Jak moc mohu být zakrytá při 2. fázi porodu?

8.8.13 15:15

jak moc mohu byt zakryta

Ahoj, je mi to trochu trapne ale jsem prvorodicka, a tak jsem se chtela zeptat jak moc mohu byt zakryta pri porodu ve 2.fazi?jestli by jsem mohla mit treba nocni kosily a pres bricho a kousek stehen nejakou lehkou decku? jsem trochu stidlivka :oops: myslite ze by to treba po domluve s doktory bylo mozne? dekuju :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13075
8.8.13 15:17

.

Příspěvek upraven 03.02.14 v 18:38

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
8.8.13 15:19

@terkulina
Ahojky, taky jsem dost stydlivá a před porodem jsem nad tím přemýšlela..:-) Ale věř, že ve druhé fázi porodu ti to bude za prvé úplně jedno :lol: a za druhé porodní asistentka tam potřebuje dobře vidět.. takže nevím nevím:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419

@terkulina :mrgreen: :mrgreen: a před kým se stydíš? Před doktorem, co tě bude zašívat nebo před asistentkou, která ti tam bude hrabat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4222

Souhlas s @tamata že ti při porodu bude všechno úúúúpně fuk :lol: taky mi vadilo cokoli na sobě :oops: :mrgreen:

Příspěvek upraven 08.08.13 v 15:21

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16365
8.8.13 15:20

@terkulina zalezi na porodnici a na poloze ve ktere budes rodit. Pokud klasika na stole tak ti pravdepodobne zbude jen ta kosile. Tu decku, zalezi jak ale teoreticky by to slo. Ono to bude porodnici od porodnice jak moc budou trvat na nejakem sterilnim prostredi. V kazdem pripade doporucuji to dojit prodiskutovat do porodnice predem at pak nejsou zbytecne nejake treci plochy.

I kdyz v druhe dobe porodni budes asi resit trosku jine veci si myslim, ale pokud to citis jako dulezite urcite se na to poptej.
Jinak neni ukolem personalu te nejak svlekat nebo dostavat do neprijemnych situaci, ale jaksi ten kdo ti bude asistovat u porodu alespon minimalni vyhled potrebuje.
Pohodovy porod preju :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1421
8.8.13 15:20
Já vím jistě, že u porodu ti to bude úplně fuk, určitě nebudeš řešit co máš na sobě. Já celý porod odrodila v manželovým triku, co jsem ho měla na sobě než to začalo. Ptali se jestli nechci košili, ale já teda nechtěla.
@terkulina píše:
Ahoj, je mi to trochu trapne ale jsem prvorodicka, a tak jsem se chtela zeptat jak moc mohu byt zakryta pri porodu ve 2.fazi?jestli by jsem mohla mit treba nocni kosily a pres bricho a kousek stehen nejakou lehkou decku? jsem trochu stidlivka :oops: myslite ze by to treba po domluve s doktory bylo mozne? dekuju :hug:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.8.13 15:21

Nevim, proste sem stydlivka a neumim si to predstavit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5104

Tak já jsem stydlivka a celá jsem se sama svlékla do naha. Vadilo mi úplně všechno a bylo mi hrozně horko. PA mě po porodu snažila přikrýt, ale já potřebovala „luftovat“. Fakt to vedro bylo příšerné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1421

Promiň, ale mi to připadá hodně vtipný. Ale jako chápu, já jsem taky stydlivka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9628

Mě v jednu chvíli chytla zimnice, takže mě PA přikrývala peřinou sama od sebe :D Ale k druhé fázi jsem se nedostala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1421
8.8.13 15:24

Jo já měla po porodu ledový nohy a pamatuje, že když mi odtekla voda hrozně se mi třásly nohy a to i celý porod se mi klepaly. Primář co meě rodil říkal, že je to normální, lae to nebylo od zimy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13124
8.8.13 15:25

Klidně se na to zeptej v porodnici, kde budeš rodit, ale myslím, že budeš pak mí při porodu myšlenky úplně jinde a tohle ti nepřijde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
817
8.8.13 15:25

Já teda moc stydlivá nejsem, ale přikrytá jsem byla až do doby než jsem začala tlačit. Košili jsem měla svojí, docela krátkou. Věř mi, že u porodu budeš myslet na jiné věci než nato, jestli jsi nebo nejsi stydlivá :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
8.8.13 15:28

Ja se stydim vylezt ven v plavkach a u pirodu mi to bylo uplne sumak… na sobe jsem mela jen triko od pyzama :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama