Jak je pohodlná autosedačka Zooty 0-18 kg?

6201
23.2.11 11:29

jak je pohodlná autosedačka Zooty 0-18kg

prosím jak je pohodlná autosedačka zooty je pohodlnější než vajíčko ve vajíčku už jsme napresovaní a mám možnost koupit tuhle autosedačku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2769
23.2.11 11:52

ahojky http://www.utricertiku.cz/detail.php?…

Myslíš tuto?..my měly barvu červenou..raději pro příště tmavší…jinak byla super a posloužila..taky jsem ji vozila chvilku jako vajíčko…ještě v listopadu malá v ní seděla,ale jak byla nabalená tak se už velmi těžko vešla…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
pesml1
11.1.12 17:28

Dotaz - prosba

Dobrý den, mám na vás velkou prosbu. Manžel koupil v bazaru sedačku zooty, co může být i vajíčko i normálně. A nemůžeme přijít na to, jak sundat potah a posunout pásy, ani nevíme, co je to za typ.
Mohla byste mi prosím napsat popis? Děkuji mnohokrát, pěkný večer, Eva

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

CabrioFix

  • (4.8) + 31 recenzí

Tario

  • (4.1) + 16 recenzí

Juno Fix

  • (4.6) + 14 recenzí

King plus

  • (4.4) + 14 recenzí

Aton

  • (4.4) + 13 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala