Intimní problém... silné svědění, pupínky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 17:03
Intimní problém..silné svěděním pupínky

Dobrý den prosím nemáte radu? Je mi 49 let a posledního půl roku mám opakované problémy, týkající se silného svědění a pupínku v intimních particích, pupínky sahají až k hrázi. Dělá se mi to opakovaně lékařka mi již 2× dala pražskou mast a přešlo to na nějakou dobu. Teď již 14 dní opět, koupila jsem si canesten, nějaké čípky s lactobacily ale netuším co to zase mám. hodně to svědía mám tam takové vyrážky pupínky drsné na pohmat a bílé. Chystám se k lékaři ale nechípu co to zase je..uškrábala bych se…

Reakce:

AnetVV
Kecalka 302 příspěvků 08.03.17 17:18

Není to třeba herpes? Taky jsem to měla, ale hnisalo to jako rány. Ale pokud to jsou jen pupínky tak to bych spíš viděla na nějakou alergii nebo intoleranci na něco :think:

Mirabe1ka
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 08.03.17 21:42

A partner se vždy taky přeléčí?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >