Hubnutí s Valentus

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
45
16.11.21 12:54

Hubnutí s Valentus

Ahoj holky, užívá některá s Vás produkty Valentus? Hodně lidí díky tomu „prý“ zhublo, ale já neznám nikoho v okolí kdo vyzkoušel. Neptám se na kauzu jestli je to zdravé, ale jestli jste s tím spokojené. Děkuji pěkně :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1399
16.11.21 13:03
@Haley30 píše:
Ahoj holky, užívá některá s Vás produkty Valentus? Hodně lidí díky tomu „prý“ zhublo, ale já neznám nikoho v okolí kdo vyzkoušel. Neptám se na kauzu jestli je to zdravé, ale jestli jste s tím spokojené. Děkuji pěkně :srdce:

No podívej se na FB- Cesta k lepší postavě, tam je spousta fotek a příběhů, jak lidé hubnout bez úpravy jídla a cvičení. Ta cena je teda šílená, a hlavně se bojím, že jakmile to vysadíš, tak bude zaručeně jojoefekt. Oni to totiž berou všichni dlouhodobě. Já se bojím i právě těch vedlejších účinků, kamarádka to musela přestat užívat kvůli tachykardii. No všichni kdo to prodávají, tak Ti řeknou, že nic z toho, co bylo zveřejněno není pravda. Ale tam jsou i výsledky z laboratoře. Každopádně myslím si, že s tím složením určitě zhubneš, vo tom žádná. Extrémně to zrychlí metabolismus. Takže jestli Ti jde pouze o zhubnutí a není ti líto dávat 1790 Kč měsíčně za jeden produkt-tam totiž všechno stojí stejně, i ty džusy atd., tak do toho běž. Ale stejně bych se pro jistotu poradila s doktorem nad obsahem toho složení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1399
16.11.21 13:06
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
16.11.21 13:11

@LennyL1 no já právě cvičím, snažím se jíst zdravěji, ale po porodu to prostě stojí, tak jsem chtěla něco co mi dopomůže :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
330
16.11.21 13:18

Vzhledem k tomu, že tam je amfetamin a jiný srajdy.Tak ano, po drogách se hubne🤣a i když se neptáš, jestli to je zdravý nebo ne, i přesto, že to je naprosto jasný: Tak ne, není to absolutně zdravý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1399
16.11.21 13:55
@Haley30 píše:
@LennyL1 no já právě cvičím, snažím se jíst zdravěji, ale po porodu to prostě stojí, tak jsem chtěla něco co mi dopomůže :)

No divej, zhubneš po ní určitě, protože po těch látkách co to obsahuje by zhubnul každý a nemusíš dělat vůbec nic. Já když vidím, co tam ty holky jí, tak úplně čumím.
Slaný, sladký, prostě všecko, ale trvale pijou tu kávu a džusy. Jsou tam myslím jen vždycky pár dní na vynechání. Zajímalo by mě, kdyby to někdo vynechal na půl roku.

Zdravotní rizika a trvalé následky
Káva totiž vedle dalších látek jako je např. kofein nebo extrakt ze zeleného čaje obsahuje:

Fenylethylamin (PEA) – zakázaný ve sportu, PEA je silný stimulant ze skupiny amfetaminů, jehož užívání může vést k pozitivnímu dopingovému nebo drogovému testu na amfetaminy. Mezi vedlejší účinky PEA patří bolesti hlavy, tachykardie, zvýšení krevního tlaku, úzkost, nervozita a nevolnost. Při vysokých dávkách byly zaznamenány případy zástavy srdce a mrtvice.

Starší šarže prodkutu obsahovaly také DMAA. DMAA je silný psychoaktivní stimulant nervové soustavy a mezi vedlejší účinky patří nevolnost, zvýšený krevní tlak, srdeční palpitace a následně velká únava a pocit nedostatku energie po odeznění účinku. Dlouhodobé užívání vede k vypěstování tolerance a potenciálně i k závislosti na této látce.

Laboratorní rozbor kávy od Canterbury Health Laboratories z Nového Zélandu navíc ukázal, že káva obsahuje i další stimulant 1,3-dimethylamylamine (DMAA), který je svým účinkem podobný DMHA, ale není uvedený ve složení. Na rozdíl od PEA a DMHA ale zástupci společnosti Valentus popřeli, že by káva DMAA obsahovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
745
16.11.21 14:43
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
16.11.21 14:45

Dobře a něco podobného, ale zdravějšího znáte? Jak říkám, tak se snažím cvičit, když malý spí a jíst zdravě, ale mám 160cm a 95kg a nejde to prostě dolů :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
16.11.21 14:46

@JitulkaJ to jsem už četla :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1399
16.11.21 14:58
@Haley30 píše:
Dobře a něco podobného, ale zdravějšího znáte? Jak říkám, tak se snažím cvičit, když malý spí a jíst zdravě, ale mám 160cm a 95kg a nejde to prostě dolů :cert:

Divej, pokud máš v pořádku štítnou žlázu a nemáš nějak rozhašený hormony, tak prostě zhubneš, pokud omezíš příjem a zvýšíš výdej energie. To je čistá matematika. Je možné, že stále jíš velké porce. Základ je ze začátku omezit co nejvíc cukrů a to i v ovoci. Zapojit kardio především, pak až posilování. A hlavně se nestresuj, někdy se to tělo dá do pořádku až za delší dobu po porodu. Jako podpůrný prostředky bych zvolila třeba proteinový nápoje po cvičení, kde jsou i vitamíny atd. Mohla bys zkusit třeba zaplatit si soukromýho trenéra třeba na pár lekcí a on by Ti měl i vypracovat jídelníček a cvičební plán.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
745
16.11.21 15:06
@Haley30 píše:
Dobře a něco podobného, ale zdravějšího znáte? Jak říkám, tak se snažím cvičit, když malý spí a jíst zdravě, ale mám 160cm a 95kg a nejde to prostě dolů :cert:

snazis se jist zdrave? vis, jaky mas denni prijem? vis, jaky denni prijem potrebujes pro hubnuti? vis, olik kcal spalis pri prilezitostnem pohybu (ktery, pokud neni pravidelny, bych ani nezapocitavala navic)?
pokud nic z toho nevis, muzes se snazit hodne dlouho a tvrdit, ze to nejde
porid si chytrou vahu, nech se zmerit na InBody, sleduj vydej kcal na hodinkach a podle toho vaz a zapisuj jidlo, jedine tak poznas, jak moc si musis ubrat, „lina“ cesta proste neni… pokud tedy chces zhubnout a ne se dva tydny trapit a pak se prezrat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3360
16.11.21 17:58
@Haley30 píše:

Tak to asi bude někde něco špatně, ale chybějící Valentus to není :zed: co hormony, zdraví, psychika, strava, pohyb? Životní styl a dostatek spánku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
včera v 14:32
@Semtex píše:
Tak to asi bude někde něco špatně, ale chybějící Valentus to není :zed: co hormony, zdraví, psychika, strava, pohyb? Životní styl a dostatek spánku?

Mám roční dítě, takže spánek nic moc a nepravidelně :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat