Reklama

Kosmetika Aveeno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Verunka9
Stálice 57 příspěvků 12.02.18 10:58
Kosmetika Aveeno

Ahojky, chci se zeptat jestli někdo používáte kosmetiku Aveeno? Pro dítě nebo pro sebe? jak jste s ní spokojeni a kde ji kupujete? :) :) :) narazila jsem na ni v jednom článku. Co jsem si o ní přečetla tak se mi moc líbí. Pro malou požívám Biodermu a jsem s ní spokojena, tak nevím jestli měnit, ale na svou pleť používám Loreal a ikdyž to není špatné, myslím že toto vypadá líp. Jen jsem nenašla kde by se to dalo koupit. Mají sice české stránky, ale tam je všeho všudy možná 20 produktů a z toho co bych si vybrala nemají žádný skladem :? Děkuji ;)

Reklama

Reakce:

Káťa19
Kelišová 7089 příspěvků 36 inzerátů 12.02.18 15:19

Nasla jsem nejake recenze https://m.omlazeni.cz/…63385-0.html
Prirodni kosmetika me zajima, snad nekdo napise :)

Verunka9
Stálice 57 příspěvků 21.03.18 14:46

Tak nikdo nezná? nepoužívá? :think:

FutureMidwife
Nováček 4 příspěvky 30.03.18 20:16

Já osobně Aveeno kosmetiku miluju. Mám extrémně suchou, citlivou a nemocnou pokožku, a vyzkoušela jsem hodně krémů než jsem došla k Aveeno kosmetice, té jsem pak úplně propadla! Teď jsem od krému rozšířila i na sprcháč a sprchový olej a pecka. Už se chystám vyzkoušet šampóny a obličejovou kosmetiku. Děti nemám ale jsem porodní asistentka v zahraničí a né jedna maminka tady používá Baby Aveeno, takže myslím, že to může být taky supr, osobně bych ale zbytečně neměnila pokud jste spokojená. Jinak teda Daily Moisturiser který používám nejvíce https://m.beautyexpert.com/…1433746.html?… výhody - šetrný k velmi citlivé pokožce, po namazání není kůže mastná ale vláčná, voní jako marcipán díky mandlovému oleji :srdce: nevýhody - dávkovač, zbývá tam dost krému po stěnách, který se do dávkovače nedostane, tak ho nakonci všemožně vyklepávám.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >