Hubnutí s novashopping

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
N.bříško
Kecalka 263 příspěvků 16.10.14 09:13
hubnutí s novashopping

Dobrý den, tak zase koukám na novashopping a nestačím se divit. Vemu si legíny nic nebudu dělat a zhubnu? :-D nebo se budu mazat gelem a za pár dní budu mít ploché bříško? :-) můžete mi vysvětlit jak jim může procházet prodej -nebo vůbec samotná prezentace takto podvodných výrobků? Nebo jim křivdím? Jestli to někomu pomohlo tak pište, ať můžu co nejdřív seknout s tim každodenním dřením s cvičením a běžet pro tyto zázraky!

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 16.10.14 09:26

@N.bříško lidi jsou prostě naivní a myslí si, že to půjde samo, bez dřiny.. šmejdi jsou taky propagovaný a stejně na ty akce lidi pořád chodí.. nepoučitelnost :zed:

Mari-KusKus
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 16.10.14 09:58
@N.bříško píše:
Dobrý den, tak zase koukám na novashopping a nestačím se divit. Vemu si legíny nic nebudu dělat a zhubnu? :-D nebo se budu mazat gelem a za pár dní budu mít ploché bříško? :-) můžete mi vysvětlit jak jim může procházet prodej -nebo vůbec samotná prezentace takto podvodných výrobků? Nebo jim křivdím? Jestli to někomu pomohlo tak pište, ať můžu co nejdřív seknout s tim každodenním dřením s cvičením a běžet pro tyto zázraky!

Je to blbost a kravina, ani ten vibrační pás mi nepomohl, musela jsem zkrátka střídmě a zdravě jíst a cvičit. Co mi pomohlo je crossový trenažér ale ne ten blbec orbitrek z shoppingu za pár tisíc, ale kvalitní kettler za 35.000,– se zátěžema a tepoměrem. Je mi líto těch, co si to koupí :pocitac: :zed:

Hanka79
Neúnavná pisatelka 18259 příspěvků 16.10.14 10:03

Na ty kalhoty jsem vcera taky koukala a fascinuje me, jak to vzdycky ukazujou na skoro vychrtlich zenskych, fakt masakr :roll: a nejen ty kalhoty, ale vsechno nebo na chlapech s pekacem buchet… :lol:

N.bříško
Kecalka 263 příspěvků 16.10.14 10:15

No ty kalhoty jsou fakt zázrak. Potíš se a tím hubneš. V létě to ze me teklo jak blázen vedrem a nezhubla jsem, divný…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >

Dana Morávková: Kdyby manžel věděl, kolik mám kabelek, byl by rozvod!

I hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (47) má neřesti,... číst dále >