Ideální zaměstnání po škole?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Reakce:
@Anonymní píše:
Dobrý den,
jaké zaměstnání byste doporučili na „rozjezd“ absolventovi po škole?
Tam kde tě vezmou a nepotřebují 20 let praxi ![]()
- Citovat
- Upravit
@Zlutapaprika1 píše:
Tys nám dal ale indícií
No pokud se takhle pta, tak to moc dobre pro tu skolu a jeji vzdelavani nevypada.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Doporučila bych vyhnout se veřejné správě (pokud tedy skutečně absolvent nebaží po kariéře úředníka), na to je vždycky času dost. Ideálně jít za svým snem, a klidně si dát na čas a hledat celý poslední ročník tu nejlepší nabídku, zkoušet různá výběrka. Zbytečná chyba je nevyužít příležitosti, co nabízí škola už při studiu - stáže, praxe, výjezdy - tam se toho taky člověk dost dozví (já jsem takhle třeba zjistila, že moje vysněná práce je sice príma, ale tak pro někoho 50+, takže se těším, ale zatím jsem naštěstí spokojená jinde).
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ideálně v oboru, bude tě bavit, bude možnost profesního růstu.
- Citovat
- Upravit
@listento píše:
Doporučila bych vyhnout se veřejné správě (pokud tedy skutečně absolvent nebaží po kariéře úředníka), na to je vždycky času dost. Ideálně jít za svým snem, a klidně si dát na čas a hledat celý poslední ročník tu nejlepší nabídku, zkoušet různá výběrka. Zbytečná chyba je nevyužít příležitosti, co nabízí škola už při studiu - stáže, praxe, výjezdy - tam se toho taky člověk dost dozví (já jsem takhle třeba zjistila, že moje vysněná práce je sice príma, ale tak pro někoho 50+, takže se těším, ale zatím jsem naštěstí spokojená jinde).
Tak pokud je treba řezník, tak statni sprava urcite ne.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Plnohodnotnou pozici tam, kde byl při studiu na stáži/praxi.
Ale jinak pochopitelně nejlepší zaměstnání pro absolventa je prezident vesmíru.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
No hlavně ne něco kde budeš muset sdělit druhé straně všechny podstatný informace jako např. co máš za školu.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@JancaS84 píše:
No hlavně ne něco kde budeš muset sdělit druhé straně všechny podstatný informace jako např. co máš za školu.
Doufam, ze to neni ta kosmeticka. Uz si shani i práci ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@vokishka píše:
Doufam, ze to neni ta kosmeticka. Uz si shani i práci
ja mam podezreni na zlaticko, co ji vzali, predem spekulovala nad tim, ze by nenastoupila. Pak nastoupila a druhy den to chtela vzdat, po 4 dnech mela depky z toho, ze ma ukonceni pomeru odevzdat… Tady neni ani rady, ani pomoci
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Dobrý den,
jaké zaměstnání byste doporučili na „rozjezd“ absolventovi po škole?