Jak je to s porodným rok 2013
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Reakce:
Co vím, tak pokud se to neměnilo, bere se příjem tam, kde máš trv. bydliště a pokud to je s rodičema, tak i příjem rodičů. Kámoška kvůli tomu přepisovala svoje bydliště do nedodělanýho domku, ale tím, že uvedla otce, nárok stejně neměla..
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Takže bys musela společně s posuzovanými členy mít menší příjem než je ta maximální částka… To si najdi asi na OSSZ, kolik to je…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Posuzují se jen rodiče dítěte a je jedno, kde je trvalý pobyt
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Posuzují se poze rodiče dítěte, takže ty a přítel pokud bude zapsán v rodném listě, a je to za poslední čtvrtletí
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ano pro porodnén není pobyt rozhodující. počítají se pouze příjmy tvoje a otce dítěte ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@pampalin píše:
Porodné je stále jen na 1. dítě?
Jasně že jo ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj, chci se zeptat, jak je to s porodným pro rok 2013?
Vím o životním minimu, což je něco k 18 000 čistého že? Ale zajímá mě i jak je to s posouzením na porodné. Protože já i přítel máme každý trvalé bydliště někde jinde, já ho mám u rodičů, ale žijeme s přítelem v jedné domácnosti jen my dva.
Díky moc