Jak dlouho v noci spát

Anonymní
5.8.20 05:44

Jak dlouho v noci spát

Jak dlouho jste nechávali pouze kojené mimi v noci spát? A kojili jste když si cucalo prsty, občas se přetočilo ze strany na stranu, ale spalo?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
573
5.8.20 06:11

Pokud dítě přibírá, není potřeba ho v noci budit. Mně třeba malá prospala někdy spokojeně celou noc a tak jsem během prvních 2 měsíců v noci odsávala abych nepřišla o mléko. Kojila jsem na požádání v cca 3 hodinovych intervalech (dokud byla plně kojená) a v noci když se vzbudila (tzn zacala se dozadovat jidla a nestacilo jen pohlazeni)
I kvalitni spanek dite potrebuje pro doby vyvoj :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14112
5.8.20 06:38

Jak bylo napsáno, pokud dítě nemá zdravotní problémy typu novorozenecká žloutenka, kdy je nutné pravidelně jíst, prospívá a přibírá, kojila bych v noci pouze pokud brečí, že má hlad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14112
5.8.20 06:40

Jo a hlavní zásada je, že do spícího dítěte se nedloube a nechá se spát ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3472
5.8.20 07:00

Ja jsem párkrát budila po šesti hodinách a to abych neprisla o mleko. Odsavacku jsem nemela. Jinak se syn budil tak po 5ti hodinach prvni vzbuzeni a pak po trech..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4107
5.8.20 07:32

Už v porodnici mi spala dcera 7hodin v kuse. Doma pak 7-9hodin cca. Nebudila jsem nikdy. Přibírala krásně, prospívala. Netřeba budit!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13198
5.8.20 07:32

Kojila jsem na pozadani.
U prvni dcery byl zw začátku problem a vahou, takze jsem ji mela u sebe v posteli a jen v noci prikladala v polospanku prso cca po 3h.
Druha dcera byla v pohodě, dokazala spat i 6h vkuse a dobry, pres den jsem kojila i po hodce a pul.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4107
5.8.20 07:33
@sediza píše:
Ja jsem párkrát budila po šesti hodinách a to abych neprisla o mleko. Odsavacku jsem nemela. Jinak se syn budil tak po 5ti hodinach prvni vzbuzeni a pak po trech..

a já nebudila a o mlíko nepřišla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2216
5.8.20 07:47
@Veru1987 píše:
a já nebudila a o mlíko nepřišla.

Jo, ale kazdej je jinej a i tohle ma jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23293
5.8.20 08:05

Jak ti psaly ostatní, pokud prcek prospívá a nemá novorozeneckou žloutenku (tam je to napováženou, protože děti jsou spavější a opravu se může stát, že se neprobudí ani při hladu), tak dle potřeb a spánkového „plánu“ dítěte ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18930
5.8.20 08:41

Nech ho spat a doufej, ze mu to dlouho vydrzi. Obvykle se to casem zmeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.20 08:45

@fíkofka proč první dva měsíce zrovna?

• Citovat
  • Nahlásit
4859
5.8.20 08:54
@Anonymní píše:
@fíkofka proč první dva měsíce zrovna?

Protože to je důležitý na rozjezd a udržení laktace. Ze začátku se taky můžou prsa víc nalivat, než se to srovná a když je mléka v prsou přebytek můžou se tvořit zatvrdliny až zánět, tak se musí něco dodat. Nebo naopak když je mléka málo, tak cim častěji se koji a odsava, tím víc se pak tvoří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.20 09:06

@JancaS84 a ve třetím už je to v pohodě když neodsáváš?

• Citovat
  • Nahlásit
573
5.8.20 09:06

@JancaS84 přesně + v noci se tvori mlrka nejvice:) 2 měsíce orientačně, žádné dogma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama