Jak zhubnout 5 kg za 2 týdny?

Anonymní
26.5.16 10:07

Jak zhubnout 5kg za 2 tydny?

Dostala jsem velmi narychlo pozvání na svatbu, kde mi záleží na tom, abych vypadala co nejlépe, bohužel jsem teď ale dost přibrala a do té svatby bych chtěla dát alespoň 5 kilo dolů. Mám cca 78 kilo na 168 cm

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

28187
26.5.16 10:09

Žlučníkový záchvat - vyzkoušeno. Ale musí být solidní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
26.5.16 10:13

Držet hladovku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26240
26.5.16 10:14
@Anonymní píše:
Dostala jsem velmi narychlo pozvání na svatbu, kde mi záleží na tom, abych vypadala co nejlépe, bohužel jsem teď ale dost přibrala a do té svatby bych chtěla dát alespoň 5 kilo dolů. Mám cca 78 kilo na 168 cm

nemyslím to zle, ale myslíš že 5 kg půjde nějak výrazně poznat kromě toho, že se to projeví na obličeji?
A oblečení už máš anebo půjdeš kupovat těsně před akcí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13806
26.5.16 10:16

Hladovka
Jinak počítej s jojo efektem :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19184
26.5.16 10:17
@Anonymní píše:

Myslím, že 5kg na Tobě poznat nebude :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1811
26.5.16 10:18

Zkus mléčnou dietu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.5.16 10:21

@Malaga @Kikuška90
Před rokem jsem měla asi 68 kilo a je to oproti nynější vaze veliky rozdíl, bylo to na mě vidět opravdu hodně a byla jsem sice za co chytit, ale rozhodně ne tlusta. S takovou postavou bych byla spokojená. Takže polovina - 5 kilo si myslím, že by na mě mohlo jít aspoň trochu poznat, ne? Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
563
26.5.16 10:23

Pokud teď nejsi na dietě, ale jíš normálně, doporučuju buď mléčnou dietu Rajko Dolečka nebo prostě nízkosacharidovou dietu (buď si kup třeba produkty Ketodiet nebo jez minimum sacharidů - takže maso, vajíčka, sýry a nesladkou zeleninu.) Jez pětkrát denně malé porce a dolů to určitě dáš, navíc nebudeš mít hlad. Půst pro začátečníka nedoporučuju, měla bys nejdřív dost hlad a na svatbě bys pak nemohla nic jíst, nejde jen tak skočit z půstu do přežíračky na svatbě.

Příspěvek upraven 26.05.16 v 10:25

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19184
26.5.16 10:24
@Anonymní píše:
@Malaga @Kikuška90
Před rokem jsem měla asi 68 kilo a je to oproti nynější vaze veliky rozdíl, bylo to na mě vidět opravdu hodně a byla jsem sice za co chytit, ale rozhodně ne tlusta. S takovou postavou bych byla spokojená. Takže polovina - 5 kilo si myslím, že by na mě mohlo jít aspoň trochu poznat, ne? Zakladatelka

Hele 5kg tuku za 2 týdny neshodíš. Maximálně můžeš držet hladovku a vyprázdní se Ti střeva + dáš dolů svalovou hmotu = né, vidět to na Tobě prostě nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
563
26.5.16 10:26
@Kikuška90 píše:
Hele 5kg tuku za 2 týdny neshodíš. Maximálně můžeš držet hladovku a vyprázdní se Ti střeva + dáš dolů svalovou hmotu = né, vidět to na Tobě prostě nebude.

To nesouhlasím, když bude držet nízkosacharidovou dietu, na začátku se výrazně odvodní a tuk ubyde taky, takže efekt tam určitě bude, odzkoušeno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19184
26.5.16 10:28

@sanyaa No jooo, na vodu jsem zapomněla :) Ale to je taky špatně, tuk?? No možná kilčo dolů dá, víc určitě ne.
Zakladatelko, je to opravdu příliš krátká doba, zkus se radši poohlédnout po nějakém oblečení v kterém budeš vypadat dobře i s kily navíc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1811
26.5.16 10:31

Lze zhubnout 5 kg za 2 týdny. Ale záleží i na těle, spalování, atd. Na takové rychle zhubnutí lze mléčná dieta, mám s tím zkušenost. Není to nic zdravého, samozřejmě, ale lze jednorázové zkusit. Já měla 75 kg na 160 cm a po zhubnutí 5 kg to na mě bylo poznat. Ted už teda mám asi o 11 kg méně :-)
Při té mléčné dietě jsem za 11 dnů shodila 3,5 kg. Kdybych držela déle o 4 dny, je možné, že by bylo ještě další kg dole.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
959
26.5.16 10:35

Ketodieta- minimum cukrů. Ale zdravé to není. Nejedla bych ani mléčné výrobky, nic kde je mouka, žádné ovoce.
Pouze zelenina, maso, vejce, par oříšků a dobré tuky. Tekutiny, čaje na zestíhlení. Cvičit každý den a hodně chodit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
563
26.5.16 10:40
@quinsley píše:
Ketodieta- minimum cukrů. Ale zdravé to není. Nejedla bych ani mléčné výrobky, nic kde je mouka, žádné ovoce.
Pouze zelenina, maso, vejce, par oříšků a dobré tuky. Tekutiny, čaje na zestíhlení. Cvičit každý den a hodně chodit.

Ano, tuto cestu bych zvolila, ale necvičila bych. V počátku se to u těchto diet ani nedoporučuje. Pokud teda zakladatelka není sportovní nadšenec, v tom případě by to asi zvládla, jinak myslím, že odpadne, a myslím i, že když na tělo moc zatlačíš na všech frontách najednou, hubnutí nejde rychleji ale naopak tělo stávkuje. Po pár týdnech začít cvičit je pak ale samozřejmě super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama