Hubnutí s netučni.cz

4439
31.5.16 22:45

Hubnutí s netucni.cz

Ahojky holky,
mám doma malého prcka a při starosti o něj jsem se snažila aspoň 4× do týdne po půl hoďce cvičit. Ale bohužel žádná změna :(
Snažila jsem se najít si jídelníček na míru zdarma, ale obávám se, že mi nepomůže.
Docela mě zaujali staránky netucni.cz. A hledám nrkoho kdo s nimi má zkušenost? Nechci vyhodit penízky za něco, co nepomůže. Také by mě zajímalo jaké jsou jídelníčky - z normálních ingrediencí, jídlo co se dá koupit všude atd…
Líbí se mi u nich, že nemusím nikam dojíždět a poradími na mailíku :)
Nebo byste mi prosím poradili někoho jiného?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5542
31.5.16 22:56

@Sion vzdy si pomuzes jen ty sama, dobra berlicka jsou kaloricke tabulky, pises si sama co jsi snedla a ono ti to ukaze ceho je moc… Jim to co vsichni ostatni doma, plus zeleninu, hromadu, abych nemela hlad…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4439
31.5.16 23:01

@xjuklickova Říkala jsem si, že bych na snídani měla ovesnou kaši s ovocem, pak zeleninu, normální oběd, na sváču jogurt a k večeři zeleninu??? :nevim:
Ale je u mě problém ta pravidelnost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50454
31.5.16 23:07

@Sion já vyhledala výživového poradce ale já to potřebovala i proto že kvůli nemoci se nemůžu řídit dle toho co je na netu. ale pravidelnost je základ, no po letech snídam i když takový hlad prostě nemam jenže pokud bych se nenajedla tak si najdu čas v 11 což je pak vše špatně. ale mě to vyhovuje když vim kolik čeho mam jíst a ještě 1× měsíc ko :lol:. naopak mě ted přijde že jim nějak moc :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5542
31.5.16 23:15

@Sion zelenina je dobra, ale chybi ti bilkoviny…
Snidane fajn, ale ovesna kase je dobra pro lidi co brzy rano vstavaji a potrebuji rychly start, potom bymohla byt vydatnejsi a vyvazena svacina, obed normalni, zeleninu treba take, svacina lehci, mene sacharidů, a potom vyvazena vecere, uz by melo byt mene sacharidu a vice bilkovin a treba ta zelenina… :lol: myslim, ze se da zhubnout selskym rozumem, neni to takova veda, ldyz to nejde, tak clovek dela neco spatne a je treba si nechat poradit od odbornika ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.16 23:32

Ja jsem hodně pribrala a nikdo a nic me nedonutil zhubnout. Az jidelnicek od netucnych. Je super, normalni potraviny, nic sloziteho. Akorat mam pocit, ze porad žeru :mrgreen:
Mam krasne ubytky váhy :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
14844
1.6.16 05:02

Já najela na slow carb…mírně jsem si ji upravila a kila dolu jen jedou. A nejlepší je ze jeden den v týdnů mužů cokoliv a v jakémkoliv množství..a hubnu dal :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9263
1.6.16 07:02

Zkušenost se stránkami nemám, ale na tvém místě bych se na ně vykašlala, raději bych si domluvila konzultaci s výživovým poradcem. A hlavně se hecni a fakt třeba každý den 10min cvič…ono to půjde ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4439
1.6.16 20:00
@Anonymní píše:
Ja jsem hodně pribrala a nikdo a nic me nedonutil zhubnout. Az jidelnicek od netucnych. Je super, normalni potraviny, nic sloziteho. Akorat mam pocit, ze porad žeru :mrgreen:
Mam krasne ubytky váhy :palec:
Škoda, že jsi jako anonym. A jak ti hubnutí jde? Za jakou dobu kolik kil nebo cm?

@xjuklickova Bílkoviny by byl v obědu. Nějaký nápad na jídelníček :think:

@Malike Co to je slow carb?

@Kotatko03 Cvičila jsem měsíc 6× týdně desetiminutovou sestavu a další měsíč 4× týdně půl hoďku - cviky přimo na hubnutí a výsledek nula :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50454
1.6.16 20:07

@Sion bílkoviny i k večeři, jen zelenina je málo to budeš hladovět :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4439
1.6.16 20:23

@Markéta80 Poraď mi nějaký vzorový jídelníček prosím :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5542
1.6.16 20:32

@Sion na jidelnicek jsi nam dala velmi malo informaci, zaklad vyska a vaha… Cviceni je fajn, ale 70 % dela jidlo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50454
1.6.16 21:11

@Sion jenže to má každý jinak no :? jen teda na gramy mam masa večer víc než na oběd ;) a jim 5-6× denně ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.16 23:01

@Sion Omlouvam se za anonym. Jsem dost silna a nechci aby nekdo vedel, ze se snazim hubnout. Mam tady pár známých. Za mesic jsem dala dolu přes 8 kg, centimetry si zmerim az po dalsim měsíci. Jsem na to zvědavá.
Vzdycky Kdyz jsem se snažila zhubnout tak to skoncilo klasickym jojo efektem. Ted vidim ze jsem jedla uplne špatně.
A jsem rada ze jsem do toho sla, i kdyz mi původně prislo jako ptákovina jidelnicek přes net. Ale funguje to :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
14844
2.6.16 05:59

http://recepty.bydleniprokazdeho.cz/…-Carb-dieta/
@Sion
Přečti si o ni něco..ale zaručují ze opravdu funguje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama