Jak rozveselit svatbu

9239
20.6.06 10:27

Jak rozveselit svatbu

Ahoj holky,

Prosím o radu. Manžel má jít našemu dobrému kamarádovi za svědka. Tím pádem dle tradic by jsme měli jim i něco provést, nachystat nějaké úkoly pro čerstvé novomanželé. Vím, že se traduje třeba pro nevěstu přebalování miminka, ale nic moc víc si nepamatuju. Krom rozbíjení talíře, ale to myslím organizuje restaurace. Nemáte dobré nápady, :idea: případně vlastní zkušenosti co bylo super a co například až tak moc ne???? :?:
Na naší svatbě jsme museli vystřihnout srdce nakreslené na prostěradle a pak mě musel Tom jím pronést. Sbírali jsme střepy z talíře a dostali dvě štamprle v jedné voda v druhé vodka s tím, že kdo má vodu bude pod pantoflem - samozřejmě tu vou podstrčili manželovi. Taky jsme měli plechovky za autem. A házeli na nás rýži.

Co vás ještě napadá????????? Prosím o pomoc. Chci aby to byla legrace. :wink: :lol: Děkuji.

Iva a Viki.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

980
20.6.06 10:32

Moji přátelé jsou vášniví kynologové takže když se brali, připravili jsme pro ně takový minicvičiště :lol: Kamarádka dostala vodítko a obojek, její muž dostal montérky a musel na 4 a připnout se na obojek a zvládat nástrahy cvičiěště - tj. třeba prolézt tunel z Ikey - něco jako agility.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
986
20.6.06 10:41

Ahojka IvoV :lol: já viděla na rytířské svatbě, že manžela dali do klády a nevěsta musela najít správný klíč asi z 20 různých a odemknout (jinak se musela vyplatit. Za každý špatný klíč - jedna flaška. Pak se dělá s chomoutem, ale to nevím co. A pro lidi, kteří viděli Trapný večer Dejvického divadla je dobrý transparent „Krkstex je jednička kup si ho i ty“ :lol: :lol: U nás se nedělalo nic. Martin řekl, že kdyby mě náhodou někdo unesl, tak mě hledat nebude. Tak se jenom rozbíjel talíř. A moc pěkné bylo, že teta měla kameru a každého ze svatebčanů přinutila, aby nám něco řekl a popřál. Pak jsme nečekaně dostali kazetu s přáníčky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2343
20.6.06 11:01

Ahoj Ivo,
na svatbě mojí kamarádky proběhla skvělá soutěž. Novomanželovi zavázali oči, do řady si sedlo asi 6 ženských a on měl podle nohy poznat svou ženu. Byla to děsná psina ve chvíli, kdy se rozhodoval už jen mezi 2 nohama - jedna byla skutečně jeho novomanželky a druhá byla jeho kamaráda, který si půjčil silonky a zařadil se mezi ženské :lol: Novomanžel nakonec poznal tu pravou :D
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2238
20.6.06 11:05

Doporučuju kouknout na http://www.svatby.cz/index.php?… :-) A taky doporučuju vybrat aktivity podle zaměření novomanželů. My jsme třeba vášnivým golfistům připravili novomanželský odpal…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
632
20.6.06 11:44

Ahojky,
zkuste se zamyslet nad jejich zálibama. Kamarád horolezec amatér musel ve výstroji a s ruksakem přelézt lešení, nevěsta ho jistila a my jsme zpívali Horolezci, horolezkyně, horolezčata…
Manžel je lyžař a tak jsme spolu projížděli slalom na trávě - on na Big footech a měl šálu a čepici a brýle, já jenom šálu…Každopádně byla prča.
Kamarádi měli stezku odvahy s různými úkoly, na konec čekal ženicha rybníček s pokladem. Ženich byl hrdina - svlíknul se a hopnul do vody, která neměla ani 15°C.
Každopádně svatebčani nesmí bejt sucharové! :D Přeju hezkou svatbu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
354
20.6.06 12:02

Ahoj Ivi,

už si to přesně nepamatuji, ale na svatbě švagrové byla přichystaná tato soutěž: předem se sehnal neprůhledný pytel se spoustou oblečení ze sekáče (samozřejmě věci byly přeprané, byly v něm např. i beranice, šnorchl, spodnička, podprsenka, trencle …), na písničku jsme nějak tančili v kruhu, to už si přesně nevzpomínám, a ten pytel jsme si rychle předávali. Když hudba přestala hrát, ten, kdo měl ten pytel v ruce, musel poslepu sáhnout a oblíct si, co našel. Někteří svatebčané se proměnii za dokonalé bezdomovce :D , nasmáli se i ti, kteří jen přihlíželi.
Když je hudba, tak se dá hrát i to známé: tanecí+rychle si sednout, když se hudba zastaví, židle se odebírají, je jich vždy o jednu míň než tanečníků.
Nebo, jak psaly holky, může i nevěstapodobně poznávat ženicha osaháváním nohou (nebo zadečku? :P ) nebo ženich nevěstu přičichnutím k parfému na krku.

Tak krásné zážitky,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
20.6.06 12:39

ahoj Ivi,

tak my jsme to meli naopak, ja jsem musela hledat manzela podle nohou…sedelo jich tam asi 8 a mezi nimi i treba 8-lety synovec, takze taky sranda…nastesti jsem manzelovy nohy poznala, je k tomu potreba organizator, aby to zase netrvalo tak dlouho, ale jinak super, musela jsem se smat, kdyz jsem to videla na videu, jak jim objizdim kolena,

uzijte si to,

Sabri

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
473
20.6.06 13:35

Mě osobně připadají všechny tyhle šaškárny strašně trapné, takže já osobně jsem byla štěstím bez sebe, když nikdo nebyl iniciativní a nic na nás nenachystal. Proti gudsu ovšem žádný dišputát.
A svatbu jsme měli veselou až až …udělali jsme zahradní párty s pohoštěním a bečkou piva a přišlo asi 70 kamarádů, kecalo se, tancovalo, blblo a všichni jsme se výborně bavili, dodnes na to vzpomínám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
20.6.06 14:03

S tím chomoutem - to udělali švagrovi. Když novomanželé vycházeli už ven z úřadu, tak chlapi dali ženichovi na krk chomout a na nohu železnou kouli :D .Chomout dle mě znamená taky něco jako že je muž „pod pantoflem“ …
Na jiné svatbě měli super mutikanta … ten hrál, a vymýšlel pro svatebčany úkoly … na hudbu museli skákat po jedný noze, a držet se za ruce, které měli provlečené mezi nohama a takové blbinky… myslím že to taky nebylo špatné :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
9239
20.6.06 15:23

holčinky děkuji,

jsem inspirovaná a něco provedu.
Nechci nějaké velké trapárny to by asi rodina ženicha nepochopila, ale jen takové ty úkoly jako tak teď ženichovi zavážem oči a nevěstě ruce a musí poskládat Puzle, nebo něco najít. Dělává se to ještě před vchodem na hostinu hned po obřadu. Přímo na hostině už budou mít muziku a ta si to bude korigovat sama. No ještě uvidím pokud vás ještě něco napadne tak určitě napiště.

Ahoj Iva.
Pro mě je teď dost velký problém sehnat nějaké šaty jelikož postava už není to co bývala. Uffffff. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
29.6.06 13:45

no to ´´osahavani nohou´´ jsme praktikovali uz na trech svatbach a vzdycky to byla obrovska sranda!! Nejlepsi je primotat mezi zenske ladne nozky chlupatou panskou:-)) A pak mam jeste jeden typ. Novomanzele si sendou k sobe zady a kazdy si vezme do jedne ruky svou a do druhe ruky partnerovu botu. Poradatel pak cte predem sepsane otazky, ktere vymysli svatebcane. Od neviinych ´ kdo casteji vynasi kos´´ az po ´´kdo casteji zadoni o sex´´ ´´ kdo je naruživější´´ apod. Jde o to, aby se vzdy shodli a zvedli stejnou botu. Pozna se, jak se znaji a co na sebe prozradi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9785
7.5.07 23:52

A co treba typicky unos nevesty?
Ja na nasi svatbe jsem byla docela takova iniciatorka sveho unosu a zapojila do toho nase kamarady.
Predem jsme pripravili srandovne zversovane indicie, kde mne ma nalezt..
Indicie samozrejme meli manzela zdrzet, abychom take nekam dojeli a udelali v hospode nejakou utratu.
Podle natoceneho videa, ktere jsem dodatecne videla se vsichni hodne bavili. Ale je na to potreba opravdu basnicke strevo…

Jinak manzel dostal chomout, a koulu na nohu, pri prichodu do restaurace mne musel prenest pres prekazku, nasledne vypil vodku, ja vodu (byla jsem v 7tydnu :D), pak probehl rozbity talir a kdyz jsme to cely spoceni konencne posbiraly, tak nam babicka rozhazela po celem sale kelimek od horcice - plny korun a padesataku. Take probehlo spoelcne jidlo, ukradnuty strevic..
jednak se hosti pobavi a take svatebcani na miste pak hodne prispeji penez, coz samo ze vsichni oceni :)

Bratranek mel jeste na svatbe prebalovani panenky, kdy se do plenecky samo dalo hodne horcice..

My to mely typicke, ale vse co jste tu napsaly, jsou moc peken napady!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama