Jak na nočník u 2letého kluka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mimi81
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 29.10.14 13:37
Jak na nočnik u 2 leteho kluka

Ahoj holky, poradte, malej obcas cura do nocniku, nekadi tam ale, sedi tam dlouho, a nekdy nic, takze porad pleny. Nemel by se uz ptat, ze se mu chce? Jak na to? Diky :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
boball
Echt Kelišová 9363 příspěvků 29.10.14 13:45

Ze začátku se musíš prostě ptát každou chvíli a posazovat ho. Když si posedí a nepovede se, za chvíli zase, když se povede divit se jako divizna.Ono jim to secvakne ;)

iziwolvie
Kecalka 417 příspěvků 29.10.14 13:46

Náš dvouleťák chodil na nočník tím stylem, že jsem ho tam musela každou hodinu posadit a buď se vyčůral nebo ne. Sám si neřekl. To ho napadlo snad až za dalšího půl roku. :-)

mimi81
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 29.10.14 13:49

@boball Ptam,sedi tam, neutece, ale nevycura se po kazdy, kdyz jo dela :potlesk:,ale to neni furt, zase tam sedi, a kouka na tv u toho, tak jsem zvedava

Fima
Nadpozemská drbna 29366 příspěvků 2 inzeráty 29.10.14 13:52

Jak na to? Nijak. Ptát se začne, až si projde všemi třemi fázemi. Ptaní, respektive oznamování, je ta poslední a konečná. Dítě při odplenování prochází několika fázemi, je to záležitost nervové soustavy a u každého toto přijde jindy. Já jsem nevysazovala, neptala jsem se, nechala jsem odplenování na dítěti. Mělo 26 měsíců, když začalo chodit na nočník a od začátku to mělo naprosto pod kontrolou.

Tarinka
Echt Kelišová 8354 příspěvků 29.10.14 13:52

Já myslím, že si z nočníku udělal spíš židli :think: :) my odplenkovali tak, že jsme prostě sebrali plínu, tři dny se počůrávala, čtvrtej den byla jen jedna nehoda a pátej už v suchu, bylo malej ale dva roky a čtvrt :) jo a na nočník nikdy nechodila, rovnou na záchod :nevim:

mimi81
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 29.10.14 13:53

@Fima Diky,jsem zvedava, kdy to pride na nej teda :lol: :lol: :lol:

Fima
Nadpozemská drbna 29366 příspěvků 2 inzeráty 29.10.14 13:54
@mimi81 píše:
@Fima Diky,jsem zvedava, kdy to pride na nej teda :lol: :lol: :lol:

Přijde, neboj. Ve školce nikdo plenku nemá. Dej tomu čas. ;)

boball
Echt Kelišová 9363 příspěvků 29.10.14 13:55

@mimi81 Ono to není hned, ale zas takovou dobu to netrvá. Pokud už si tleská ví o co jde, to za chvíli vypilujete. Já po něm šla jak policajt, sice otrava, ale vyplatilo se. Já když byla malá seděla jsem na nočníku, malovala si na stoličce a kolikrát jsem měla kolečko z toho na pudeli, bavilo mne to :lol:

mimi81
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 29.10.14 13:55

@Tarinka To uz jsem premyslela, ze to zkusim taky takhle, tak od zitra uvidime, a s kadenim jste to meli jak? Diky za odpoved :)

aknah31
Neúnavná pisatelka 15526 příspěvků 29.10.14 13:56

Ja to mela u syna taky tak. Zkouseli jsme nocnik asi 4× prosinec, unor, duben az v cervenci (je dubnovy takze 2r a 3m) mu to docvaklo co po nem vlastne chci. Na nocniku dokazal sedet dlouho, dival se u toho na tv.. nekdy udelal nekdy ne. Ptala jsem se, vysazovala jsem.. ale drve proste nejak nechapal co po nem chci.
Tak jsem to vzdyp o tydnu bez plin a utirani louzicek vzdali.

V tom cervenci to pak slo docela dobre. Za par dni vysazovani a ptani se zacal chodit na nocnik sam. Ale musel byt nahaty. Pak bylo asi tydenni obdobi kdy jakmile mel na sobe slipy nebo kalhoty tak to pustil do nich. Zacatkem sprna jsme byli uplne bez plin pres den vsude. Ale kakani delal stale do slipu. Prala jsem vyzvetlovala jsem. Ale za par tydnu zvladl i to. Ted muzu rict ze jsme uz nekolik mesicu uplne bez nehod.

Takze za me posazovat, ptat se, kdyz se vycura zatleskat, mit ohromnou radost, vychvalovat az do nebe.. povzbuzovat. Ono to chvilku trva nez jim to docvakne :palec: ale musi na to rozumove vyspet.

Příspěvek upraven 29.10.14 v 14:00

mimi81
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 29.10.14 13:57

@boball to ma taky :lol: :lol: :lol: a u toho kouka na Homolky :lol: :lol: :lol:

Tarinka
Echt Kelišová 8354 příspěvků 29.10.14 13:58
@mimi81 píše:
@Tarinka To uz jsem premyslela, ze to zkusim taky takhle, tak od zitra uvidime, a s kadenim jste to meli jak? Diky za odpoved :)

Kadění trvalo delší dobu, asi tak týden :) akorát se musíš připravit, že mu to třeba už půjde a pak přijde krize, kdy se zase třeba párkrát počůrá, ale nesmí se to vzdát :) já si říkala, že to takhle budu dělat 14 dní a když nebudu vidět pokrok, tak to vzdám a zkusim později, ale šlo to rychle, akorát to bylo v létě, tak byla malá skoro pořád v kalhotkách, tak jsem toho neměla na praní tolik :think:

mimi81
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 29.10.14 13:59

@aknah31 Dekuji za odpoved, snad bude sikovnej, a pochopi to brzo, uz tam sedi ted asi 20 min tak jdu se na to podivat :lol: :lol: :lol:

mimi81
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 29.10.14 14:00

@Tarinka To jo, leto je na to lepsi, tak uvidime, dekuji :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >

Nový život v Hurghadě: Češi se na důchod stěhují do Egypta, je tam třikrát levněji!

Bohatší západní sousedé se na stáří stěhují za sluncem a mořem do Španělska,... číst dále >