Jaké hry byste hráli s dětmi?

3
18.10.17 10:26

Jak by jste zabavili / pobavili děti ? (hry)

Zdravím Vás a poprosím Vás o radu, jak by jste zabavili děti? Resp. jezdím s malou na tabor, kde jí a dalším dětem vymýšlíme s kamarádkama různé hry. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3348
18.10.17 10:35

Moje oblíbena hra kterou ráda používám. vymyšlená je na turistický pochod, ale dobře jde hrát i na louce/v lese/vtáboře.
děti mají za úkol něco najít a přinést. můžou být sami, ve skupince, s dospělým to je jedno.
vybírám dle místa a ročního období.

  • přines houbu
  • přines květinu - jako kvítek
  • dones plod (kaštan)
  • dones co sem nepatří (odpadek)
  • a moje oblíbené : dones zvíře - mrtvé nebo živé, vcelku nebo jen kus (mravenc, ale i peří nebo ulita šneka)…atd
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18.10.17 10:45

Já jsem nedavno četla článek o inspiraci her pro děti. Bylo to na těchto stránkách, tak třeba pomůže :)http://nocnibojovka.cz/blog/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová