Interupce a fungování po ní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.16 22:12
Interupce a fungování po ní

Bohužel selhala antiko a jsem cca 5-6tt, dve deti uz mame, ja cerstve nastoupila do nove prace po RD a shodli jsme se s manzelem, ze treti dite uz nechceme..
chci se zeptat, jak jste fungovali druhy den po interupci? je to na to jit do prace? jsem v praci par dni, nebudu mit dovolenou max jeden den napracovanych hodin, abych mohla po zakroku zustat doma…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
jessikka
Extra třída :D 11125 příspěvků 20.10.16 22:14
@Anonymní píše:
Bohužel selhala antiko a jsem cca 5-6tt, dve deti uz mame, ja cerstve nastoupila do nove prace po RD a shodli jsme se s manzelem, ze treti dite uz nechceme..
chci se zeptat, jak jste fungovali druhy den po interupci? je to na to jit do prace? jsem v praci par dni, nebudu mit dovolenou max jeden den napracovanych hodin, abych mohla po zakroku zustat doma…

tak budeš mít den neshopenku, ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.16 22:24

@jessikka ja prave nevim, jak to chodi, na zakrok neschopenku dostanu.. ale nevim jak po zakroku, to jsem se nikde v diskuzi nedocetla

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19763 příspěvků 20.10.16 22:24

To ti dopředu nikdo neřekne. Můžeš být zcela bez komplikací a taky můžou nastat problémy…Interrupce je prostě zákrok a má svá rizika…Neschopenku ti doktor nenapíše?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.16 22:25

Pokud stihneš miniinterupci tak ja druhý den fungovala normálně. ale jak už píše @jessikka můžeš mít den neschopenku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.16 22:26
@Anonymní píše:
@jessikka ja prave nevim, jak to chodi, na zakrok neschopenku dostanu.. ale nevim jak po zakroku, to jsem se nikde v diskuzi nedocetla

nám v nemocnici nabízeli že neschopenku vypíší přímo tam

Ginuš
Hvězda diskuse 38230 příspěvků 20.10.16 22:34
@Anonymní píše:
chci se zeptat, jak jste fungovali druhy den po interupci? je to na to jit do prace? jsem v praci par dni, nebudu mit dovolenou max jeden den napracovanych hodin, abych mohla po zakroku zustat doma…

zákrok jsem zažila 4× - 3× se povedl a vše bylo v pohodě a druhý den jsem tak nějak zvládla fungovat i když né na 100%. 4tý zákrok byl s komplikacemi a po týdnu jsem musela jít na další, skoro jsem nechodila, ztratila jsem hodně krve, byl problém dojít i na wc. Nikdy nevíš jak na tom budeš. Asi bych to řešila v tu danou chvíli :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.16 22:35

@Anonymni - diky za info… dnes jsem byla u gynekologa, neco tam videl ale nepotvrdil, kazdopadne tipuje si, ze tehu jsem, zitra jdu jeste na krev, takze v pondeli se z vysledku uvidi, jestli je to 100%.. test mi i pri 10denni zpozdeni ukazuje ducha (delala jsem 6ty den zpozdeni a dnes rano). Takze zatim jsme se konkretne nebavili, ale rekla jsem mu, ze pokud bude krev pozitivni, tak to ukoncime..

Hoa Mai
Kelišová 6565 příspěvků 15 inzerátů 20.10.16 22:45
@Anonymní píše:
@Anonymni - diky za info… dnes jsem byla u gynekologa, neco tam videl ale nepotvrdil, kazdopadne tipuje si, ze tehu jsem, zitra jdu jeste na krev, takze v pondeli se z vysledku uvidi, jestli je to 100%.. test mi i pri 10denni zpozdeni ukazuje ducha (delala jsem 6ty den zpozdeni a dnes rano). Takze zatim jsme se konkretne nebavili, ale rekla jsem mu, ze pokud bude krev pozitivni, tak to ukoncime..

Pokud nechceš chybět v práci, naplánovala bych si zákrok na pátek, abys měla jistotou, že můžeš 2 dny potom ještě ležet. Já jsem třeba byla v pohodě, ale stejně mi v nemocnici napsali neschopenku, kterou mi měla ukončit moje gynekoložka a u ní naplánovali kontrolu za týden.

stinga
Echt Kelišová 7786 příspěvků 20.10.16 23:00

Ještě je důležité, jakou práci děláš, jestli sedíš v kanceláři nebo pracuješ fyzicky- to by asi nešlo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.16 00:44

Ja jeste ten den fungovala normalne, druhy den jsem sla do prace.

jdukolem
Hvězda diskuse 49243 příspěvků 21.10.16 07:32
@jessikka píše:
tak budeš mít den neshopenku, ne?

na to se neschopenka nedává

berry4
Nadpozemská drbna 28624 příspěvků 21.10.16 08:04

@jdukolem jaktože ne? Dává. Zakladatelko záleží i na charakteru tvé práce, kolegyně byla doma ještě 3 dny po, doktorka ji ale chtěla nechat týden. Taháme v práci těžké věci…

jdukolem
Hvězda diskuse 49243 příspěvků 21.10.16 09:12
@berry4 píše:
@jdukolem jaktože ne? Dává. Zakladatelko záleží i na charakteru tvé práce, kolegyně byla doma ještě 3 dny po, doktorka ji ale chtěla nechat týden. Taháme v práci těžké věci…

tak kolegyni řeklli, že ji na miniiterrupci neschopenku nedají, že tam není indikace :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.16 11:19

@jdukolem MĚ TEDY NESCHOPENKU NABÍDLI, V NEMOCNICI :think:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama