Jak dlouho nepít po gastrotussu

17.8.15 20:35

Jak dlouho nepit po gastrotussu

Zkušené maminky, mám blinkací miminko, a proto nám MUDr. doporučila gastrotuss. První problém je, jak to do něj dostat? prská mi to ven. Dávám mu ho jen večer, a něco do něj dostanu. A teď ten hlavní problém, protože nejraději usíná večer u prsu, nevím kdy mu to dát. Za jak dlouho po podání mu můžu dát znovu napít? Přičemž pak už moc nepije jen dumlá, ale dudel nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4089
17.8.15 21:32

@kalypsoooo gastrotuss jsem davala strikackou na nekolikrat na dudlik a z toho mi to malej jedl, ale jemu chutnal a dudlal s tim jak divej :mrgreen: a pokud jde o to kojeni, jestli ho na to jeste nakojis, tak si asi zrusis to co by tam ten gastrotuss mel delat, protoze navrch zase bude tekute mlicko a pokud se mu to vrati, bude ho palit zaha. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.8.15 22:01

Já dávala aplikátorem z Nurofenu. A gastrotuss vytvoří v žaludku jakoby „škraloup“, aby natrávené mlíčko nemohlo ven, takže pokud dáš napít, tak to bude ztrácet efekt. A mám pocit, že se musí dávat po každém jídle, aby to mělo smysl. Já dávala dva měsíce a vše se upravilo a už dávat nemusím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.8.15 08:48
@Třešnička1 píše:
Já dávala aplikátorem z Nurofenu. A gastrotuss vytvoří v žaludku jakoby „škraloup“, aby natrávené mlíčko nemohlo ven, takže pokud dáš napít, tak to bude ztrácet efekt. A mám pocit, že se musí dávat po každém jídle, aby to mělo smysl. Já dávala dva měsíce a vše se upravilo a už dávat nemusím.

aha, já mu to dávám večer, jednak proto, že jindy ho nechci trápit, on na mě tak vyčítavě kouká, co mu to dávám hnusnýho. a jednak proto, že mám pocit, že v noci ho ta žáha pálí nejvíc, dycky se kroutil a propínal, od té doby co to dávám, si po nočním kojení krásně krkne a usne. Přes den se mi to nezdá že by se trápil pálením žáhy.

A na co vám to pomohlo? Na blinkání, nebo na ty příznaky? Je otázka, jestli by se to neupravilo i bez toho. Protože to prý přejde, nejčastěji s příkrmy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.15 12:23

@kalypsoooo záleží kolik je vašemu mrňousovi. My začali dávat kvůli blinkání a myslím si, že i pálila žáha. Malého jsem nakojila, než jsem stačila dát krknout, tak se poblinkal (nebyly to ty daleké šavle…ale poblil se), pak si krknul a po jídle vždycky hrozně brečel. Pak blinkal i mezi jídlem. Pak jsem dala postýlku, kočárek do zvýšené polohy. Po každém jídle jsem dávala poloviční dávku než píšou, tzn. cca 1,25 ml a najednou byl klid. Na začátku ještě blinkal, ale přestala ho pálit ta žáha, takže po jídle byl klidný. A pak když jsem sledovala, že už tolik neblinká, tak jsem ten sirup dávala ob jedno jídlo, až jsem dávala ejnom v noci a pak vůbec. Malýmu jsou tři měsíce a je v pohodě. Žáha nepálí, neblinká. Tento systém jsem dělala zhruba měsíc a půl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama