Kosmetika Aveeno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Verunka9
Stálice 58 příspěvků 12.02.18 10:58
Kosmetika Aveeno

Ahojky, chci se zeptat jestli někdo používáte kosmetiku Aveeno? Pro dítě nebo pro sebe? jak jste s ní spokojeni a kde ji kupujete? :) :) :) narazila jsem na ni v jednom článku. Co jsem si o ní přečetla tak se mi moc líbí. Pro malou požívám Biodermu a jsem s ní spokojena, tak nevím jestli měnit, ale na svou pleť používám Loreal a ikdyž to není špatné, myslím že toto vypadá líp. Jen jsem nenašla kde by se to dalo koupit. Mají sice české stránky, ale tam je všeho všudy možná 20 produktů a z toho co bych si vybrala nemají žádný skladem :? Děkuji ;)

Reakce:
Káťa19
Echt Kelišová 7723 příspěvků 19 inzerátů 12.02.18 15:19

Nasla jsem nejake recenze https://m.omlazeni.cz/…63385-0.html
Prirodni kosmetika me zajima, snad nekdo napise :)

Verunka9
Stálice 58 příspěvků 21.03.18 14:46

Tak nikdo nezná? nepoužívá? :think:

FutureMidwife
Nováček 4 příspěvky 30.03.18 20:16

Já osobně Aveeno kosmetiku miluju. Mám extrémně suchou, citlivou a nemocnou pokožku, a vyzkoušela jsem hodně krémů než jsem došla k Aveeno kosmetice, té jsem pak úplně propadla! Teď jsem od krému rozšířila i na sprcháč a sprchový olej a pecka. Už se chystám vyzkoušet šampóny a obličejovou kosmetiku. Děti nemám ale jsem porodní asistentka v zahraničí a né jedna maminka tady používá Baby Aveeno, takže myslím, že to může být taky supr, osobně bych ale zbytečně neměnila pokud jste spokojená. Jinak teda Daily Moisturiser který používám nejvíce https://m.beautyexpert.com/…1433746.html?… výhody - šetrný k velmi citlivé pokožce, po namazání není kůže mastná ale vláčná, voní jako marcipán díky mandlovému oleji :srdce: nevýhody - dávkovač, zbývá tam dost krému po stěnách, který se do dávkovače nedostane, tak ho nakonci všemožně vyklepávám.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

10 hitů, kvůli kterým mohl Tuna na večírku dostat nakládačku (a vy jste další na řadě)

Metr piv, litry vína nebo bublin, případně panáky a jde se na věc! Odvahy je... číst dále >

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >