsem vzdy u ni ale nyni je uz dost obratna a kazdou chvili by se chtela skutalet na zem :? je to moje prvni tak jsem na ni dost choulostiva a nektere veci holt nemam jeste zmaknute :oops:

to snad nee, 8m a stále na gauči… to jsem měla tak do tři až čtyř měsíců… pak se už otočila na bříško a byla na zemi na dece… hračky kolem ní…takže ji to motivovalo se točit k hračkam a pomalu se k nim nějak dostat… plazí se vůbec??? Asi nee, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
12.1.22 21:56

@Veru1987 samozrejme se kutali z briska na zada a naopak, hraje si na brisku a uplne sama sedi jen plazeni nam moc nejde prave kvuli te mekke sedacce, proto jsem zacala zkouset davat na zem na deku ale abych se divala jak se mlati do hlavy a place to tedy ne. Koupim penovou podlozku diky za tipy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
569
12.1.22 22:01

@Isasik Ma holt ochable sijove svaly no, kdyz neudrzi v osmi mesicich hlavu na brisku tak, ze se furt do ni mlati :roll: cim vic ji „udusavas“ cesticku, tim pro ni hur…chudak dite :roll:

Tak se misto plazeni musela naucit sedet, coz nechapu, kdyz teda zaroven neudrzi na brisku hlavu. Nesedi nahodou sama, ale podeprena polstari?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
12.1.22 22:04

@JezinkaBezinka ona udrzi hlavu na brisku ale kdyz se z briska chce svalit na zada tak se do ni prasti zezadu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat