Jak poznat růst zoubků

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.1.22 22:22

Jak poznat růst zoubků

Mám syna 3,5mesice.. Asi skoro od jednoho měsíce si cumla prsty až pěst.. Dneska od rána je protivný celý den, knoura, moc nejí, že má ruce v puse nemluvím.. Jen co ho odložím, je nespokojen, od včerejška, když si trošku prdne, tak má v plince.. Přijde mi to, trošku na průjem.. Myslíte, že už by to mohli být zuby 🙈.. Jinak syn je zlatý, je hodný, vydrží si i sám hrát.. Ale dneska mi dal najevo, že tu je, už i v noci špatně spinkal a to mi většinou spí cca 7gosin v kuse, dneska Teda taky spal, ale pořád se vrtel..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11644
14.1.22 22:38

Můžou i nemusí. Může to být i střevního původu. Já zubům přisuzovala na začátku skoro vše, ale když lezly, tak to byla hrůza hrůzoucí a probdělé noci. Vím o každém zubu svých dětí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3682
15.1.22 08:06

U dcery se o zubu vědělo až jak byl venku, teď u syna je to masakr 🦖 Nemá díky bohu horečky, ale cca kolem 4m to začalo a míval průjem, nemohla sem ho dát z rukou a o spánku ani nemluvím. Ale malý odjakživa extra nespal 🤷🏻‍♀️ Měl v prosinci 1,5 roku a teď lezou špičáky, klasika oba zaráz. Noci jsou docela náročné, budí se cca co hoďku na prso. Teďka zhruba 4 den po sobě budíček kolem 5 hod. Jinak co má při každém zoubku, tak je tvář jako rajče. A strašně slintá 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8690
17.1.22 21:54

U syna jsem na to přišla až když už byl zub venku :) jedničky spodní oka, teď je to maras protože ne dva mu jedou zároveň ale horní jedničky a dvojky zaraz..je mírně „protivný“ ale jinak to zvládá hodně statečně..co slýchávam ty horory, že dítě se budí co hodina, atd..to bych fakt nedala :mrgreen:

U vás to může být cokoliv..zuby, střeva.. těžko říct takhle z hlavy, zkus nahmatat v puse a zjistíš víc..nebo mrkni, jestli nemá zacervenalou dáseň..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat