Jak poznám, že se nechytl zubní implantát?

77
23.7.15 23:07

Jak poznám, že se nechytl zubní implantát?

Ahojky maminy. Chci se jen zeptat, jestli je mezi Vámi někdo, komu se neuchytil zubní implantát? Já ho mam dva měsíce a ted už mi to třetí den mírně pobolívá. Spíš brní. Asi jako 2 dny po zákroku. Dásen oteklou nemam, ani červenou. Na zmáčknutí to je citlivé, ale úplně bolest taky necítím. Tak nějak nevim co s tim. Jestli hnát k zubaři? Nemáte někdo nějakou zkušenost?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1281
23.7.15 23:39

Podle mě to bude v pořádku, ale mohla by tam být infekce nebo něco, šla bych s tím k zubaři, ať udělají RTG.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3097
24.7.15 08:44

Zašla bych na kontrolu a na RTG zda se implantát neuvolnuje, ale dle mě to bude spíš jen nějaké lokální podráždění. Ono v těch vedrech je tělo i náchylnější k zánětům. Dneska už se většinou implantáty chytají bez problémů ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77
25.7.15 23:50

Radši tam zajdu. Snad to bude ok. Děkuji :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6307
2.1.17 13:18

@krtecek017 mohu se zeptat, jak ti to s implantátem dopadlo? Zítra jdu na svůj 1.implantát. Bojím, bojím :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
358
2.1.17 13:55

Nebojte ;), mám ho taky a jsem nadmíru spokojená.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6307
2.1.17 15:03

@orchidea2016 tak to jsem ráda, všude čtu jen spokojenost.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77
4.1.17 00:39

Ja jsem bohuzel o svuj implantat prisla. Nechytl se. Bohuzel. Ceka me jeste jeden. :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6307
4.1.17 06:37

@krtecek017 a mohu se zeptat, jak se to projevovalo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2854
4.1.17 06:57

Mám implantáty dva několik měsíců. Proces to byl dlouhý, asi skoro 2 roky jsem byla bez zubů, čekalo se, než se zahojí rány po extrakcích, potom následovalo doplnění kosti a vsazení čepů a za dalších 10 měsíců jsem se dočkala i korunek. JInak jsem spokojená, lepší, než být bez zubu, asi tak :mrgreen:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6388
4.1.17 07:03
@Radka1979 píše:
Mám implantáty dva několik měsíců. Proces to byl dlouhý, asi skoro 2 roky jsem byla bez zubů, čekalo se, než se zahojí rány po extrakcích, potom následovalo doplnění kosti a vsazení čepů a za dalších 10 měsíců jsem se dočkala i korunek. JInak jsem spokojená, lepší, než být bez zubu, asi tak :mrgreen:.

8o tak to je děsně dlouhá doba

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6307
4.1.17 07:48

@SlecnaSally tak to já ale taky čekala 2 roky, než si to tam všechno sedne.Ty implantáty se nedělají hned. Mě akorát nedoplňovali kost.Ba naopak, vysoká a prý moc tvrdá byla, říkal doktor.Tak to budu mít asi o tu dostavbu kosti levnější. Ale stejně to bude řacha :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.17 17:38

Dobry den prosim po radu dostal jsem Paradentozu a prisel jsem o obe 1 a dvojky a lekar mi nabyzi zubni nahradu na dratky cos mocnechci. prosim da se pouzit zubni cep? a jaka je asi cena? Co setyka vyplne kosti to me take nabyzel ale bojim se boli to? Dekuji za odp

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2854
11.1.17 08:14

@Kolibrik1112 Problém je, že pokud již zuby vytrhli na jiném pracovišti, než na implantologii, bude to chvíli trvat, než se zubů dočkáte, ale jistě to je možné. Doplnění kosti se co vím dělá spíše u zubů vzadu, ale to by Vám řekl doktor lépe. Příjemné to není, ale vydržet se to dá, nikde to nedělají bez předchozího znecitlivění. Ideálně si napište třeba do této poradny: http://www.implantaty.infobec.cz/index.php?…. Je to jeden z nej odborníků v ČR a rychle Vám odpoví a nastíní i cenu. Ordinuje v Hradci Králové ve fakultní nemocnici.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.18 13:29
@Radka1979 píše:
Mám implantáty dva několik měsíců. Proces to byl dlouhý, asi skoro 2 roky jsem byla bez zubů, čekalo se, než se zahojí rány po extrakcích, potom následovalo doplnění kosti a vsazení čepů a za dalších 10 měsíců jsem se dočkala i korunek. JInak jsem spokojená, lepší, než být bez zubu, asi tak :mrgreen:.

Na kolik prosim vysel cenove jeden implantat s korunkou a kolik doplneni kosti?
Jeste kde to delali? Dekuju.
Ceka me jednicka nahore :((
Rada bych zirkon

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna dentální hygienistky

Ikona - Pavla Pilneyová

Pavla Pilneyová DiS.