Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
@potvurka89 píše:
@Jolda1234 čekala jsem ze mi bude špatně nějaké nálady atd… Ale u me nic je mi dobre a jsem v pohodě. Kazdy vecer mi s tim manžel pomůže píchnout a je to. Na ultrazvuk jdu 4.1 tak uvidíme jestli se tam něco nastimuluje.
tak to je dobře, že to zvládáš. Já se také bojím té náladovosti. Stačil mi utrogestan a clostilbegyt a náladová, hlavně výbušná jsem byla tak, že bych sama sebe praštila
každopádně 4.1 budu držet palce ať to dobře dopadne..
@Marlovee Ahoj
naprosto souhlasím.. Strašně to utíká. My jsme rok ztratili tím, že moje doktorka pořádně nevěla, co se mnou
každý měsíc jsem měla jinou diagnózu až mě nakonec poslala na laparo a zjistilo se úplně něco jiného. IVF je naše jediná možnost.
@Jolda1234 no já jsem třeba na léky cíťa, při stimulaci jsem si přišla.. jakoby nemocná - moc nepohyblivá, celkem bez nálady a chuti něco dělat, unavená.
Naštěstí manžel pochopil, jak viděl, jak se zvětšuju
naštěstí to nejsou nějaké měsíce, co to trvá, no. Fakt to uteče.
@Cumacek eva Nás čeká v týdnu 3. IUI, rovnou budeme podávat žádost o IVF. Tak to budeme mít pomalu nastejno=)
Holky, co už jste začaly IVF - dělá se tam ještě nějaké jiné vyšetření, než na IUI?
@Efka2015 nestraš
z toho mám největší strach.. Mě bylo přítele tak líto, chudák si se mnou,, užíval", ale nemohla jsem si pomoct
A přibrala jsi hodně? Nebo si potom splaskla?
my pořád přemýšlíme, jestli zrušit svatbu v červnu nebo to zvládneme vše, nějak se nám to nečekaně sešlo ![]()
@Jolda1234 děkuju mě žádný léky dřív nedali, jen nějaky antibiotika kvuli cystám, po těch mi zrovna nejlíp nebylo brali se 2× denně a museli se brát mezi jídlem. Jinak co mám doktora tak ten mě chtěl vidět každý měsíc a po 3 měsíci hned mě poslal na laparku s cystou, tam zjistili tu dělohu a vaječník no a pak když jsem se rozhoupala jit k němu po půl roce mě poslal do caru. ![]()
@Sashie myslím že ne, při každé návštěvě doktora UTZ, dostane člověk papíry na pročtení a co vše si chce připlatit. Mě třeba řekli že první IVF to teprve zjišťují jak na co člověk reaguje.
@potvurka89 antibiotika kvůli cystám? To slyším poprvé. Já na cysty měla nějaké hormony..
Ahoj kocky rada bych se k vam pridala. Me ted v lednu ceka Ket. V prosinci jsem podstoupila IVF a ET bohuzel nevysel. Tak snad se nam ted zadari.
@Jolda1234 měla jsem z té vody co to teklo nějaké bakterie nebo co, my chodime do caru v podolí a tam z nich moc nedostane člověk
@potvurka89 Tak UTZ mi dělali každý cyklus 3×, takže za ty tři IUI a předchozí řešení s gynekoložkou si můžu před vstup na vagínu rohožku s nápisem „VÍTEJTE“… Jsem na to sama zvědavá, ve čtvrtek bychom měli jít na poslední IUI a rovnou tam domlouvat IVF. Měnila jsem si kvůli tomu pojišťovnu, abychom nemuseli dojíždět složitě do vzdálenějšího města, tak se to protáhlo=/
@Sashie tak to jsi musela být už tam jak doma
budu na tebe myslet ja jdu 4.1 na UTZ tak uvidime jestli už budu píchat pregnyl na uvolnění vajíček nebo posunem ještě dál. ![]()
@Sashie taky by mě zajímalo, jestli se dela jeste nejake vysetreni. Chceme na ivf az cca brezen…
@potvurka89 jo aha.. Já mám zas cysty naplněné krví.. Člověk si nevybere ![]()