Jak dlouho vydrží sněhové cukroví

459
4.9.20 11:19

Jak dlouho vydrží sněhové cukroví

Zdravím,
jak dlouho vydrží sněhové cukroví? Např. pusinky, základ na laskonky apod.?
Potřebuji teď něco sněhového udělat, ale jedná se spíš jen o dekorace a dost mi toho zbyde, tak jsem si říkala, že bych si nadělala něco na oslavu, která bude někdy později v září.
 Díky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3198
4.9.20 11:32

@Fircon jak dlouho to vydrží netuším, ale když to dáš do mrazáku a před oslavou vytáhneš, tak tomu nic nebude.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8700
4.9.20 11:40

Já našla ve spíži krabičku s kokoskama od vánoc v dubnu :oops: byly v plastové dóze a nic jim nebylo :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77421
4.9.20 12:25

@Fircon sněhové cukroví vydrží dlouho, na oslavu v září úplně v pohodě - akorát to dobře uskladni

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
310
4.9.20 12:44

Myslim ze pokud to budes mit v suchu, melo by to mesic vydrzet.

Naopak si neumim predstavit dat treba laskonky do mrazaku, vzdyt to musi navlhnout a je to na vyhozeni :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13197
4.9.20 13:02

Dokud to nesníš. Pokud to nebude u zdroje vlhká, vydrží i několik týdnů.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
4.9.20 13:07

Vydrzi dlouho, jenom to musis mit dobre zabalene, nesmi k tomu zadne vlhko.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Užitečné odkazy

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová