Instruktor lyžování kurz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ontar
Ukecaná baba ;) 1409 příspěvků 30.11.17 11:19
Instruktor lyžování kurz

Mám dotaz jestli se to dá považovat za dobrý nápad absolvovat kurz pro získání licence na instruktora lyžování. Jsem z Liberce, takže hory kolem dokola a chtějí za to 2500,– jsem už starší a bez stálé pracovní doby /OSVČ/. Jsem celoživotní fanda do lyžování a hlavním motivem, je pro mě být na čerstvém vzduchu, něco si přivydělat a také využívat permanentku na Ještědu, nebo jinde. Zajímá mě vše okolo, hlavně z praxe od těch, co to dělají/li…Hlavně mě zajímá, jestli to uplatnění v praxi je v pohodě, aby to nebyl kurz pro vytažení peněz z účastníka něco, jako kurz na modelku a modely se pak většina předvádí doma u sporáku…dík za názory a informace…

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >