Jak dlouho trvá převod peněz?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 21:34
Jak dlouho trvá převod peněz?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jesli nevíte jak dlouho trvá převod peněz. Ex mi poslal alimenty přes složenku přes poštu na účet čsob, takže od pošty také. Myslela jsem si, že by to tam mělo být hned, ale ráno, řri dny po odeslání mě to vyvedlo z omylu. Nevíte někdo jak to je, jak dlouho na to mají? Ze své zkušenosti vím, že mnohokrát když jsem poslílala peníze přes složenku, tak vždy do třetího dne to tam bylo. Číslo účtu napsal spávně, nebo aspoň na tom ústřižku, který si nechává pro sebe. Nerada bych o to přišla :roll:.Předem děkuji za odpovědi

Reakce:
Kochanská
Povídálka 13 příspěvků 18.10.18 21:54

Lhůta je tři pracovní dny. Pokud byl na poště odpoledne, tak se ten den do lhůty nezapočítává.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura píše o magii: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >