Indukční deska - jakou

546
14.10.16 11:56

indukční deska jakou

Zdravím, zařizuji novou kuchyn a chtěla bych si pořídit indukční desku, ale ubec nevím jakou značku atd…muzete nekdo poradit jakou mám koupit nechci kupovat tu nejlevnější když uz tak at k nečemu je. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
575
14.10.16 12:02

My máme značku Gorenje. Stála kolem 7 000. A jsem spokojená :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tattiana
14.10.16 12:09

Tmavou, světlou? Máme světlou Whirlpool :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
546
14.10.16 12:11

Spíše tmavou..ale ubec nevím jakou značku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tattiana
14.10.16 12:13

@nikola 22 buď podle ostatních spotřebičů v kuchyni nebo podle peněz či vzhledu, funkčnosti,… Je hodně možností a vybrat si musíš sama… :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
546
14.10.16 12:16

Tak jinak mám vše bosch :) nechci kupovat to nejlevnější aby to neco vydrželo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8741
14.10.16 12:59

My máme siemens, co má rozšiřitelnou varní plochu (postavíš klidně 2 x hrnec o průměru 26 cm vedle sebe). Byla drahá, ale je super. Teď jsem měla vařit na plynu jak jsem byla u mámy a byla to katastrofa :(
A ano, uznávám, že ve většině rodin není potřeba mít 2 obr hrnce vedle sebe :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
831
14.10.16 13:00

Koukám, že jsou tu velmi fundované odpovědi - tmavá, světlá,… :roll:

dnes toho indukce i hodně umějí, jsou různě vybavené, např. časovač, spojené varné zony, atd. Proto doporučuji jít teba na heuréku, zadej si tam indukci a tam už ti vyjede spousta typů, co umí a i recenze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8741
14.10.16 13:01

Jo a naše má i senzor smažení a ten je taky super. Nepřepaluje se olej, hlídá si to nějak samo :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
831
14.10.16 13:05
@iwa83 píše:
Jo a naše má i senzor smažení a ten je taky super. Nepřepaluje se olej, hlídá si to nějak samo :palec:

no to už mají fritáky x desítek let :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8741
14.10.16 13:06

@redbulka tak my napr. tolik nesmažíme a friťák nemáme. Ale jedno za čas květák nebo žampiony jsou fajn. Ale vždy mě to štvalo jak se to ke konci přepalovalo a jak to buď bylo moc nebo málo… takhle to bylo super od začátku do konce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tattiana
14.10.16 13:07
@redbulka píše:
Koukám, že jsou tu velmi fundované odpovědi - tmavá, světlá,… :roll:dnes toho indukce i hodně umějí, jsou různě vybavené, např. časovač, spojené varné zony, atd. Proto doporučuji jít teba na heuréku, zadej si tam indukci a tam už ti vyjede spousta typů, co umí a i recenze.

To je na mě? Tak nejlepší je nejspíš zadat diskusi, když sama ví jen to, že chce indukci… :zed:

V dalším příspěvku jsem psala o dalších aspektech výběru ;)

• Citovat
  • Nahlásit
831
14.10.16 13:15
@iwa83 píše:
@redbulka tak my napr. tolik nesmažíme a friťák nemáme. Ale jedno za čas květák nebo žampiony jsou fajn. Ale vždy mě to štvalo jak se to ke konci přepalovalo a jak to buď bylo moc nebo málo… takhle to bylo super od začátku do konce.

já mám friták hlavně na langoše, ty dělám domácí a všichni se po nich můžou utlouct a pak taky hlavně na topinky, cca 1× za čtvrt roku, sem tam hranolky. Často ho tedy nepoužívám, ale na to málo se hodí velmi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8741
14.10.16 13:26

@redbulka no vidíš, to my langoše zásadně na sporáku, topinky na sucho a smažené asi tak 6 x do roka (včetné řízků a kapra na Vánoce - ale já radši pečeného).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
831
14.10.16 13:30
@iwa83 píše:
@redbulka no vidíš, to my langoše zásadně na sporáku, topinky na sucho a smažené asi tak 6 x do roka (včetné řízků a kapra na Vánoce - ale já radši pečeného).

právě ty langoše třeba jsou ve fritáku mnohem pohodlnější, olej se nepřepaluje, neprská všude kolem, je čisto. řízky smažený téměř nedělám, přešli jsme na naložená masa ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat