Instruktor lyžování kurz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ontar
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 30.11.17 11:19
Instruktor lyžování kurz

Mám dotaz jestli se to dá považovat za dobrý nápad absolvovat kurz pro získání licence na instruktora lyžování. Jsem z Liberce, takže hory kolem dokola a chtějí za to 2500,– jsem už starší a bez stálé pracovní doby /OSVČ/. Jsem celoživotní fanda do lyžování a hlavním motivem, je pro mě být na čerstvém vzduchu, něco si přivydělat a také využívat permanentku na Ještědu, nebo jinde. Zajímá mě vše okolo, hlavně z praxe od těch, co to dělají/li…Hlavně mě zajímá, jestli to uplatnění v praxi je v pohodě, aby to nebyl kurz pro vytažení peněz z účastníka něco, jako kurz na modelku a modely se pak většina předvádí doma u sporáku…dík za názory a informace…

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama