Jak "přinutit" 5měsíční mimčo ke spánku?

Anonymní
25.6.15 07:46

Jak "přinutit" 5měsíčního ke spánku ??

Ahoj maminky, jak prinutit 5 mesicni mimco, aby rano nevztavalo hned jak zacne svitat??! :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1219
25.6.15 07:48

Proč ho chceš nutit 8o tak má zrovna takové období, no… pokud není unavené tak nevidím důvod proč by mělo spát na povel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1451
25.6.15 08:04
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, jak prinutit 5 mesicni mimco, aby rano nevztavalo hned jak zacne svitat??! :pocitac:

PROČ HO CHCE NUTIT? Protože je to na hlavu být vzhůru od čtyř hodin ráno třeba.. Bohužel přinutit nejde. Taky se nám to stává.. hlavně musím udržet v tichosti aby nebudil manžela a pětiletou dceru která vstává do školky.. I když nejsem zastáncem braní do postele, v tuhle hodinu když se nedaří mimču už usnout beru k sobě a většinou ještě trošku zabere.. jiná rada není bohužel. My jelikož máme tak blbě provedený byt nikam s malým nemůžu, takže bych taky ráda přinutila mimčo ještě spát :idea:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2997
25.6.15 08:12

Neprinutis. Vydržet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
722
25.6.15 08:16

Já si ho vzala do postele (časem tam teda zůstalo už od večera:-D, kde se kojením ududlalo k dalšímu spánku. Ostatně to aplikuju na roční doteď, kdybych nekojila, vstáváme brzo, čehož se jako spáč děsím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.6.15 08:17

:zed: :zed: Je to na palici!!! V pul 4 pije a v pul 5 vztava!! Kruti se, tak jsem si myslela ze ho boli bricho, ale ne. Je to jen vycuranost… kdyz ho vemu tak uz se nekruti, ani ho nic neboli, jen se mi chlame :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.6.15 08:18

A když si ho vemu do postele, tak je to ještě horší, to se rozebere uplně, toci se na bricho… :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
8959
25.6.15 08:26

Nepřinutíš, je to období..
Já vždycky dala mléko a nějaké chrastítko a ještě zalehla,.. Většinou si hrál a ještě tak hoďku jsem si mohla schrupnout. Někdy usnul ještě taky:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39089
25.6.15 08:28

Máš zatemnovaci závěsy? Kluk vstával podle světla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
25.6.15 08:29

Do postele bych ho nebrala. Usneš a co pak.. Mě syn spadl z postele jednou a od té doby jsem ho tam nikdy nevzala. A druhé dítko ani tam nevezmu ani jednou!:-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.6.15 08:30

Mame… ale nepomahaj… i tak se pres nejakou skvirku dostane slunko. a celkove je v tom pokoji jine svetlo nez vecer…

• Nahlásit
  • Citovat
722
25.6.15 08:31

@Lejaa Přisune postýlku k posteli nebo ho dá doprostřed a nemá kde spadnout :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.6.15 08:31

Maly taky vstava bo vidi ze je uz rano… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
25.6.15 08:54
@Anonymní píše: :zed: :zed: Je to na palici!!! V pul 4 pije a v pul 5 vztava!! Kruti se, tak jsem si myslela ze ho boli bricho, ale ne. Je to jen vycuranost… kdyz ho vemu tak uz se nekruti, ani ho nic neboli, jen se mi chlame :zed:

Jo hlavně vyčůranost to je, v 5.měsících určitě :roll: Ty umíš spát na povel? Prostě to musíš vydržet a doufat, že se to změní :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6847
25.6.15 09:03

Jak bylo psano vyse - neprinutis, neprinutis, neprinutis… A ani to nemusi byt svetlem, malemu bylo 5 mesicu koncem podzima a stejne tou dobou vstaval pred patou :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama