Parťačka na hubnutí, Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
TeleNemotorne
Nováček 8 příspěvků 15.10.14 20:48
Parťačka na hubnutí, Ostrava

Zdravím :) Mám takový ten nápad co se tu vždy jednou za čas objeví.. Hledám nějakou parťačku na hubnutí.. Cvičení, ať si můžeme pomáhat a vše spolu pokaždé pořádně prodrbat :) Samozřejmě když náš bude víc je to jen ku prospěchu :lol: Najde se někdo odvážlivý se změnit? :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 15.10.14 20:51
TeleNemotorne
Nováček 8 příspěvků 15.10.14 20:54

:D To je pěknéé :lol:

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 15.10.14 20:56

@TeleNemotorne odkud jsi a co plánuješ přesně? shazuju poporodní kila, takže plány velké :D

TeleNemotorne
Nováček 8 příspěvků 15.10.14 20:57

Přidáš se? :)

TeleNemotorne
Nováček 8 příspěvků 15.10.14 20:59

No jsem z Ostravy, jsem studentka na VŠ, takže mé chození nechození do školy :D Mi umožňuje i ráno chodit. No v hlavě mi plují velké cíle :D :D Jako musí to dolů.. Při úrazu jsem nabrala 30 kg :roll: Takže taky mám velkéé pláány.. První hlavně hubnout.. :)

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 15.10.14 21:01

@TeleNemotorne a kde přesněji bydlíš.. já uvažuju o běhání v Běláku, na tom okruhu.. sice běh nesnáším, ovšem je to asi nejúčinnější.. pro začátek asi umřu, možná to i někdy oběhnu celé :mrgreen:

TeleNemotorne
Nováček 8 příspěvků 15.10.14 21:03

@martina.se Bydlím v centru.. A jediné co mě kdy kdo nedokope je teda běh :D To nesnáším :D Tak účinné to je, ale pokud k tomu nemáš moc kladný vztah :D Třeba jako já, tak mi to vydrželo týden :D

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 15.10.14 21:06
@TeleNemotorne píše:
@martina.se Bydlím v centru.. A jediné co mě kdy kdo nedokope je teda běh :D To nesnáším :D Tak účinné to je, ale pokud k tomu nemáš moc kladný vztah :D Třeba jako já, tak mi to vydrželo týden :D
:mrgreen: no mi se též moc nechce.. jinak jezdím na bruslích, teď tedy pomalu začnu, protože mladému je 7 týdnů..
TeleNemotorne
Nováček 8 příspěvků 15.10.14 21:09

@martina.se Vaaau to gratuluju ;) Já třeba jezdím na kole.. Ale ve dvou se vše dělá líp.. :D

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 15.10.14 21:15
@TeleNemotorne píše:
@martina.se Vaaau to gratuluju ;) Já třeba jezdím na kole.. Ale ve dvou se vše dělá líp.. :D

kolo teď nemám :zed: plánuju pořídit, ale až na jaře.. abych mohla dát sedačku a drandit i s malým.

TeleNemotorne
Nováček 8 příspěvků 15.10.14 21:18

@martina.se Stejně brzy nasněží :D A co tak do fitka chodit? Nikdo neříká, že tam musíme posilovat jako blázni :mrgreen: Místo běhu je fajn orbitrek a u toho se člověk ani tak nezadýchá :D Ozkoušeno :mrgreen:

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 15.10.14 21:19
@TeleNemotorne píše:
@martina.se Stejně brzy nasněží :D A co tak do fitka chodit? Nikdo neříká, že tam musíme posilovat jako blázni :mrgreen: Místo běhu je fajn orbitrek a u toho se člověk ani tak nezadýchá :D Ozkoušeno :mrgreen:

v tomto jsem závislá na tom, jak pohlídá chlap.. :think:

admenL
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 15.10.14 21:36

AHoj, já bych se taky přidala. Ty kilča po dvou dětech už mě vážně štvou. Jinak jsem z Mariánek, běhat bych chodila ráda, ale do běláku to mám trošku z ruky. A fitko klidně můžeme zkusit, ale více by mi to vyhovovala dopoledne, starší ve školce a mladšího může hlídat babička. A co říkáte na nějaké omezení v jídle?

Já vždycky začnu a pak přijde krizovka (nachlazení dětí, zuby…) nevyspání a šupky dupky pro čokoládu :-)

TeleNemotorne
Nováček 8 příspěvků 15.10.14 21:56

@admenL Tak běhat mě vážně nikdo nedonutí :D To je jediné… Stejně to neudýchám ( kuřačka, ale chci přestat jakmile začnu cvičit) a myslím si, že při mé váze snad sto kilo není dobré běhat.. To spíš až shodím aspoň 10 kg.. Klidně můžu i odpoledne ;) Budu ráda, když bude ským chodit. A nedělá mi roblém někde dojet. Když najdeme fitko za rozumnou cenu :)

Jo jídlo :D To je boj :D Mám skvělý jídelníček od doktorky. Ráda ho klidně ukážu třeba pro inspiraci. Ale zase na druhou stranu po cvičení jsem vždycky byla plná endorfínů a je to lepší jak čokoláda :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Dana Morávková: Kdyby manžel věděl, kolik mám kabelek, byl by rozvod!

I hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (47) má neřesti,... číst dále >

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >