Kosmetika Aveeno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Verunka9
Stálice 57 příspěvků 12.02.18 10:58
Kosmetika Aveeno

Ahojky, chci se zeptat jestli někdo používáte kosmetiku Aveeno? Pro dítě nebo pro sebe? jak jste s ní spokojeni a kde ji kupujete? :) :) :) narazila jsem na ni v jednom článku. Co jsem si o ní přečetla tak se mi moc líbí. Pro malou požívám Biodermu a jsem s ní spokojena, tak nevím jestli měnit, ale na svou pleť používám Loreal a ikdyž to není špatné, myslím že toto vypadá líp. Jen jsem nenašla kde by se to dalo koupit. Mají sice české stránky, ale tam je všeho všudy možná 20 produktů a z toho co bych si vybrala nemají žádný skladem :? Děkuji ;)

Reklama

Reakce:

Káťa19
Kelišová 6376 příspěvků 37 inzerátů 12.02.18 15:19

Nasla jsem nejake recenze https://m.omlazeni.cz/…63385-0.html
Prirodni kosmetika me zajima, snad nekdo napise :)

Verunka9
Stálice 57 příspěvků 21.03.18 14:46

Tak nikdo nezná? nepoužívá? :think:

FutureMidwife
Nováček 4 příspěvky 30.03.18 20:16

Já osobně Aveeno kosmetiku miluju. Mám extrémně suchou, citlivou a nemocnou pokožku, a vyzkoušela jsem hodně krémů než jsem došla k Aveeno kosmetice, té jsem pak úplně propadla! Teď jsem od krému rozšířila i na sprcháč a sprchový olej a pecka. Už se chystám vyzkoušet šampóny a obličejovou kosmetiku. Děti nemám ale jsem porodní asistentka v zahraničí a né jedna maminka tady používá Baby Aveeno, takže myslím, že to může být taky supr, osobně bych ale zbytečně neměnila pokud jste spokojená. Jinak teda Daily Moisturiser který používám nejvíce https://m.beautyexpert.com/…1433746.html?… výhody - šetrný k velmi citlivé pokožce, po namazání není kůže mastná ale vláčná, voní jako marcipán díky mandlovému oleji :srdce: nevýhody - dávkovač, zbývá tam dost krému po stěnách, který se do dávkovače nedostane, tak ho nakonci všemožně vyklepávám.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Začal brutální lynč na Plekance! Kdo ale rozehrál hru s bulvárem?

Když hokejista Tomáš Plekanec (35) oznámil rozchod se svou ženou Lucií... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama