Reklamace barvy na vlasy

769
27.5.16 08:03

reklamace barvy na vlasy

Lze reklamovat nekvalitně provedenou barvu na vlasy ze salonu? 28.4. jsem za barvu dala skoro 700, potřebovala jsem, aby mi hlavně zakryla šediny, kterých mám bohužel spoustu, ale už po dvou až třech umytích se barva dost vymývala. Dnes ji mám vybledlou a šediny skoro tak vidět, jako byly vidět před obarvením. Jsem děsně nespokojená a naštvaná. :pocitac: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

59265
27.5.16 08:15

@barbarossa promiň, ale po takové době je zcela normální, že se barva vymyje, navíc vlasy odrostou.. kdybys reklamovala hned, ok. ale né po měsíci :nevim: :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Marie432875
27.5.16 08:15

@barbarossa pochybuji. Barva se bohužel prirozene vymyva a aby dostatečně kryla, je potřeba ji 2-3× opakovat. Spis byla chyba ze to kardnice neřekla, ale neni to chyba barvy. Navíc na každé vlasy chytá barva trosku jinak a 100% výsledek nikdo nikdy nezaručuje.

Příspěvek upraven 27.05.16 v 08:17

• Nahlásit
  • Citovat
Marie432875
27.5.16 08:16

Edit. Nejak nevim na co klikám :mrgreen:

Příspěvek upraven 27.05.16 v 08:18

• Nahlásit
  • Citovat
46669
27.5.16 08:17

@barbarossa, tak je to měsíc, co tě barvili, takže vyblednutí a odrosty jsou pochopitelné. Ale to, že se ti vymývala od začátku klidně reklamuj. Pokud se jednalo o trvalou barvu, měla by držet i šest týdnů.
Osobně mám ale zkušenost, že kdykoli jsem se nechala barvit v salónu (všehovšudy tak pětkrát za život), tak to vždy šlo dolů hned, barva nedržela a ani vlasy jsem neměla hezké. Barvím se doma za pár šupů a jsem spokojená :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Marie432875
27.5.16 08:19
@KPKristy píše:
@barbarossa, tak je to měsíc, co tě barvili, takže vyblednutí a odrosty jsou pochopitelné. Ale to, že se ti vymývala od začátku klidně reklamuj. Pokud se jednalo o trvalou barvu, měla by držet i šest týdnů.
Osobně mám ale zkušenost, že kdykoli jsem se nechala barvit v salónu (všehovšudy tak pětkrát za život), tak to vždy šlo dolů hned, barva nedržela a ani vlasy jsem neměla hezké. Barvím se doma za pár šupů a jsem spokojená :nevim:

Šest tydnu je hrozne dlouho. Barvu je potřeba opakovat, aby se ustálily pigmenty. Na poprvé to opravdu jde dolu velmi rychle.

• Nahlásit
  • Citovat
59265
27.5.16 08:22

@KPKristy protože barvy z kadeřnictví jsou šetrnější, musí se častěji opakovat. Pak vydrží, když ji dáš poprvé, je to jen na chvilku. mmmchm, AŽ 6 týdnů, nikoliv 6 týdnů.. to slovíčko až je důležité.. zaleží i na struktuře vlasu, někomu se vymyje hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
27.5.16 08:23
@Marie432875 píše: Šest tydnu je hrozne dlouho. Barvu je potřeba opakovat, aby se ustálily pigmenty. Na poprvé to opravdu jde dolu velmi rychle.

Zakladatelka nepíše, že je barvená poprvé, takže od toho se neodrážím. Spíš ze svých zkušeností. Barvím se pravidelně, a ten měsíc a půl je akorát :nevim:
Samozřejmě pokud ještě nebyla barvená, tak jednou nestačí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
532
27.5.16 08:24

To už je celkem dlouhá doba na to, aby se vymyla..já to mám úplně stejně, ať se nabarvím čímkoliv, za měsíc bych potřebovala znovu :( ono taky záleží na spoustě věcí, u někoho stačí třeba nějaký hormonální výkyv a i když kadeřnice udělá vše, jak má, stoji to za… :think: a stejně, tyhle služby, pokud vím, lze reklamovat do 24 h :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
769
27.5.16 08:25

Mně právě kadeřnice tvrdila, že tahle barva vydrží 6-8 týdnu, perfektně měla krýt šediny, všichni s ní prý byli vždy spokojení. Chápu, že po měsíci mě pošlou do háje.
Já se taky barvila sama doma, jenže v poslední době mi to nechytalo právě přes ty šediny, tak jsem jednou za rok šla do salónu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
769
27.5.16 08:28

@hanulka.iks no tak o hormonálním výkyvů jsem nevěděla, ale možné to je. Jsem totiž v osmém týdnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3659
27.5.16 08:29

Jak píšou holky. Pokud si byla poprvé barvená, je jasný že se ti to bude vymývat. A jako promiň, ale už je to fakt dlouhá doba, takže pochybuju že ti uznají reklamaci. A taky si uvědom že každá barva se vymývá. Já se barvím tmavě hnědou, skoro až černou, už asi tři roky a když si někdy obarvím jen odrost a délky nebarvím, vidím třeba po dvou měsících jak barva už je vybledlá a prosvítá tam malinko moje nazrzlá barva. Nemůžeš čekat že ti barva vydrží věčně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
27.5.16 08:30
@barbarossa píše:
@hanulka.iks no tak o hormonálním výkyvů jsem nevěděla, ale možné to je. Jsem totiž v osmém týdnu.

No, tak to zcela mění situaci. Říká se, že v těhotenství barva špatně chytá, nekryje nebo chytá v jiném odstínu.
Já to teda nezažila, na mé barvení tehotenství nemělo vliv.
Měla jsi to říct kadeřnici a ona tě měla upozornit, že tu ta možnost je :think:. V tom případě nereklamuj ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
769
27.5.16 08:32

@juliettee já vím, že nevydrží věčně. Barvim se už léta, sama a občas i u kadeřnice, ale prekvapilo mě, že barva, která byla fakt drahá a údajně kvalitní, tak nedrží. No jo, drahá to zkušenost. Tak díky. Příště tedy zase doma sama a za pár kaček, výsledek bude stejný.

Příspěvek upraven 27.05.16 v 08:35

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
769
27.5.16 08:34

@KPKristy v době, kdy jsem u kadeřnice byla, jsem o žádném těhotenství vůbec nevěděla, vím to asi dva týdny. Bylo dost nečekané.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama