Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
@maraida to je paráda
at hezky všechny drží a v sobotu už je budeš mít u sebe ![]()
Jana6 prsa mám nateklá a bolí, břicho mě pobolívá někdy míň, někdy víc. Zítra udělám test jestli bude čárka silnější. Snad jo. Opatŕuj se. ![]()
Jana6 prsa mám nateklá a bolí, břicho mě pobolívá někdy míň, někdy víc. Zítra udělám test jestli bude čárka silnější. Snad jo. Opatŕuj se. ![]()
Maraida, držím pěsti, co nosí štěstí ať máš zítra samé dobré zprávy. Já udělám test zítra, snad bude silnější čárka. To víš, tak se mi ty srachy honí hlavou. Opatruj se ![]()
Holky drzim vam vsem palce a zavidim ze uz to mate za sebou a uz cekate i kdyz to je ta horsi cast me ceka jeste cast nervu z rozmrazovani a kultivace ale prvne ms a leky k stimulaci pred ketem a pak tech dlouhych tech dlouhych 14dni co vas ted a maraido neboj urco se oplodni a budes je mit v brise urco driv jak ja ![]()
Kolem 19.5.si jestte pockam na mimisky do briska
az dojde ms tak 15dni tabletky pak kontroni utz pak se bude rizmrazovat a brat ultrogestan a co ty jak se citis a na kdy se vidi ket u tebe?
@Marsí motýl jak starý ti aváděli embryjka? já si dělala test dneska a je tam dušík a jsem 7 den…tak taky nevím, zatím se neraduju ale opravdu opravdu opravdu doufám
Jana6 dvoudenní čtyčbuněčná
. Dneska jsem dělala test znova a čárka je pořád stejná
. Doufám, že je to tím, že test dělám o 4 dny dřív než mám. Taky moc moc doufám. Snad se všechny dočkáme.
@Marsí motýl a je to stejný test? a kolikátku máš? já setestovala mamatestem10… zkus zase zítra, taky mi nicjiného nezbývá musíme holt čekat, ale strašně doufám že nám to vyjde
![]()
Jana6 v neděli jsem měla jiný test. Včera už ten Mamatest a dnes taky Mamatest. Zkusím to zítra a uvidím, stejně nemůžeme dělat nic, než jak píšeš, čekat. V pátek jdu na krev, tak tam se to asi rozsekne. Musíme věřit a pozitivně myslet ![]()
@Marsí motýl já jduna krev až 14…to je pravda ale to čekání je fakt šílený
no stejně si neoddychneme minimálně do porodu
a pak už vůbec ne…vlastně se budeme bát pořád co ![]()
@Baby1987 Tak to budeme mít opravdu kousek od sebe ![]()
já jsem před týdnem ve čtvrtek dostala injekci agolutinu tak bych snad do soboty měla dostat ms. Od druhého dne začnu zobat estrofem 3×1 a pak 12 den na kontrolu to se dozvím kdy mimi rozmrazí a na kdy se naplánuje KET.
Tak to je u sebe budes mit driv jak ja a ja teprv mozna 19-20.5.ms od 1.dc divinu a15.dc utz a podle nej budem rozmrazovat uz vis kolik budou vymrazovat a kolik chcete zavadet?
@Baby1987 ono hlavně záleží kdy mrcha dorazí, kolikrát i po vyvolávačce nic. Kolik budou rozmražovat nevím. Chtěla bych si nechat zavést asi jedno, ale ještě nejsem úplně na 100% rozhodnutá. A jak u vás kolik mimísků probudí a kolik do bříška půjde?