Jak připravujete kapra?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
blobfish
Závislačka 4544 příspěvků 18.12.18 20:55
Jak připravujete kapra?

Zajímalo by mě, jak připravujete kapra na Vánoce? Podkovy nebo filety? Pečeného, smaženého, v trojobalu nebo bez? Děláte jinou přílohu než bramborový salát?

A kde kapra kupujete, na sádkách, na ulici, v supermarketu?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
selia
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 18.12.18 21:00

Smaženého nebo pečeného na švestkách a mandlích (pdole toho, kde sjem / v jaké sestavě). Obvykle podkovy, ale loni jsme kvůli dětem nafiletovali a pekli tak.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1331 příspěvků 18.12.18 21:03

Obalované a smažené “půlpodkovy”. Vždycky salát, máme ho maximálně dvakrát do roka, už se těším.

Ennny
Ukecaná baba ;) 2217 příspěvků 18.12.18 21:04

Filety z glóbusu a smaženého ,bramborový salát má jen chlap my máme s děckama švédské brambory (brambory pečené ve smetaně)

Lynette
Echt Kelišová 8005 příspěvků 18.12.18 21:05

Odkrojím břišní část - pak není cítit rybinou. Kůži stáhnu. Rozpůlím podél páteře, takže mám dva hezký kusy kapra a ty nakrájím podél žeber aby byly v jednom kousky 3-4 žebra. osolím a dám večer před štědrým den do lednice - druhý den večer dám do trojobalu a použiju čerstvou domácí strouhanku z rohlíků a je to super. Příloha je bramborový salát.

SibyllaTrelawney
Kecalka 238 příspěvků 18.12.18 21:05

Celého, pečeného v troubě na másle a bílém víně s mrkví. A příloha klasický bramborový salát.

katyna1984
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 18.12.18 21:14

Klasicky smaženého v trojobalu, spíš filety. Kupovala jsem v sádkách,ale minule se jim moc nechtělo mi ho vykuchat a rozpulit, tak jsem se na to vykašlala a koupila v Lidlu. Letos to udělám stejně a ke kadim půjdeme jen pro šupiny.

Eemii
Neúnavná pisatelka 17178 příspěvků 18.12.18 21:21

Kupuju vykosteny filet. Den před pokapu citronovou stavou a pak klasika, trojobal.

Lujza031
Kecalka 122 příspěvků 18.12.18 21:23

Kupujeme u rybáře, má sádky s průtokem, takže je maso moc dobré a čisté (ne jako ze stojatého rybníku). Zabije ho a vykuchá. Klasika podkovy v trojobale (na večer namočím do mléka s česnekem). A také jen v mouce s bylinkami (pokapu pak máslem s bylinkami a česnekem).
Bramborový salát klasika, přítel ten můj miluje a po rodině ho všude vychvaluje. Brambory vozí z Vysočiny červené a jsou sladké. A klasika, zeleninka (mrkev, petržel, trochu hrášku), majonéza, tatarka, trochu hořčice, vajíčka, okurka a dolívám nálevem z okurek aby měl chuť. Salát není tak suchý a navíc to nemusíte přehánět s tatarkou atd…Okurky máme od dědy nebo po rodině kdo zavařuje. Ňam už se těší!!! ;) ;)

PaníBovaryová
Závislačka 4371 příspěvků 18.12.18 21:34

peču na citronech a na másle. Den předem namočím do mléka s citronovou šťávou.
Na řízek je to strašně těžké.
Kupuju v rybářství nebo mi donese příbuzný - rybář. Dbám na to, aby byl správně zabitý.

Vameta
Nováček 8 příspěvků 18.12.18 21:42

@blobfish peču celého kapra na másle a kmínu (přes noc ho nasolím, poté sůl umyji a peču) a olizujeme se celá rodina, samozřejmě se salátem. Mňam, už teď se nemůžu dočkat! Kupujeme ho den před Štědrým dnem :dance: Veselé Vánoce

Russet
Extra třída :D 13337 příspěvků 18.12.18 21:52
@blobfish píše:
Zajímalo by mě, jak připravujete kapra na Vánoce? Podkovy nebo filety? Pečeného, smaženého, v trojobalu nebo bez? Děláte jinou přílohu než bramborový salát?A kde kapra kupujete, na sádkách, na ulici, v supermarketu?

Filety osmažím v trojobalu. Dělám salát. Kapr je z Třeboně.

pannda
Kelišová 6730 příspěvků 36 inzerátů 18.12.18 21:55

Dělám léta filety, vyhnu se tak velkým kostem, v trojobalu. Loni jsem dělala kapří hranolky, doporučuju podle tohoto receptu:
 https://www.youtube.com/watch?…

Uživatel je onlineGabinkaCh
Závislačka 3022 příspěvků 18.12.18 21:56
@selia píše:
Smaženého nebo pečeného na švestkách a mandlích (pdole toho, kde sjem / v jaké sestavě). Obvykle podkovy, ale loni jsme kvůli dětem nafiletovali a pekli tak.

Na švestkách?to slyším prvně

selia
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 18.12.18 21:57

@GabinkaCh Jsem zapomněla napsat sušených švestkách.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >