Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
prosím jak je pohodlná autosedačka zooty je pohodlnější než vajíčko ve vajíčku už jsme napresovaní a mám možnost koupit tuhle autosedačku
ahojky http://www.utricertiku.cz/detail.php?…
Myslíš tuto?..my měly barvu červenou..raději pro příště tmavší…jinak byla super a posloužila..taky jsem ji vozila chvilku jako vajíčko…ještě v listopadu malá v ní seděla,ale jak byla nabalená tak se už velmi těžko vešla…
Dobrý den, mám na vás velkou prosbu. Manžel koupil v bazaru sedačku zooty, co může být i vajíčko i normálně. A nemůžeme přijít na to, jak sundat potah a posunout pásy, ani nevíme, co je to za typ.
Mohla byste mi prosím napsat popis? Děkuji mnohokrát, pěkný večer, Eva