Reklama

Hubnutí - cvičení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzina9
Nováček 4 příspěvky 30.07.18 14:08
Hubnutí - cviceni

Ahoj holky! Poradíte mi některá nějaký dobrý cvičení na hubnutí? Nějaký videa na YouTube třeba, díky kterým se vám podařilo zhubnout a vytvarovat si postavu? :) Děkuji!

Reklama

Reakce:

Clarity
Kecalka 230 příspěvků 30.07.18 14:23

Segře pomáhají kliky-pánské. Břicho úplný luxus, lehce vyrýsované, já začínám hubnout až od dneska: 25 sedů-lehů, 25 širokých dřepů, 1min prkno na předloktí, 1min ses o stěnu, 25 dámských dřepů (víc ani nedám, natož pánské :mrgreen: ) 25 ,,bicycle crunches”, 30 vyběhnutých schodů. Ale stejně na nohy mi nejvíce pomáhá kolo, na tom jezdím, když jsem na chatě, takže teď smůla. :lol:

Clarity
Kecalka 230 příspěvků 30.07.18 14:24

A pokud chces video, tak: how to burn 100 carories in 8 minutes. Je tam taková blondýna, fakt top. :palec:

ewelinka
Kecalka 216 příspěvků 30.07.18 14:42

Tak já frčím na body pumpu. Nakoupila jsem se na netu činku přesně na tohle a bednu…
Na YouTube to je : body pump #84
Hodně jsem po tomhle zhubla a vytvarovala se, ale jela jsem to 6×týdně.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1864 příspěvků 30.07.18 15:00

Shaun T25
P90×3
Blogilates
Jillian Micheal 30 day shred
Zuzka Light

kam2
Závislačka 3473 příspěvků 30.07.18 15:53
@Clarity píše:
Segře pomáhají kliky-pánské. Břicho úplný luxus, lehce vyrýsované, já začínám hubnout až od dneska: 25 sedů-lehů, 25 širokých dřepů, 1min prkno na předloktí, 1min ses o stěnu, 25 dámských dřepů (víc ani nedám, natož pánské :mrgreen: ) 25 ,,bicycle crunches”, 30 vyběhnutých schodů. Ale stejně na nohy mi nejvíce pomáhá kolo, na tom jezdím, když jsem na chatě, takže teď smůla. :lol:

Jaký je rozdíl mezi dámským dřepem a pánským? :think: :roll:

Clarity
Kecalka 230 příspěvků 30.07.18 17:17

@kam2 a pardon :oops: , měly to být kliky :P

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32998 příspěvků 10 inzerátů 31.07.18 06:51

Zkus napsat do této poradny . Obecně platí to, že žádné zázračné cviky neexistují, důležité je to, dělat je pravidelně a dlouhodobě. Každému vyhovuje něco jiného a po určité době cvičení můžeš přijít na to, že ti to již dále nevyhovuje a je potřeba i změnit styl. Tak pozoruj sama sebe, určitě hloupě nedělej nějaké výzvy jen proto, že paní vomáčková povídala, že to cvičí. :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama