Hubnutí -Vaše výsledky

Anonymní
24.4.21 22:52

Hubnutí -Vaše výsledky

Ahoj, podle jaké diety jste zhubly a kolik? a je tu někdo, kdo hubl z vysoké váhy? děkuji moc
Já mám 100+.Prosím o anonym, osobní info.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
24.4.21 23:59

Takže já: jedu podle aplikace do mobilu Kalorické tabulky. Mám 5 kg za měsíc. A vždycky se mi s touhle aplikaci podařilo zhubnout bez toho, abych měla větší hlad (kromě večer před spaním tedy, to občas mám, ale přes den ne). Já akorát pak přiberou časem, protože prostě žeru sladké na kila.

Nedržela bych dietu, přešla bych na zdravou stravu a s tím ti právě Kalorické tabulky pomůžou.

• Citovat
  • Nahlásit
376
24.4.21 23:59

Ja se snazim dat dolu bricho. Vaha 85. Ale nejsem schopna drzet dietu. Ale zacla jsem chodit a minimalne pul hodiny kazdy den intenzivne cvicit. Zatim to delam od velikonoc a nic 😂 krom toho, ze se mi podari vyjit do 5 patra aniz by mi upadla kolena a vyplivla plice :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
25.4.21 00:21

Já jela už 2× low carb. Poprvé asi 2 měsíce, to jsem zhubla 4 kg, podruhé asi měsíc a to už bylo asi jen kilo..
Už do toho nepůjdu, efekt to moc nemá a jsou to velké zásahy do jídelníčku.
Bohužel beru léky, které mi zpomalují metabolismus, takže dokud je beru, můžu být ráda, že se aspoň udrzim na nějaké váze..
Ale ráda bych se do léta aspoň 2 kg zbavila, tak asi začnu používat kalorické tabulky a hlídat si energetický příjem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2801
25.4.21 03:03
@Anonymní píše:
Takže já: jedu podle aplikace do mobilu Kalorické tabulky. Mám 5 kg za měsíc. A vždycky se mi s touhle aplikaci podařilo zhubnout bez toho, abych měla větší hlad (kromě večer před spaním tedy, to občas mám, ale přes den ne). Já akorát pak přiberou časem, protože prostě žeru sladké na kila.Nedržela bych dietu, přešla bych na zdravou stravu a s tím ti právě Kalorické tabulky pomůžou.

Kolik máš nastavený denní příjem kalorií při jakých vstupních parametrech?

Na kalorické tabulky mě navedla kolegyně, zatím píšu 3 den, takže efekt posoudit nemůžu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
25.4.21 06:57

Dietu nedržím. Začla jsem si počítat kalorie podle kalorických tabulek. A začla jsem nad jídlem trochu přemýšlet. Jím zdravěji a vynechala jsem sladkosti. Za 2 měsíce mám dole cca 10 kg

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63691
25.4.21 07:00

Můj muž zhubl díky kalorickym tabulkam přes 20 kg.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2801
25.4.21 08:41

@elza12 prosím stejná otázka jako výše… Kolik máš nastavený denní příjem kalorií při jakých vstupních parametrech?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.21 09:14

Já před rokem začala hubnout 3 kg a už mi chybí jenom 5kg :roll: To je odpověď na otázku, jak mi to jde: výborně :D.
Kdysi na mateřské jsem pár týdnů pro 3 kg držela stob tabulky, ale když jsem byla doma, tak to šlo, při chození do práce mi žádné zapisování nejde a myslím, že jsou už stejně zpoplatněné

• Citovat
  • Nahlásit
26201
25.4.21 09:55

@czaky a k čemu ti to bude? Tabulky to nastaví podle tebe, jak to má někdo jiný je úplně jedno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31033
25.4.21 10:47

Taky Kalorické tabulky, ráda je doporučuju :palec: Lepší, než všechny diety, jíst, co chceš, je to jen o množství.
Zhubla jsem už dohromady 20 kg.
Nastavení psát nebudu, váhu nemám vysokou, asi 70 kg, kojím, a vůbec, tabulky ti nastaví všechno podle tvých potřeb.
Doporučuju skupinu KT nebo napiš, s nastavením ráda poradím ;) https://www.facebook.com/…39063903667/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
25.4.21 10:56

@czaky vypočítala jsem si hodnoty na kalkulačce od Michala Thóta. Vyšlo mi že mám sníst cca 1800 kcal. Výška 165 váha na počátku byla 88 kg

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.21 11:00
@Anonymní píše:
Takže já: jedu podle aplikace do mobilu Kalorické tabulky. Mám 5 kg za měsíc. A vždycky se mi s touhle aplikaci podařilo zhubnout bez toho, abych měla větší hlad (kromě večer před spaním tedy, to občas mám, ale přes den ne). Já akorát pak přiberou časem, protože prostě žeru sladké na kila.Nedržela bych dietu, přešla bych na zdravou stravu a s tím ti právě Kalorické tabulky pomůžou.

já to blbě napsala ne dietu, ale jako změna stravy :-)a děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.21 12:37
@czaky píše:
Kolik máš nastavený denní příjem kalorií při jakých vstupních parametrech?Na kalorické tabulky mě navedla kolegyně, zatím píšu 3 den, takže efekt posoudit nemůžu :lol:

6900 kj, nesportuji, je mi 36 a vážím aktuálně 77 kg, ale stejné parametry mi fungovaly i při 67 kg.

Hlavně držet dostatek bílkovin.

• Citovat
  • Nahlásit
35
25.4.21 14:39

Počítání kalorií, pravidelný pohyb + posilování
Začala jsem někdy 2.týden v lednu dole asi 8kg = takže průměrně 2kg za měsíc
Jsou chvíle, kdy se to nehýbe nebo to dokonce poskočí nahoru (voda v průběhu cyklu), což je pak dost náročné na psychiku, ale jde to soustavně pomalinku dolů. A co je super, že se mi zvýšila kondice, to je moc příjemné

(170cm - z původních 90kg na aktuálních 81,6kg - pokračuju a doufám, že tak do roka budu na nějaké hezké váze a v kondici)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat