Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
Zdravím,
jak dlouho vydrží sněhové cukroví? Např. pusinky, základ na laskonky apod.?
Potřebuji teď něco sněhového udělat, ale jedná se spíš jen o dekorace a dost mi toho zbyde, tak jsem si říkala, že bych si nadělala něco na oslavu, která bude někdy později v září.
Díky.
@Fircon jak dlouho to vydrží netuším, ale když to dáš do mrazáku a před oslavou vytáhneš, tak tomu nic nebude.
Já našla ve spíži krabičku s kokoskama od vánoc v dubnu
byly v plastové dóze a nic jim nebylo ![]()
@Fircon sněhové cukroví vydrží dlouho, na oslavu v září úplně v pohodě - akorát to dobře uskladni
Myslim ze pokud to budes mit v suchu, melo by to mesic vydrzet.
Naopak si neumim predstavit dat treba laskonky do mrazaku, vzdyt to musi navlhnout a je to na vyhozeni ![]()
Dokud to nesníš. Pokud to nebude u zdroje vlhká, vydrží i několik týdnů.
Vydrzi dlouho, jenom to musis mit dobre zabalene, nesmi k tomu zadne vlhko.