Invalidní důchod a pracovní poměr
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@Bůča píše:
vis co strc si ty kydy za kloubouk. vis o me kulovy a cucas si na me charakteristiku z paty.
Spíš z tvých příspěvků… ty o tobě vypovídají hodně.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@j.a.n.i1 píše:
Spíš z tvých příspěvků… ty o tobě vypovídají hodně.
jasne, blabla. sestav na me psychologickej profil ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Bůča píše:
jasne, blabla. sestav na me psychologickej profil
To jsi tak zlá? ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Docela se mi hodní tato diskuze.. Může někdo kdo má plný invald. důchod mít na sebe opatrovné nemohoucího člověka ležáka.. nebo prostě plně pracovat..)
Nemyslím, částečný, ale opravdu ten plný..
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Janasas V zákoně je uvedeno něco ve smyslu „že za vyjímečných podmínek může pracovat“ takže zakázané to není, ale je sakra velká šance že při prvním „přezkoušení“ o tu 3 přijde, protože celkem jasně prokáže, že to s jeho schopností pracovat není tak mizerné. Ad ten příspěvek na péči netuším, myslím, že výslovně zakázané to také není, ale opět bude platit to co s prací, pokud zvládne péči o ležáka…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@j.a.n.i1 píše:
A hloupá…
a ty neumis nic lepsiho nez urazet hloupyho? ze ti to za to stoji.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Arvi píše:
To jsi tak zlá?
ja jsem zla, ze do sebe nenecham rypat jo? aha ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Bůča píše:
a ty neumis nic lepsiho nez urazet hloupyho? ze ti to za to stoji.
Pak to ovšem není urážka, ale konstatování reality
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@j.a.n.i1 no jde o případ, kdy to má na sebe napsané člověk co má 3, někdo tvrdí, že to nemůže mít na sebe, někdo že teď to jde i když má plný..
Tak mě to zajímalo.. jinak je to řešení v rodině, tak to rozebírat nebudu, ale toto by mě zajímalo.. jeslti to vůbec takto člověk může mít, když sám má bere plný, léky, na hlavu a vlastně nemůže nikde pracovat
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Bůča holka vzpamatuj se, dnes kdo chce dělat tak dělá, tak invalidům nezáviď ID, ono vyžít z ID je fakt mazec.
zajímalo by mě, kde komu invalidé zabírájí místa, jelikož v současné době jsou na UP jen ti co se jim nechce makat, je totiž velká poptávka po zaměstnancích a je problém je najít.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@j.a.n.i1 píše:
Pak to ovšem není urážka, ale konstatování reality![]()
![]()
jasne, mas pravdu.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Gumidci píše:
@Bůča holka vzpamatuj se, dnes kdo chce dělat tak dělá, tak invalidům nezáviď ID, ono vyžít z ID je fakt mazec.
zajímalo by mě, kde komu invalidé zabírájí místa, jelikož v současné době jsou na UP jen ti co se jim nechce makat, je totiž velká poptávka po zaměstnancích a je problém je najít.
jooo ty mas taky pravdu.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Bůča píše:
nezamestnanej vs invalidni. tak to bylo mysleno. a taky to bylo mysleno ve smyslu odvadeni mensich dani za invalidni. a jo mas pravdu nemusela jsem tohle resit. treba budu jednou mluvit jinak. clovek mini, zivot meni.
Tak se modli, modli se http://smileys.cz/…s-cz-152.gif nic takového nikdy nezažiješ.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Bůča píše:
ja jsem zla, ze do sebe nenecham rypat jo? aha
Nediv se, sama jsi začala…on život ID není zas takový med. Většina z nich by radši byla zdravá a makala…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit