Reklama

Intimní problém... silné svědění, pupínky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 17:03
Intimní problém..silné svěděním pupínky

Dobrý den prosím nemáte radu? Je mi 49 let a posledního půl roku mám opakované problémy, týkající se silného svědění a pupínku v intimních particích, pupínky sahají až k hrázi. Dělá se mi to opakovaně lékařka mi již 2× dala pražskou mast a přešlo to na nějakou dobu. Teď již 14 dní opět, koupila jsem si canesten, nějaké čípky s lactobacily ale netuším co to zase mám. hodně to svědía mám tam takové vyrážky pupínky drsné na pohmat a bílé. Chystám se k lékaři ale nechípu co to zase je..uškrábala bych se…

Reklama

Reakce:

AnetVV
Kecalka 301 příspěvků 08.03.17 17:18

Není to třeba herpes? Taky jsem to měla, ale hnisalo to jako rány. Ale pokud to jsou jen pupínky tak to bych spíš viděla na nějakou alergii nebo intoleranci na něco :think:

Mirabe1ka
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 08.03.17 21:42

A partner se vždy taky přeléčí?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama