Reklama

Jak jí vaše děti do 1 roku a postava po těhu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jessie8951
Kecalka 432 příspěvků 23.04.18 10:55
Jak jí vaše děti do 1 roku a postava po těhu

Ahoj holky,
jdu si pro radu ke zkušenějším :-) Mám 2 otázky, ale přijde mi blbost zakládat dvě témata, tak to frknu do jednoho, snad nevadí. :)

Otázka 1. Co jí vaši kojenci?
Mám 7-mi měsíční a příkrmy baští podle nálady na oběd, někdy sní celou skleničku, někdy jí uvařím sama a někdy vyžaduje jen mléko. Je plně na Nutrilonu. Jenže maminky mi tvrdí, jak jejich děti nechtějí skoro mlíko a chtějí jen normální jídlo, že je prý divné, že ona nechce…Přesnídávky nebo různé kaše mi taky jíst nechce. Mně to ale nevadí, že chce jen mlíko. Co dáváte dětem vy?

Otázka 2. Jak se vám spravila postava po těhu?
Jde mi o to, že na kila mám stejně jako před těhu, dokonce i o 2kg míň ale např. do stejných kalhot se nevejdu. I_ některá trička mi jsou malá. Máte to taky tak? Co s tím? Cvičit? Jaké cviky?

Předem díky za odpověď a hezký den :kytka:

Reklama

Reakce:

vejilka
Závislačka 4365 příspěvků 23.04.18 11:03

Syn byl taky mlíkovej, vlastně je doteď na UM, miluje ho, má ho 2×denne. Klidně by bral i 3×. Budou mu v srpnu 3. V 7 měsících to měl podobně. Příkrm měl jen k obědu, až v 8 měsících se rozjedl na svačinky… Mezitím mléko. Co se týče cvičení, tak dobrá je Jillian na YouTube. Mě tenkrát dost pomohla.

lampicka11
Závislačka 3356 příspěvků 1 inzerát 23.04.18 11:20

Odpovím pouze na 2.
Nebo uz si 1 nepamatuji.
Já nabrala 16 a po 6ti nedělí jsem mela -20kg :lol:. Na me nebylo videt ze bych někdy rodila. Jen mi teda zůstal větší prsa a trochu povolené bříško (a rozšířené boky o číslo) což jsem spravila cvičením doma na eliptikalu

Janli
Kelišová 5409 příspěvků 9 inzerátů 23.04.18 11:32

Moje devítiměsíční příkrmy nejí vůbec, nedostanu je do ní ani omylem, je plně kojená. Postava se ti po těhotenství změní. Rozšíří se pánev, zvětší prsa. S váhou to nemá nic společného, máš jiné proporce a rozložení tuku na těle.

Jessie8951
Kecalka 432 příspěvků 23.04.18 11:37
@Janli píše:
Moje devítiměsíční příkrmy nejí vůbec, nedostanu je do ní ani omylem, je plně kojená. Postava se ti po těhotenství změní. Rozšíří se pánev, zvětší prsa. S váhou to nemá nic společného, máš jiné proporce a rozložení tuku na těle.

Tak prsa mám menší a širší pánev ano :) A co s tím? :D

Janli
Kelišová 5409 příspěvků 9 inzerátů 23.04.18 11:41
@Jessie8951 píše:
Tak prsa mám menší a širší pánev ano :) A co s tím? :D

Smířit se s tím… Prsa si můžeš nechat zvětšit, ale s pánví nehneš…

JitulinkaH
Stálice 63 příspěvků 23.04.18 11:41

Mám desetiměsíční holčičku a máme to podobně. Je hodně mlíková :lol: Všeho ostatního sní málo. Dávám ovocný svačiny a k obědu zeleninu s masem. Někdy sní hodně, někdy málo. Do 9 měsíců jsem dávala k večeři kaši, ale zničeho nic ji přestala jíst :nevim: Jinak celkově prospívá, tak to nijak neřešim 8)

luci.no
Kecalka 329 příspěvků 23.04.18 13:04

@Jessie8951 já mám obě děti nežravce ;) Mladší byl horší, ten do 8 měsíců chtěl jen kojit. Kupovanou ani vařenou stravu nechtěl. V 10 měsících odmítal kašovitou stravu a vše chtěl krájet. Od 12 měsíců už skoro nic nekrájím, vyžaduje jídlo vcelku - jablko, okurku,…Přes den nechce kojit od 10 měsíců, ale vynahrazuje si to v noci :zed: Porce mají obě moje děti maličké. Prospívají, tak to neřeším.
A co se týče postavy? Šla jsem si koupit nové oblečení :lol:

Ornwen
Závislačka 4252 příspěvků 1 inzerát 23.04.18 13:38

@Jessie8951 starší žil na mlíku ještě po roce. Jídlo ho nikdy nijak výrazně nezajímalo.
Jestli je spokojená, roste a tak, byla bych v klidu.
Mladší jí víc, ale dost záhy začal preferovat jídlo, co si může strkat do hubičky sám. Krmení ho dost nebaví.

co se 2 týče - jsem rok po druhém porodu. Tentokrát jsem už na váze před oběma porody, takže se vejdu do většiny věcí stejně jako předtím. ALe po prvním porodu mi zůstala +2kg a nevim, jestli to bylo tím, nebo něčím jiným (kojením) ale měla jsem větší hrudní nejen prsa, ale tak nějak obecně. Teď už je to lepší. Zadek taky, to se nějak spravilo samo cvičím jednou týdně. Pořád mám vypouklé bříško, ale to jak se ukázalo je rozestupem, tak tam se uvidí, jestli s tim něco půjde.

dickys
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 23.04.18 13:42

1. Dcera začala jist příkrmy, jak kdybych ji do ty doby držela o hladu a mlíko si nijak nevynucovala, byla teda kojena. Když jsem dala prso, tak pila, ale větší nadšení jsem viděla u přikrmu, kasiček a podobně :)
2. Postava se vrátila do normálu rychle, ale já jsem v těhotenství moc nepribrala, asi 8kg, takže jsem brzo nosila stejný oblečení. Něco mi teda bylo zezacatku malé přes prsa, když jsem ještě dost kojila.

Run
Generální žvanilka 20519 příspěvků 23.04.18 14:41

V tuhle dobu se plně kojila, vlastně se jen kojila a pak přešla na normální jídlo, žádné šlichty. Přestala jsem jí kojit, až když jí přijali do školky :mrgreen: Postava se změní, jak bylo řečeno.. Boky zůstaly rozšířené, stejně tak hrudník. Takže jsem všechno co jsem nosila před těhotenstvím vyřadila. A to jsem pak měla na kila daleko méně. Ale tělo se prostě změnilo.

Pocahonta
Kecalka 173 příspěvků 23.04.18 14:46

Dobrý den:

1. Syn v 7 měsících jedl takto: Po probuzení UM, dopolední svačinka bílý jogurt, oběd zeleninový či masozeleninový příkrm (po něm by se většinou utloukl, sní tak průměrně 250 g), odpolední svačinka ovoce (to zas moc nejí), večeře UM, které zahušťuji trošičkou kaše). Spí celou noc, obecně na jídlo si nemůžu stěžovat, ale zase mi bojkotuje pití (kromě UM).
  2. Po druhém porodu jsem na tom byla s váhou lépe než před otěhotněním (v těhotenství jsem vůbec nemusela sladké). Skoro rok po porodu jsem na tom hůře - dopřávám si dost sladkého a celkově se moc nehýbu (kromě obskakování dětí). Vidím to hlavně na břichu, u mě by stačilo omezit sladké a začít třeba trošku běhat, ale popravdě se mi nějak nechce:-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama