Ideální zaměstnání po škole?

Anonymní
5.11.21 19:21

Ideální zaměstnání po škole?

Dobrý den,
jaké zaměstnání byste doporučili na „rozjezd“ absolventovi po škole?

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20924
5.11.21 19:26

V oboru.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
222
5.11.21 19:32

To, na které ten absolvent studoval.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
smajlik345
5.11.21 19:34
@Anonymní píše:
Dobrý den,
jaké zaměstnání byste doporučili na „rozjezd“ absolventovi po škole?

Tam kde tě vezmou a nepotřebují 20 let praxi :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
37144
5.11.21 19:34

Tak záleží co máš za školu :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
164
5.11.21 19:36

Tys nám dal ale indícií :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10915
5.11.21 19:38
@Zlutapaprika1 píše:
Tys nám dal ale indícií :roll:

No pokud se takhle pta, tak to moc dobre pro tu skolu a jeji vzdelavani nevypada.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1702
5.11.21 19:39

Doporučila bych vyhnout se veřejné správě (pokud tedy skutečně absolvent nebaží po kariéře úředníka), na to je vždycky času dost. Ideálně jít za svým snem, a klidně si dát na čas a hledat celý poslední ročník tu nejlepší nabídku, zkoušet různá výběrka. Zbytečná chyba je nevyužít příležitosti, co nabízí škola už při studiu - stáže, praxe, výjezdy - tam se toho taky člověk dost dozví (já jsem takhle třeba zjistila, že moje vysněná práce je sice príma, ale tak pro někoho 50+, takže se těším, ale zatím jsem naštěstí spokojená jinde).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18306
5.11.21 19:39

Běž na pracák

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Jolka86
5.11.21 19:40

Ideálně v oboru, bude tě bavit, bude možnost profesního růstu.

  • Citovat
  • Upravit
10915
5.11.21 19:41
@listento píše:
Doporučila bych vyhnout se veřejné správě (pokud tedy skutečně absolvent nebaží po kariéře úředníka), na to je vždycky času dost. Ideálně jít za svým snem, a klidně si dát na čas a hledat celý poslední ročník tu nejlepší nabídku, zkoušet různá výběrka. Zbytečná chyba je nevyužít příležitosti, co nabízí škola už při studiu - stáže, praxe, výjezdy - tam se toho taky člověk dost dozví (já jsem takhle třeba zjistila, že moje vysněná práce je sice príma, ale tak pro někoho 50+, takže se těším, ale zatím jsem naštěstí spokojená jinde).

Tak pokud je treba řezník, tak statni sprava urcite ne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
24138
5.11.21 20:16

Plnohodnotnou pozici tam, kde byl při studiu na stáži/praxi.

Ale jinak pochopitelně nejlepší zaměstnání pro absolventa je prezident vesmíru.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36169
5.11.21 21:40

No hlavně ne něco kde budeš muset sdělit druhé straně všechny podstatný informace jako např. co máš za školu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65441
5.11.21 21:55
@JancaS84 píše:
No hlavně ne něco kde budeš muset sdělit druhé straně všechny podstatný informace jako např. co máš za školu.

Doufam, ze to neni ta kosmeticka. Uz si shani i práci :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66845
5.11.21 21:58
@vokishka píše:
Doufam, ze to neni ta kosmeticka. Uz si shani i práci :mrgreen:

ja mam podezreni na zlaticko, co ji vzali, predem spekulovala nad tim, ze by nenastoupila. Pak nastoupila a druhy den to chtela vzdat, po 4 dnech mela depky z toho, ze ma ukonceni pomeru odevzdat… Tady neni ani rady, ani pomoci

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat