Hubnutí - cvičení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuzina9
Nováček 4 příspěvky 30.07.18 14:08
Hubnutí - cviceni

Ahoj holky! Poradíte mi některá nějaký dobrý cvičení na hubnutí? Nějaký videa na YouTube třeba, díky kterým se vám podařilo zhubnout a vytvarovat si postavu? :) Děkuji!

Reakce:
Clarity
Kecalka 246 příspěvků 30.07.18 14:23

Segře pomáhají kliky-pánské. Břicho úplný luxus, lehce vyrýsované, já začínám hubnout až od dneska: 25 sedů-lehů, 25 širokých dřepů, 1min prkno na předloktí, 1min ses o stěnu, 25 dámských dřepů (víc ani nedám, natož pánské :mrgreen: ) 25 ,,bicycle crunches”, 30 vyběhnutých schodů. Ale stejně na nohy mi nejvíce pomáhá kolo, na tom jezdím, když jsem na chatě, takže teď smůla. :lol:

Clarity
Kecalka 246 příspěvků 30.07.18 14:24

A pokud chces video, tak: how to burn 100 carories in 8 minutes. Je tam taková blondýna, fakt top. :palec:

ewelinka
Kecalka 220 příspěvků 30.07.18 14:42

Tak já frčím na body pumpu. Nakoupila jsem se na netu činku přesně na tohle a bednu…
Na YouTube to je : body pump #84
Hodně jsem po tomhle zhubla a vytvarovala se, ale jela jsem to 6×týdně.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 2024 příspěvků 30.07.18 15:00

Shaun T25
P90×3
Blogilates
Jillian Micheal 30 day shred
Zuzka Light

kam2
Závislačka 3502 příspěvků 30.07.18 15:53
@Clarity píše:
Segře pomáhají kliky-pánské. Břicho úplný luxus, lehce vyrýsované, já začínám hubnout až od dneska: 25 sedů-lehů, 25 širokých dřepů, 1min prkno na předloktí, 1min ses o stěnu, 25 dámských dřepů (víc ani nedám, natož pánské :mrgreen: ) 25 ,,bicycle crunches”, 30 vyběhnutých schodů. Ale stejně na nohy mi nejvíce pomáhá kolo, na tom jezdím, když jsem na chatě, takže teď smůla. :lol:

Jaký je rozdíl mezi dámským dřepem a pánským? :think: :roll:

Clarity
Kecalka 246 příspěvků 30.07.18 17:17

@kam2 a pardon :oops: , měly to být kliky :P

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33894 příspěvků 1 inzerát 31.07.18 06:51

Zkus napsat do této poradny . Obecně platí to, že žádné zázračné cviky neexistují, důležité je to, dělat je pravidelně a dlouhodobě. Každému vyhovuje něco jiného a po určité době cvičení můžeš přijít na to, že ti to již dále nevyhovuje a je potřeba i změnit styl. Tak pozoruj sama sebe, určitě hloupě nedělej nějaké výzvy jen proto, že paní vomáčková povídala, že to cvičí. :kytka:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >