Trvalá epilace brady a rtu - Petraclinic

25.5.16 11:03

Trvalá epilace brady a rtu - Petraclinic

Ahoj maminky.

Zajímalo by mě, jestli nemáte některá zkušenosti s trvalou epilací v Petraclinic v Praze. Přemýšlím o epilaci horního rtu a brady (IPL, intenzivní pulsní světlo - Trvalá epilace). Za 1350 Kč mi to přijde jako dobrá investice, nemuset potom co 14 dní (bohužel mi chlupy vyrostou vždycky rychle :? ) používat bolestivé voskové pásky, které samozřejmě taky něco stojí.

Jestli jste to některá absolvovala - fakt to vydrží? Kolik je třeba na to „sezení“? A jak dlouho to trvá? Je to bezbolestné?

Kdo máte zkušenosti s čímkoliv jiným na této klinice, přihoďte prosím taky zkušenost ;)

Díky! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18075
25.5.16 11:08

S klinikou zkusenost nemam, s IPL epilaci ano a je/bylo pro mne daleko vyhodnejsi poridit si Philips Lumea pristroj na domaci epilaci pomoci IPL.

Jednak mne obtezovalo chodit do salonu a objednavat se a nejvetsi voser byl, ze predtim musel mit clovek chlupate nohy a po zakroku taky nemohl hned je odhalovat, takze po zkusenosti, kdy jsem nastesti jeden teply podzim travila neustale v kalhotech, kvuli dorustajicim chlupum na epilaci jsem na dalsi jaro si poridila Lumeu a spokojenost nejvetsi… :potlesk: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.5.16 11:14

Díky za rychlou reakci. A můžu se zeptat, jaký přesně přístroj máš? Google mi jich našel několik a za dost rozdílné ceny. A tohle tím pádem používáš i na ostatní části těla? Jak často je to nutné?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
25.5.16 11:19

Kdyz zadas do vyhledavace Philips Lumea, tak ti to najde nebo rovnou na strankach Philipsu tady:

LUMEA

a pouziti je snadne, oholis chlupy kde chces a nasvitis. Ja mam ten typ s nastavci na podpazi/bikiny a oblicej, nepouzivam tedy ten oblicejovy, tam to neni potreba zatim a nedelam si to v podpazi, to pouzivam klasickou ziletku.

Jinak ruce, nohy a Bikini. V sezone klikam a svitim tam jednou tydne, ani to nestihne dorust, nebo mi dorustaji jen nekde, nekde mam nohy uz uplne hladke. V zime klidne vydrzim tri, ctyri tydny v pohode…

Mam ho od minuleho podzimu se slevou 25% na Marianne dny z Datartu a intenzivne pouzivam od jara…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.5.16 11:31

Díky moc. Co se dívám, tak teď na to dávají záruku vrácení peněz do devadesáti dnů, aby si to člověk mohl vyzkoušet. Možná by to stálo za to…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
25.5.16 11:31

Trvalá epilace IPL mi přijde jako protimluv, mně nepomohl ani laser (a moje kosmetička říká, že nezná nikoho, komu ano). IPL Lumeu mám také, podpaží jsem tím vymítila (blikám každých 14 dní), ale na kníra mi to teda nepomohlo, naopak mi zacali růst chloupky i na tvarich, tak jsem s tím raději prestala, mam tam i hodne svetlych chloupku a na ty to nefunguje. Navic to musis pouzivat opravdu porad, jakmile prestanes, vrati se to do puvodnich koleji, soudim podle svych nohou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
25.5.16 11:34
@Tomio píše:
Trvalá epilace IPL mi přijde jako protimluv, mně nepomohl ani laser (a moje kosmetička říká, že nezná nikoho, komu ano). IPL Lumeu mám také, podpaží jsem tím vymítila (blikám každých 14 dní), ale na kníra mi to teda nepomohlo, naopak mi zacali růst chloupky i na tvarich, tak jsem s tím raději prestala, mam tam i hodne svetlych chloupku a na ty to nefunguje. Navic to musis pouzivat opravdu porad, jakmile prestanes, vrati se to do puvodnich koleji, soudim podle svych nohou.

ja na obliceji neblikam, ale chce to vyzkouset moje matka, rasi ji tam cerny chlup na rtem…
na nohy jsem predtim leta chodila na vosk a i kdyz pres zimu blikam jednou za Mesic s bidou, tak mi nikdy chlupy nedorostly do stavu pred Lumeo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama