Intimní problém... silné svědění, pupínky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 17:03
Intimní problém..silné svěděním pupínky

Dobrý den prosím nemáte radu? Je mi 49 let a posledního půl roku mám opakované problémy, týkající se silného svědění a pupínku v intimních particích, pupínky sahají až k hrázi. Dělá se mi to opakovaně lékařka mi již 2× dala pražskou mast a přešlo to na nějakou dobu. Teď již 14 dní opět, koupila jsem si canesten, nějaké čípky s lactobacily ale netuším co to zase mám. hodně to svědía mám tam takové vyrážky pupínky drsné na pohmat a bílé. Chystám se k lékaři ale nechípu co to zase je..uškrábala bych se…

Reakce:
AnetVV
Kecalka 305 příspěvků 08.03.17 17:18

Není to třeba herpes? Taky jsem to měla, ale hnisalo to jako rány. Ale pokud to jsou jen pupínky tak to bych spíš viděla na nějakou alergii nebo intoleranci na něco :think:

Mirabe1ka
Zasloužilá kecalka 846 příspěvků 08.03.17 21:42

A partner se vždy taky přeléčí?

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivní zpověď kamarádky pašeračky Terezy: Od modelingu až k heroinu

Tereza Hlůšková (22), která je obviněna z pašování heroinu, nebyla jedinou... číst dále >

Šojdrová je pro smích: Kvůli čachrům se sirotky ji přirovnali k Saxaně

Uplynulo půl roku od doby, kdy lidovecká europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >