IVF - vlastní vajíčka + "dárce spermatu"

132
28.5.16 19:14

IVF - vlastní vajíčka + "dárce spermatu"

Ahoj, rada bych zjistila úspěšnosti IVF - pouze vlastní vajíčka s „dárcem spermií“.

Čím více nás to dá dohromady, tím lépe. Ať víme jakou máme přibližně pravděpodobnost úspěchu. Třeba se tato anketa může do budoucna hodit i holkám, které své muže teprve k tomuto kroku přesvědčují… A že to není lehké, o tom také něco vím. Děkuji za každou tuto zkušenost :-)… A pojďme si o tom popovídat, kdo je pravě po ET, KET…čekání na těhotenský test. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
28.5.16 20:01

1.Ivf povedlo
2.Ivf povedlo
3.Ivf nepovedlo, ale tam bylo více problémů od počátku.

• Nahlásit
  • Citovat
132
28.5.16 20:05

Děkuji a dopadlo dobře až do konce alespoň jedno?

Jsem dnes 5.den po ET 5-ti denní blastocysty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.16 08:45

Ahoj manžel bohužel trpí Azoospermi já v naprostém pořádku proto jsme se rozhodli pro IVF s dárcovstvím spermatu.Je mi 38 let a biologické hodiny už tikají. Ne každý na toto řešení přistoůpí, a když ano musí si být na 100% jistý, že to takhle chce. Nikdy se totiž v životě nesmí stát, že jeden z páru řekne " to není moje" " to není tvoje".Můj manžel si miminko moc přeje, a přeje si ať se stanem rodiči. V říjnu jsem podstoupila své první IVF.Bez uspěchu. Teď v lednu KET taktéž nic. A teď v květnu KET č.2 a po 14-ti letech společně strávených se poprvé na těhu testu oběvily 2//. Zatím jsme úplně na samém začatku, ale pevně věřím že cesta k miminku bude mít úspěch. HCG v krvi 990 jsem v 5- týdnu a příští tyden mě čeká můj první těhotenský uktrazvuk…

• Nahlásit
  • Citovat
132
29.5.16 08:55

Tak to držím všechny palce, ať to výjde vše bez problémů :-) dá váš mi naději. My máme také azoospermii a spolu jsme 12 let. Tak snad nám to výjde minimálně jako vám dvěma :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.16 18:21
@Anonymní píše:
1.Ivf povedlo
2.Ivf povedlo
3.Ivf nepovedlo, ale tam bylo více problémů od počátku.

Povedli se první dvě.

• Nahlásit
  • Citovat
132
29.5.16 18:23
@Anonymní píše:
Povedli se první dvě.

Aha tak to je skvělé :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek