Jak odeznívají prdíky u mimi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lalanek
Nováček 3 příspěvky 10.12.18 16:23
Jak odeznivaji prdiky u mimi?

Ahoj maminky, neskutecnym zpusobem moji malou trapi prdiky uz od porodnice. Dnes 9tydnu. Chci se vas zeptat, Presly vase ditka prdiky ze dne na den, nebo to odezniva pozvolna??

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
moumi
Kecalka 148 příspěvků 10.12.18 16:29

Nam moc pomohly a vlastne jako jedine Baby Calm kapky, myslim byly na prirodni bazi, zlepsilo se to az kolem roku, ale jeste do dvou let mela mala dost citlive brisko, jenze to jsou extremy..at je to u vas lepsi, vzpominam si jak jsme trpeli vsichni :hug:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 983 příspěvků 10.12.18 16:33

@Lalanek ahoj a nezkoušela jsi třeba probiotika pro miminka? Naši malé jsem je dávala a myslím, ze ji to pomohlo prostě se ze dne na den přestala kroutit a rudnout v obličeji a krásně prďela. :kytka: je to Jen období no ale teďka jsou to prdiky, potom zuby ty teďka trápí pro změnu nás. Porad něco, ale neboj bude lepe :kytka:

tininas
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 10.12.18 16:48
@Lalanek píše:
Ahoj maminky, neskutecnym zpusobem moji malou trapi prdiky uz od porodnice. Dnes 9tydnu. Chci se vas zeptat, Presly vase ditka prdiky ze dne na den, nebo to odezniva pozvolna??

Ahoj.

U nás ze dne.

3 měsíce po narození řev a poté relativně klidné dítě.

oligenerallogin
Povídálka 17 příspěvků 10.12.18 16:56

U nas ze dne na den po 3.mesici.

Kukacka123
Závislačka 2841 příspěvků 10.12.18 17:11

@Lalanek nase mala teda nemela velke problemy, ale super je BabyCalm (prirodni) ;) pouzivame obcas i ted, treba na noc ji dam…a mame Biopron probiotika a taky super ;)

LE.nova
Kecalka 268 příspěvků 10.12.18 17:19

Ze dne na den, kolem 3. měsíce. Napomáhalo nikdy nic, i když jsem zkoušela všechno možné. Podle mě se to musí prostě přečkat.

Evvcaa
Kecalka 197 příspěvků 10.12.18 19:13

U nás taky kolem 3 měsíce a taky nepomohlo nic. Zkoušela jsem Espumizan, Infacol, Bio gaiu, nahřívací polštářky, mastičky, cvičení s nožkama, rektální rourku, fenyklový čaj a nic. Jediné co ulevilo bylo nošení na tygříka a v šátku.

Lalanek
Nováček 3 příspěvky 10.12.18 21:38

@Kikulele zkusili sme vse, infacol, espumisan, enticon, balonix med, sabsimplex. Ted davame probiotika. Nepomaha vubec nic, cely den se krouti poplakava, v podvecer to zacina gradovat vetsinou do pulnoci rev rev. Tak budu jen doufat ze to prejde co nejdriv. :(

Capretta
Kecalka 445 příspěvků 10.12.18 21:57

Mne asi nejvic zabiral kminovy odvar a nahrivani. Pak se to lepsilo, jak se vic a vic hybal

Kikulele
Zasloužilá kecalka 983 příspěvků 10.12.18 22:40

@Lalanek no ja nevim no ja jsem také dávala infacol,potom espumisan nakonec jsem dostala radu všechno vysadit a dávat Jen probioticky kapky,ja dávala Bio Gaia. Par dni bylo fakt proplakanych to jsem dávala nahrivaci polštářek s pecickama na bříško a cvičila nožkama a pak zřejmě zabraly probiotika protože mala přestala tolik plakat a hodně a snadno prďela. Ale každé miminko je jiné,urcite ji to přejde neboj, já vim je to těžké když vidíš toho malého človíčka brečet a nevis jak mu ulevit. Přeji ať bříško brzo přestane bolet. :kytka: :hug:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 983 příspěvků 10.12.18 22:44

@Lalanek a kojiš nebo je na UM? Jestli kojíš tak, pij kminovy,fenyklovy čaj, to také pomáhá. :kytka:

Lalanek
Nováček 3 příspěvky 11.12.18 09:10

Kojim

Katjerina
Kecalka 195 příspěvků 1 inzerát 11.12.18 13:41

Taky s tím bojujeme a nezabírá vůbec nic, uklidní ho jen nošení a konejšení, ale jak se šponuje tak mám někdy co dělat ho udržet. Většinou ho to nejvíc bere večer, ale někdy i přes den. Navíc ho to bere i při jídle, už tak měsíc nebylo kojení v klidu bez řevu a vůbec nevím proč, zkoušela jsem polohy, chladit prsa nahřívat, různě je přidržovat jestli mu to teče málo nebo moc. Už si nevím rady v noci budíme celý barák. Manžel se nevyspí do práce a starší syn do školy a já ani nemluvím. Takovéto nakojit odříhnout přebalit pochovat a klid nebylo ani nepamatuju. :zed:

Evvcaa
Kecalka 197 příspěvků 11.12.18 17:23

@Katjerina zkus ten šátek na uspávání, pak ho můžeš přendat do postýlky

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >