Jak je to s porodným rok 2013

Anonymní
13.11.12 16:13

Jak je to s porodným rok 2013

Ahoj, chci se zeptat, jak je to s porodným pro rok 2013?

Vím o životním minimu, což je něco k 18 000 čistého že? Ale zajímá mě i jak je to s posouzením na porodné. Protože já i přítel máme každý trvalé bydliště někde jinde, já ho mám u rodičů, ale žijeme s přítelem v jedné domácnosti jen my dva.

Díky moc

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21848
13.11.12 16:18

Co vím, tak pokud se to neměnilo, bere se příjem tam, kde máš trv. bydliště a pokud to je s rodičema, tak i příjem rodičů. Kámoška kvůli tomu přepisovala svoje bydliště do nedodělanýho domku, ale tím, že uvedla otce, nárok stejně neměla..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21848
13.11.12 16:20

Takže bys musela společně s posuzovanými členy mít menší příjem než je ta maximální částka… To si najdi asi na OSSZ, kolik to je…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4200
13.11.12 16:31

Posuzují se jen rodiče dítěte a je jedno, kde je trvalý pobyt

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12330
13.11.12 16:31

Posuzují se poze rodiče dítěte, takže ty a přítel pokud bude zapsán v rodném listě, a je to za poslední čtvrtletí

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17014
13.11.12 16:39

Ano pro porodnén není pobyt rozhodující. počítají se pouze příjmy tvoje a otce dítěte :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.11.12 17:57

Díky holky moc

  • Citovat
  • Upravit
4336
13.11.12 20:01

Porodné je stále jen na 1. dítě?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17014
14.11.12 07:15
@pampalin píše:
Porodné je stále jen na 1. dítě?

Jasně že jo :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat