Jak dlouho jste čekali na kompletní výsledky amniocentézy?

313
19.8.21 23:43

Jak dlouho jste čekali na kompletní výsledky amniocintezy?

Ahoj holky,
Chtěla bych znát zkušenosti ostatních protože jsem už značně nervózní. Dnes jsou to tři týdny od odběru plodovky. Výsledky stále nejsou prý budou příští týden. Nechápu co se děje, říkali za 14dni. Na amniocintezu jsem šla pro podezření na Downa toho den po odběru vyloučili. Dnes jsem byla na 2.screningu a ten dopadl dobře. Jen i doktorka se divila že výsledky ještě nejsou protože ona odběr prováděla. Genetik pak přišel říct že prý asi pozdější kultivace. Přitom kultivace už začala po odběru jinak by přece nebyli ty rychlé první výsledky.. Všude čtu že holky měli výsledky do 3tydnu nikde že by tak dlouho čekali.. Jen doufám že to neznaci nic špatného. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1597
20.8.21 08:04

Uz je to přes 15 let, měla jsem zrychlené testy na down. syndom a ten zbytek také přišel až po limitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
313
20.8.21 10:54

@Evkad děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1799
20.8.21 13:50

@Maminka1087 ta první informace, ten rychlý výsledek, se dělá jinou metodou, než kompletní výsledky. Na ty je potřeba kultivace (buňky z plodové vody se namnoží) a pak se vyšetřují. A ano, mohou růst pomaleji. Nebo taky holt jsou dovolené a neměl to kdo vyhodnotit :zed:. Každopádně to nemá vliv na konečný výsledek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
313
20.8.21 14:36

@Sue2008 moc děkuji!! Přesně tuhle informaci jsem hledala. Nic méně jsem našla že když dopadnou dobře ty první výsledky je malá pravděpodobnost že ty konečné budou špatné. Marianka má orgány podle screeningu vporadku tak si říkám že už nás nic špatného nečeká :andel:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat