Hubnutí na twister stepperu

305
31.5.16 13:10

Hubnuti na twister stepperu

Ahoj holky mate nekdo skusenost s celkovim hubnutim na twister stepperu roto od insport line? Chtela vych zacit na nem cvicit kazdy den hodinku poranu nalacno a odpoledne delsi prochazky plus samozrejme upravit nejak stravu, ale bohuzel nejsem moc na zdravou stravu a diety, jidlo je muj nejvetsi hrich :-( ale chtela bych aspon pokusit se jist mensi porce vickrat denne a zaradit vic ovoce a zelenini a hlavne na vecer se neprezirat… myslite ze takhle by ty kila mohli jit dolu? :-( mam 97kg takze fakt hruza ale sem proste na to jidlo hrozna neumim si predstavit zadnou dietu a proste si obcas nedat aspon trosku neceho nezdraveho…moc dik za skusenosti a prosim vynechte rypani typu nezmenis stravu mas smulu atd… vim ze to tak asi je ale chci vedet skusenosti jinych zen ktery to spis vzali prez cviceni nez prez diety a komplet zdravy jidelnicek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12181
31.5.16 13:23

@lenka.kob pri Tve vaze pujdou kila dolu i bez tajtdrlikovani na nejakem twist stepperu. Tim nechci rict, ze cviceni neni dobre. A ten stepper (jestli je to to, co si myslim) je urcite mnohem vhodnejsi, nez jakekoli jine cviceni. Take jsem nad stepperem drive uvazovala. Stejne jako Ty mam problem s jidlem a mohu Te ujistit, ze kdykoli to vydrzim a jim zdraveji, vaha jde dolu skoro sama. Navic diky tomu, ze nemam auto, tak docela hodne chodim. Proto uz nad stepperem neuvazuju. V pracovni dny nachodim 7-10 km na den. Neni to mozna extra hodne, ale do doporucovanych 10 000 kroku na den to splnuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12181
31.5.16 13:24

Zkracene receno, pokud upravis jidelnicek, pujde to dolu snadno. Extra cviceni je jen bonus, ktery Ti vylepsi fyzicku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4733
31.5.16 13:25

Napíšu neskôr, ale zhubla som z 98 na 79 bez dietý. A samozrejme hubnu dalej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
31.5.16 14:05

Ja se prave bojim ze opet u zdraviho jidla dlouho nevydrzim, prestane mi to chutnat atak… tak chci prave spis skusit jist dejme tomu „cokoliv“ ale mali porce a navecer uz jen to lehci jidlo, a jist hodne ovoce a zeleniny a kdyz uz neco nezdraviho tucnyho tak spis max do 3 odpo at to stihnu vychodit treba :-D ale bojim se ze z toho asi nezhubnu :-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
31.5.16 14:08
@PinkGirl666 píše:
Napíšu neskôr, ale zhubla som z 98 na 79 bez dietý. A samozrejme hubnu dalej.

Tak to hlasite zavidim, taky bych se chtela dostat na tich 75, pred tehotenstvim to sem sice sem tam spek mela ale vyhovovalo mi to :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5469
31.5.16 14:50

@lenka.kob

Já teď řeším také hubnutí. Cvičení moc nemůžu kvůli zdravotnímu stavu. Honem jsem se podívala, co je ten stroj zač a tedy na heurece vyjely některé tak hnusné recenze, že bych si to nekoupila :nevim: Prý je to pro lehčí jedince, s ne moc velkou nadváhou. Všechno vrže, musí se to furt rozebírat, zlobí to, drhne to, lidi jsou vesměs zklamáni.

Já teď objevila stránky: www.kaloricketabulky.cz
Pro mě skvělé, zadávám si tam jídlo (musím ho tedy vážit) i aktivity (včetně sprchy, úklidu, mytí oken) a aplikace ti přesně hlídá, kolik toho ještě musíš sníst, aby jsi měla denní příjem všech živin a kalorií a nastartovala hubnutí. Dost mě to i začalo bavit. Já zjistila, že jsem jedla méně než mám basální metabolismus, tudíž se mi metabolismus zpomalil a už jsem jela v nabírání. Aktivitou se snězené jídlo upisuje a musím ho zase dojíst na můj denní příděl. Je tam video, jak se to ovládá, pak už je to jednoduché. Živiny (bílkoviny, sacharidy, tuky) by se měly držet od 90% - 105%. Ráno si dám dokonce slazenou kávu (hořkou prostě nevypiju ani za nic, přitom čaje nesladím) a jsem v normě. Já tedy obecně nejsem na sladké, spíše maso, ale ujíždím na majonéze, tu mám teď zakázanou a už mě závislost opouští. Pročti si tam recenze, jsou tam i dotazy na odborníky. Hodně lidem tyto stránky pomohly. Já zatím nevím, protože mám zrovna MS a nafouklé břicho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PeBe24
31.5.16 17:46

@PinkGirl666 ahoj, mohla bys prosim napsat jak.jsi to dokazala?

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
305
31.5.16 18:43
@Apaji píše:
@lenka.kob

Já teď řeším také hubnutí. Cvičení moc nemůžu kvůli zdravotnímu stavu. Honem jsem se podívala, co je ten stroj zač a tedy na heurece vyjely některé tak hnusné recenze, že bych si to nekoupila :nevim: Prý je to pro lehčí jedince, s ne moc velkou nadváhou. Všechno vrže, musí se to furt rozebírat, zlobí to, drhne to, lidi jsou vesměs zklamáni.

Já teď objevila stránky: www.kaloricketabulky.cz
Pro mě skvělé, zadávám si tam jídlo (musím ho tedy vážit) i aktivity (včetně sprchy, úklidu, mytí oken) a aplikace ti přesně hlídá, kolik toho ještě musíš sníst, aby jsi měla denní příjem všech živin a kalorií a nastartovala hubnutí. Dost mě to i začalo bavit. Já zjistila, že jsem jedla méně než mám basální metabolismus, tudíž se mi metabolismus zpomalil a už jsem jela v nabírání. Aktivitou se snězené jídlo upisuje a musím ho zase dojíst na můj denní příděl. Je tam video, jak se to ovládá, pak už je to jednoduché. Živiny (bílkoviny, sacharidy, tuky) by se měly držet od 90% - 105%. Ráno si dám dokonce slazenou kávu (hořkou prostě nevypiju ani za nic, přitom čaje nesladím) a jsem v normě. Já tedy obecně nejsem na sladké, spíše maso, ale ujíždím na majonéze, tu mám teď zakázanou a už mě závislost opouští. Pročti si tam recenze, jsou tam i dotazy na odborníky. Hodně lidem tyto stránky pomohly. Já zatím nevím, protože mám zrovna MS a nafouklé břicho.

Kaloricke tabulky znam, ale ja proste prez tu vyzivu a vazeni jidla fakt nejsem hlavne na to ani moc cas nemam, budu rada kdyz tu hodku na steppru dam bez slejzani za malou… a sice na to jsou i spatne recenze ale i dobre a to mas vazne u vseho… no hold se uvidi bud mi to k necemu bude i ne zas velkou upravou jidelnicku, nebo se na tom budu tyrat bezcene :-) :-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PeBe24
31.5.16 20:06

@lenka.kob Klidne pujdu do toho s tebou :-D ja uz ho mam koupeny asi 14 dni a byla na tom jen parkrat. Ale ver ze hodinu urcite nekolik dni nedas :-) ja mam dost po 5 minutach :-D

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
4733
31.5.16 20:14

@lenka.kob @PeBe24 Dokazala som to jednoducho. Vyprdla som sa na rady a zacala posluchat vlastne telo a svoj biorytmus.Jem 2-3× denne a klidne velke porce.Ked mam chut dam si nieco sladke, slane a klidne aj vino. Jedine co dodrzujem je, ze pijem vela vody. A snazim sa stravovat podla delennej stravy, ale to tak na 70percent. Nesnidam, vzdy my bolo spatne. Proste riadim sa sebou, bo ked som sa snazila riadit vseobecnymi radamy ako snidat jest 5× denne atd tak som to dlho nevydrzala. A takto my to vyhovuje a vaha ide dole. A zistila som ze my nevyhovuje jest maso, tak ho moc nejim. Proste baozaj poslucham hlavne svoje telo. a necvicim nic, ale v praci mam pohybu dost a to my staci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PeBe24
31.5.16 20:35

@PinkGirl666 tak to je super :-). A predtim si jedla treba jen 2× denne nebo tak? Kdyz ted jis 3×? A jak dlouho ti to tak trvalo tak hezky zhubnout?

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
305
31.5.16 21:04
@PeBe24 píše:
@lenka.kob Klidne pujdu do toho s tebou :-D ja uz ho mam koupeny asi 14 dni a byla na tom jen parkrat. Ale ver ze hodinu urcite nekolik dni nedas :-) ja mam dost po 5 minutach :-D

No ja uz ho mam taky doma asi 2 hodiny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
31.5.16 21:07

Se to nak nedopsalo :-D… nelo tam jeste vyt ze hned sem teda vyskousela pul hodinku a zahul to je slusnej no takze snad by to mohlo bejt dobry… zatim to necham na tich 30 minutkach a casem se snad dohrabu do ty hodinky :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
31.5.16 21:14

@PinkGirl666 tak to je bomba :-) moc zavidim. Skusim to taky nejak vychytat ja taky prave moc na snidane nejsem jenomze muj problem je ze nejim klidne i cele dopoledne a pak k veceru zacne zrava :? Takze se to pokusim nejak obratit a vecer uz jen fakt naky to lehci jidlo a snad to pujde dolu :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat