Reklama

Jak na odlíčení?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 14.02.18 15:16
Jak na odlíčení

Ahojky, prosím, máte nějaký ověřený způsob jak se správně odlíčit? Každý den si dám alespoň makeup. Večer se vždy odlíčím micelární vodou, pak si vyčistím pleť buď čistící pěnou, nebo 1× za týden peelingem a pak ještě jednou otřu pleť micelární vodou a nakonec nanesu krém. Fakt si na tom dávám záležet. Ale ráno sáhnu po micelárce, otřu obličej a i přesto nacházím stopy makeupu :think: já to fakt nechápu. Poraďte mi váš "večerní rituál " :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

nicetan
Stálice 74 příspěvků 14.02.18 15:20

Já se ráda odličuju kokosovým olejem - dám trochu na tamponek, namočím teplou vodou a nanesu na obličej. Pak umyju teplou vodou a nakonec stáhnu ještě pleťovou vodou na stažení poru.

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 14.02.18 15:23

@nicetan pro mě jsou ty pory za trest. Ne a ne je stáhnout. A nemáš potom mastnou nebo naopak vysušenou pleť po tom oleji?

nicetan
Stálice 74 příspěvků 14.02.18 15:28

@Zara.Ray Nene, právě že to pak vyrovnám tou pleťovou vodou :-) Je super že ten olej uvolní a rozpustí make-up v pórech :)

Tichošlápek
Extra třída :D 10054 příspěvků 14.02.18 15:28

Odlicim se micelarkou, pak se jdu vykoupat a pak to tou micelarkou vezmu znovu. Ráno v pohodě, jen když jsem líná a tou micelarkou to vezmu jen před koupeli, tak pak občas vypadam jak mýval

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 14.02.18 15:28

Já tedy používám odličovací mléko, pak vodičku :) a někdy peeling

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 14.02.18 15:36

@Tichošlápek no před koupelí se taky odlíčím, ale myslím si že všechno dělám důkladně a ráno i přesto najdu stopy makeupu. Pak si připadám jako prasátko.. :mrgreen:

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 14.02.18 15:36

@Petruna21 mě mléka docela vysušovali a vypadá jsem jak ryba jak jsem byla šupinatá :lol:

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 14.02.18 15:38

@nicetan tak já jo snad zkusím. :) dík za tip :palec:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 14.02.18 15:39

@Zara.Ray Já teda používám jen to od Astrid jiné nemohu a pak se vždy ještě odlíčím vodou a namažu si obličej krémam na noc :lol: nebo krémem denním.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33136 příspěvků 10 inzerátů 14.02.18 15:43

Odličuji se jen olejem - kokosový, mandlový, olivový… micelárky mi přijdou, jako bych se napatlala lepidlem. :nevim: Ale je fakt, že se líčím jen výjimečně, takže nemám všude vrstvy make upu.

GirlsNick
Kecalka 288 příspěvků 14.02.18 15:43

Já mám micelární vodu od Mixy a super! :-) Na oči používám kokosový olej, je nejlepší! :mavam:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33136 příspěvků 10 inzerátů 14.02.18 15:44

A zkus ještě kouknout do této diskuze: https://www.emimino.cz/…-upu-307837/. Proběhla docela nedávno, tak snad tam najdeš nějaké aktuální tipy.

AnastazieB
Echt Kelišová 8323 příspěvků 14.02.18 15:52

Micelární vodu bych určitě nepoužívala, je to jen ředěný čistič, takže pokud se neopláchne, tak zůstává na pleti. Já se odličuju ve sprše, čisticím gelem, momentálně mám oblíbený dětský sprchový gel Alverde. Občas použiju čistící el. kartáček.

janablizkova
Kecalka 421 příspěvků 14.02.18 16:10

Tak já chodím na kosetiku a od mé kosmetičky si kupuji odličovací vodu Aloe Vera Extract a Pure Aloe lation nebo krém. Vyrobce Korea jsem moc spokojená i kyž jsou dražší, ale dlouho vydrží. Pletová voda je 500ml.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber se měsíc po svatbě hroutí. Údajně kvůli své ex Seleně Gomez

Problémy měsíc po svatbě? Zdá se, že u Bieberových ano. Ačkoliv se Justin... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >