Jak často perete a v čem

Anonymní
20.11.19 14:10

Jak často perete a v čem

Ahoj ženy :) jak často zapinate pračku a v čem se Vám pere nejlíp? Já momentálně kapsle 3v1 a stejně do toho leju litry avivaze :) :lol: sem posedlá a co vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10113
20.11.19 14:13

Peru často, mám dvě malé děti, používám dětský gel z DM, kapsle a aviváž nesnáším, zasviní to pračku během pár praní. Navíc aviváž ničí sušičku. Do té používám parfém, ale ne moc. Nesnáším převoněné prádlo, na to, abych voněla, mám parfém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10113
20.11.19 14:13

Jen tedy nechápu, co tak strašně anonymního je na tom, v čem ráda pereš :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
576
20.11.19 14:14

Dve děti a peru většinou obden. Presla jsem na Euronu, kdy jsem konecne spokojena…a samozřejmě aviváže 😊 u nich jsem si vybrala asi 6 vůní a ty střídám podle nalady😊 jinak pouzivam klasický prášek, gel ani kapsle me moc nezaujaly..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67055
20.11.19 14:16
@Anonymní píše:
Ahoj ženy :) jak často zapinate pračku a v čem se Vám pere nejlíp? Já momentálně kapsle 3v1 a stejně do toho leju litry avivaze :) :lol: sem posedlá a co vy?

V persilu, bez aviváže. Tak 1-2× týdně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580

Já si teď oblibila prací gely od feeleco nebo ecovel. Pro nás dospělé, nebo třeba na povlečení občas použiji ty kapsle, ale na mě sou až moc navoněné některé. Aviváž už nepoužívám. Jinak peru denně, max ob den jelikož je nejmladší na latkovkach. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24619

4 děti a Peru jak kdy. Nekdy každý druhý den, jindy se to sejde a jsou 2 pračky denně. Peru většinou ve Weisse reise prášku a k tomu softlan paradise aviváž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10273
20.11.19 14:17

Peru hlavně o víkendu, přes týden toho moc nestihnu, chodíme večer domů, ale přes víkend i 5 praček, peru teda v Savo gelu nebo prášku, lepší mi přijde prášek a aviváž jak kdy, teď mám žlutý Lenor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.11.19 14:17

@Aduš8 omylem jsem na to asi klikla, tak se hned nečertite :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4004
20.11.19 14:19

Běžné prádlo v Perwollu. Černém a červeném. Aviváž máme taky (Lenor, tuším). Tak dvě, tři pračky týdně.

Vložky a pleny v pracím gelu z mýdlových ořechů od Yellow and Blue + pracím gelu od Ulricha. Obden nebo ob dva jednu pračku. Na skvrny máme od Yellow and Blue žlučové mýdlo. Časem snad odbouráme ten Perwoll a aviváž a zůstaneme u Yellow and Blue.

Příspěvek upraven 20.11.19 v 14:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10523
20.11.19 14:20
@tonenipodstatne666 píše:
@Aduš8 omylem jsem na to asi klikla, tak se hned nečertite :nevim:

a pak si ještě omylem klikla na ten souhlas :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3868
20.11.19 14:22

Peru cca 3-4× týdně (čtyřčlená domácnost) a peru v kokosových mýdlových vločkách a prací sodě, na jemné prádlo mám tekutý NT Sonnet, místo aviváže používám nebarvený ocet. Z aviváží a parfemovaných prášků se mi už navaluje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4410
20.11.19 14:22
@Anonymní píše:
Ahoj ženy :) jak často zapinate pračku a v čem se Vám pere nejlíp? Já momentálně kapsle 3v1 a stejně do toho leju litry avivaze :) :lol: sem posedlá a co vy?

1× týdne, Ariel gel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
347
20.11.19 14:26

Já peru bez aviváže kvůli sušičce. Teď dodělávám Persil senzitiv, ale peru klidně i v prášku z Lidlu. Preferovala bych prášek před gelem, ale ty mé cácorky ten prášek velmi láká, tak momentálně je praktičtější gel s uzávěrem :). Peru cca 6 praček týdně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8421
20.11.19 14:27
@Anonymní píše:

Zapiname ji kazdy den pouzivame tekute gely, ted Persil. Avivaz Softlane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat