Ivf květen 2020

91
21.4.20 12:57

Ivf květen 2020

Ahoj holky, tak mě čeká ket.
Moc všem přeji, aby tento rok byl plodný a konečně se všem zadařilo.

Byla jsem na svém 1.ivf v březnu, et bohužel nevyšel, byla jsem z toho špatná no a teď na mě čeká blastocysta v mrazáku.
Ket v nativu mě čeká 27.4. Tak snad se zadaří… :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

353
21.4.20 13:26

Tak já se přidám. Já teda zatím čekám na MS která by měla do konce týdne dorazit a pak jdu taky na KET. Mě se ET taky nevydařil. Já mám v mrazáku 6 geneticky zdravých embryjek, tak snad se nějaký chytne :dance:

Příspěvek upraven 21.04.20 v 19:00

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
91
21.4.20 15:18

@Ajkule no teda, to se máte, tolika embryí v mrazáku. My jen jedno. Ale snad ten šampion.
Také 1.ivf?
Co máte za problém?
U mě přítel špatný spermiogram…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
965
21.4.20 16:55
@Evi91 píše:
Ahoj holky, tak mě čeká ket.
Moc všem přeji, aby tento rok byl plodný a konečně se všem zadařilo.Byla jsem na svém 1.ivf v březnu, et bohužel nevyšel, byla jsem z toho špatná no a teď na mě čeká blastocysta v mrazáku.
Ket v nativu mě čeká 27.4. Tak snad se zadaří… :srdce:

Ty Jo. Ty chodíš pořád. Se máš. Já mám jen 1 embryo. Tak teď už to dáš!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
353
21.4.20 16:59

Já jsem otehotnela ale dvakrat se přestalo vyvíjet a nechtěli jsem čekat, abych mohla podstoupit IVF na pojostovnu… Myslela jsem si jestli to není kvůli veku(ted je mi 38) po všech možných vyšetření se přišlo na to že mám leidenskou mutaci. A doktorka rikala ze je to nejspis ten problem, protože embryjko bylo špatný jen jedno a jedno je tak půl na půl, zbytek v pořádku a ostatni vsechny vysetreni v poradku. Takže teď před transferem začnu pichat injekce na redeni krve a snad se podaří :potlesk: já tomu věřím. Posledních pět měsíců jsem přešla na zdravou stravu, poctivě cvičím a podařilo se mi zhubnout zpátky na svoji původní váhu(-10kg) Posledni dva roky jsem se trosku zanedbavala.Je mi asi tak o tisíc procent líp než předtím. Opravdu je to div když si člověk pohlida zdravý jídelníček a vřele doporučuji každému. A jinak jsem měla jen ten jeden transfer ET a ted mě čeká první KET. Hrozně se na něj těším, jsem plná energie a myslím, že jsem udělala max, aby se podarilo :srdce:

Příspěvek upraven 21.04.20 v 18:59

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
965
21.4.20 17:19
@Ajkule píše:
Já jsem otehotnela ale dvakrat se přestalo vyvíjet a nechtěli jsem čekat, abych mohla podstoupit IVF na pojostovnu… Myslela jsem si jestli to není kvůli veku(ted je mi 38) po všech možných vyšetření se přišlo na to že mám leidenskou mutaci. A doktorka rikala ze je to nejspis ten problem, protože embrijko bylo špatný jen jedno a jedno je tak půl na půl, zbytek v pořádku a ostatni vsechny vysetreni v poradku. Takže teď před transferem začnu pichat injekce na redeni krve a snad se podaří :potlesk: já tomu věřím. Posledních pět měsíců jsem přešla na zdravou stravu, poctivě cvičím a podařilo se mi zhubnout zpátky na svoji původní váhu(-10kg) Posledni dva roky jsem se trosku zanedbavala.Je mi asi tak o tisíc procent líp než předtím. Opravdu je to div když si člověk pohlida zdravý jídelníček a vřele doporučuji každému. A jinak jsem měla jen ten jeden transfer ET a ted mě čeká první KET. Hrozně se na něj těším, jsem plná energie a myslím, že jsem udělala max, aby se podarilo :srdce:

Držím palce a ty máš už děti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
353
21.4.20 18:57

@kveta112 ano,mám, ale s prvním manželem.
A jak jsi na tom ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
965
21.4.20 18:58
@Ajkule píše:
@kveta112 ano,mám, ale s prvním manželem.
A jak jsi na tom ty?

Já bohužel ještě nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
353
21.4.20 19:06

@kveta112 neboj to prijde :) já i na syna tenkrát čekala dlouho a taky jsem před ním dvakrát potratila. Možná kdyby se tím někdo zabýval, už tenkrát a věděla jsem o ty mutaci, tak jsem se s tím třeba nemusela trápit. Ale to mi doktor řekl, že jsem mladá a že se to jednou povede. Já jsem si v Car vynutila všechny vyšetření právě kvůli tomu, že už mám za sebou celkem 4 potraty, což není jen tak. Ale paní doktorka je super a vše šlo jak po másle :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
91
21.4.20 19:30

@kveta112 no ahoj, jak to s tebou vypadá, kdy jdeš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
965
21.4.20 20:31
@Evi91 píše:
@kveta112 no ahoj, jak to s tebou vypadá, kdy jdeš?

Já nejdřív koncem května. Spíše se trochu bojím, že máme jen 1 broučka. Moje vajíčka to je hrůza, ten počet. Měla jsem 2 a jedno to nedalo k zamrazeni. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
353
21.4.20 21:03

@kveta112 tak byla špatná stimulace, kdyz si měla tak malo vajíček :think: to bude určitě bojovnícek, hlavně musíš zůstat v klidu, jinak se to opravdu nepovede. Psychika je potvora, tak hlavně myslet pozitivně a to je půlka úspěchu :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
91
22.4.20 02:45

@kveta112
Já mám taky jednoho mrazacka. Už taky čekáš dlouho, já vím. Psali jsme si v březnu, pak ten covid, tak už nás čekají lepší zítřky :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
965
22.4.20 07:17
@Ajkule píše:
@kveta112 tak byla špatná stimulace, kdyz si měla tak malo vajíček :think: to bude určitě bojovnícek, hlavně musíš zůstat v klidu, jinak se to opravdu nepovede. Psychika je potvora, tak hlavně myslet pozitivně a to je půlka úspěchu :dance:

Taky si myslím, že špatná stimulace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
353
22.4.20 12:39

@kveta112 A brali ti před IVF a během stimulace krev? Díky tomu můžou nastavit stimulaci. Jak jsem tak četla, tak spousta center to nedělá a střílí od boku. A pak je spousta nešťastných, že mají malo. Ono mít pak zase hodně taky není ideální. Většinou jsou pak velký ztráty, protože jsou vajíčka nekvalitní, nebo nedazraji. Myslím že tak 12 až 15 je asi ideální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama